Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Konkursas „Pramogų Bankas“ rekonstrukcija - II Turas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    taigi, nugaletojai:
    1-DIAMOND
    2-200602
    3-777777

    na man tai per pigus jau tas "deimantas" . banalus prisitaikeliskas variantas, bet kogero ekonomiškas ir lengvai įgivendinamas. beda ta, po poros metu tos fasadines žaliuzes atsibos ir teks susimastyti apie eilinę rekonstrukciją.

    Comment


      #22
      Atspindziai arba Diamond. Jokio originalumo, bet iš pateiktų geriausi.
      Senamiesčio širdis - nesamonė. Kažkoks nesveikas tūris. Architektai tikriausiai ir patys tik kad papaišė jį, o kaip tai padaryti neisivaizduoja. Dažnai kaip matau konkursuose pasitaiko tokių nesamonių.
      Visi kiti visiškai nieko verti.

      Comment


        #23
        Man 'Diamond' Klaipėdietiškai nykus
        užsakovams nereikės daryti daug pakeitimų- papaks nupirkti žaliuzes.

        O kas dėl žaliuzių- tai jos jums dar nenusibodusios ?????
        :geles:

        Comment


          #24
          Llinass
          - pas tave fantazijos nė su žiburiu nesurasi- be to pravartu žinoti, kad šiuolaikinė architektūra neapsiriboja plytų mūro siena - galėtum pasidomėti naujovėmis.
          :geles:

          Comment


            #25
            Parašė Siurelita
            Llinass
            - pas tave fantazijos nė su žiburiu nesurasi- be to pravartu žinoti, kad šiuolaikinė architektūra neapsiriboja plytų mūro siena - galėtum pasidomėti naujovėmis.
            Iš ko tu sprendi apie mano fantaziją? Ten tarp tų pateiktų projektų nei vieno mano daryto nėra.

            Comment


              #26
              Iš to sprendžiu, kad tu gali įsivaizduoti tik paprastas formas kaip jas padaryti- o truputi sudėtingesnių -jau rašai, kad nebegalima padaryt.

              ŠIAIS LAIKAS VISKAS ĮMANOMA. Gyvenam technologijų amžiuje.

              Man labiau patiko 200602- bent jau idėja matosi- diamond absoliučiai nuobodus.
              :geles:

              Comment


                #27
                Diamond Diamond Diamond Diamond Diamond Diamond ..... ir taskas
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #28
                  Parašė Siurelita
                  Iš to sprendžiu, kad tu gali įsivaizduoti tik paprastas formas kaip jas padaryti- o truputi sudėtingesnių -jau rašai, kad nebegalima padaryt.

                  ŠIAIS LAIKAS VISKAS ĮMANOMA. Gyvenam technologijų amžiuje.

                  Man labiau patiko 200602- bent jau idėja matosi- diamond absoliučiai nuobodus.

                  Dar kartą pasiskaityk mano pranešimą ir parodyk man kur parašyta "Neįmanoma padaryt". Aš parašiau taip kaip man atrodo. Argi čia projektas papaišytas kažkoks nesamoningas turis ir jokių to tūrio konstrukscijų (kaip jos tvirtinsis iš ko padarytos). Manau aš labai teisingai parašiau. Tokie yra niekiniai darbai. Pasižiūrėk į SBA pastatą Vilniuje. Labai įdomus ir originalus pastatas ir matosi jame kaip ką reikia padaryt ir kokios konstrukcijos bus. Dažai architektai net ir pačiam paprasčiausiam ir elementariausiam projekte nesamonių pripaišo ir juos reikia bart kad perpaišytų.

                  Comment


                    #29
                    tai tu turbūt esi tas , kuris bara tuos architektus niekadėjus kurie pripaišo-
                    aš manau kad visi darbai padaryti yra vienaip ar kitaip geri-gerai, kad atsiranda dar norinčių kažką daryt.
                    Tarpkitko lojančių žymiai daugiau.

                    :geles:

                    Comment


                      #30
                      Parašė Siurelita
                      tai tu turbūt esi tas , kuris bara tuos architektus niekadėjus kurie pripaišo-
                      aš manau kad visi darbai padaryti yra vienaip ar kitaip geri-gerai, kad atsiranda dar norinčių kažką daryt.
                      Tarpkitko lojančių žymiai daugiau.

                      Oi kaip sunku diskutuoti su tavim.
                      Aš esu visu 100 už visus kuo nors įdomesnius ir originalesnius projektus, bet kai į juos įdėta darbo ir architektas mato viziją kaip tai padarys, o čia aiškiai matosi niekinis darbas netgi studentas kursinį geresnį padaro šimtą kartų

                      Comment


                        #31
                        na gerai pagalvok, ka kalbi
                        aš irgi nenusiteikęs diskutuot- turim abu savo nuomones tai ir turėkim.
                        :geles:

                        Comment


                          #32
                          Parašė Siurelita
                          na gerai pagalvok, ka kalbi
                          aš irgi nenusiteikęs diskutuot- turim abu savo nuomones tai ir turėkim.
                          Siūlyčiau tau gerai pagalvot ką kalbi ir nešnekėt apie kitų fantazijas.
                          Jei su manim nesutinki tai paaiškink man apie tą nesveiką tūrį kaip jis ten laikysis ir iš ko pagamintas, kam reikalingas ir kas jame bus?

                          Comment


                            #33
                            " kažkoks nesamoningas turis ir jokių to tūrio konstrukscijų (kaip jos tvirtinsis iš ko padarytos). "

                            negali, net metalo konstrukcijų isivaizduot - tai apie ką galima diskutuot ???? toks tūris tikrai ne iš plytų mūrijamas.

                            nežinau- man kažkodėl nekyla tokių vaizduotės problemų, o ar pateikta ar nepateikta medžiaga čia jau kitas klausimas.
                            :geles:

                            Comment


                              #34
                              Pradėti "Pramogų banko" rekonstrukciją tikimasi kitąmet

                              Iš antrajame konkurso ture dalyvavusių projektų jau išrinktas geriausias darbas, pagal kurį dar patobulinus bus rekonstruojamas Teatro aikštėje įsikūręs "Pramogų bankas".

                              Iš devynių labai skirtingų konkurse dalyvavusių projektų nugalėtoju paskelbtas darbas, kurio devizas - "diamond" (deimantas), simbolizuojantis prabangą ir taurumą.

                              Dabartinis pastatas susideda iš dviejų dalių - senosios 1858 metais statytos neorenesansinės dalies ir po Antrojo pasaulinio karo pastatyto priestato.

                              Rekonstruojamo priestato apdailai projekto autoriai siūlo granitą bei kitas prabangias medžiagas. Naująjį priestatą su senuoju pastatu vizualiai sujungtų neorenesansiniai elementai.

                              Pasak darbus vertinusios komisijos pirmininko architekto Edmundo Andrijausko, projektas papirko prognozuojamu rezultatu, uždengimo bei atidengimo santykiu.

                              "Dėl vidaus erdvės ir kai kurių kitų elementų dar teks ilgai dirbti, bet iš esmės tai panašu į "Pramogų banką", - sakė "Nesės" įmonių grupės valdybos pirmininkas Kazys Paulikas.

                              Anot jo, į Teatro aikštę atėjęs turistas iškart turėtų matyti, kad šis pastatas skirtas pramogoms.

                              "Projekto autorius siūlo naudoti brangias medžiagas, ir mes tam lėšų negailėsime", - sakė K. Paulikas.

                              Projekto autorius automobilių stovėjimo vietų trūkumą siūlė spręsti po visa Teatro aikšte įrengiant požeminę aikštelę, tačiau, pasak K. Pauliko, vienam investuotojui tai būtų per brangu.

                              Rekonstruojant pastatą ketinama padidinti klubą, įrengti daugiau maitinimo vietų. K. Paulikas svarstė, jog čia galėtų atsirasti žuvies restoranas, galbūt ir mažas viešbutukas.

                              Anot jo, pasaulyje yra ir įdomesnių projektų, tačiau šį stengtasi taikyti prie Teatro aikštės specifikos. Konkurso tikslas ir buvo išrinkti geriausią architektūrinę idėją, kuri reprezentuotų šiuolaikinės architektūros pasiekimus ir įsilietų į istorinę senamiesčio terpę, nesudarkydama jos.

                              Pasak K. Pauliko, projektą tikimasi parengti šiemet, o kitąmet pradėti rekonstrukciją. Į visą projektą ketinama investuoti apie 10 mln. litų.
                              www.ve.lt

                              Comment


                                #35
                                Parašė Siurelita
                                " kažkoks nesamoningas turis ir jokių to tūrio konstrukscijų (kaip jos tvirtinsis iš ko padarytos). "

                                negali, net metalo konstrukcijų isivaizduot - tai apie ką galima diskutuot ???? toks tūris tikrai ne iš plytų mūrijamas.

                                nežinau- man kažkodėl nekyla tokių vaizduotės problemų, o ar pateikta ar nepateikta medžiaga čia jau kitas klausimas.
                                Apgailėtinos mažvaikiškos šnekos. Aš išsakiau savo nuomonę, o tu vietoj to kad išdėstum sąvają vadini mane be fantazijos ir kalbi apie visokias pievas, kad ne iš plytų daroma, manau čia betkam net minties nekyla apie plytas.

                                Comment


                                  #36
                                  Labiausiai norėčiau, kad pastatytų "SENAMIESČIO ŠIRDISS" - čia tai tikrai kažkas originalaus. Man patiko
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    #37
                                    svarbiausia, kad projektas su miesto centru bei teatro aikste butu suderintas, nebutu ateiviu is kito pasaulio...
                                    tad sunku pasakyti, koks is ju geriausias.

                                    Comment


                                      #38
                                      na o as o as manau, kad pasirinktas deimantas del maziausiu busimu investiciju. ant to paties seno laikancio (?) konstruktyvo prilipdys lipdiniu ir bus viskas labei fainei . ir tuos lipdinius gales kartas nuo karto keisti
                                      o "sirdis" savo tinklini fasada makete is kokios kojines galejo padaryti ir viduje lempute uzdegti, tada butu viskas aisku, nes jos tas kiausininis kevalas is kartono oi kaip nesiziurejo ir visiems per smegenis kirto...

                                      Comment


                                        #39
                                        Mano nuomone "senamiescio sirdiss" visai idomus projektas... gaila, kad nieko nelaimejo
                                        Bet "Diamond" irgi nieko, gal ir tiks Teatro aikstei

                                        Comment


                                          #40
                                          Nieko nebesuprantu... Tai sita pastata perdarys ? ar kaip ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X