Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šarlotės (Dragūnų) gyvenamasis kvartalas Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Su viskuo sutinku išskyrus gera kokybe. Kokybė šių daugiabučių viena prasčiausių Klaipėdoje...
    Kodėl praščiausia?

    Comment


      Nes biški žinau kaip vyko prastai mūrijimo darbai...
      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

      Comment


        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
        Nes biški žinau kaip vyko prastai mūrijimo darbai...
        O kaip kitur mūrijo irgi žinai?

        Comment


          Na dar žinau kai kurių, pvz. K ir D...
          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

          Comment


            /\ Kuom ta prasta kokybė pasireiškia, namas sugrius, ar patinkavo nelygiai?

            Comment


              Kreivai mūras išmūrytas, kai kur ne pagal reikalavimus atlikti darbai, tiek..
              P.s. namas nesugrius, bet paskilinėt tai turėtų..
              "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

              Comment


                Nu turbūt reiks man stoti gynybai, kai perkantiems būtą ir dar karta labai labai gerai žinančiam situacija. „Pamario troba“ viena iš atsakingiausiai prieinančiu prie statybos reikalu bendrovė. Žinoma samdant subrangovo pasitaiko visko, projektas didelis ir būna brokų, bet „Pamario troba“ visada greitai ir be jokių problemų reaguoja į skundus ir ištaiso visas problematiškiausias vietas. Manau kad iš naujų prieinamų projektų tai vienas iš geriausiu ( asmeniškai man ). Nu jei reiks rinktis tai kraustyčiausi iš čia tik nusipirkęs namą.
                P.S „““Kreivai mūras išmūrytas, kai kur ne pagal reikalavimus atlikti darbai, tiek..””” per daug abstraktivumo , apie kiekviena projektą galima pasakyti tą pati, nejuokinkit.

                Comment


                  Apie kvartalo lygi pasako: subrangovų samdymas iš visokių kaimų už mažiausia kaina, to pasekmė kreivos sienos, neatitikimai nuo projekto po keliasdešimt centimetrų, net vertikalūs nukrypimai. Architektūros lygis taip pat žemas, net vizualizacijų nesugedėjo padaryt, kvartalo urbanistinis išdėstymas prastesnis už sovietini. Visose etapuose buvo daroma minimali projekto savikaina. Rezultatas- viena pigiausių kainų tuo metu, kuri adekvačiai atitinka produktui...
                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                  Comment


                    Nu vėl tu mane prajuokinai, nu neginčisiu su žmogum kuris tiek daug žino.

                    Comment


                      Parašė dda Rodyti pranešimą
                      Nu vėl tu mane prajuokinai, nu neginčisiu su žmogum kuris tiek daug žino.
                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                      Comment


                        Galbut ne prie šio kvartalo temos, bet aplamai apie kokybę prakalbom..
                        Kokios yra komisijos valstybinės kurios registruoja naujų daugiabučių garso, šilumos izoliacijos koeficiantus, ir panašius techninius dalykus, kaip sistemos veikia ir ventiliacija ir pan. Kam statytojas nama priduoda. Ar yra kur tuos duomenis oficialiai pažiurėt galima, palyginti įvairiu statytojų?

                        Comment


                          Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                          Kreivai mūras išmūrytas, kai kur ne pagal reikalavimus atlikti darbai, tiek..
                          P.s. namas nesugrius, bet paskilinėt tai turėtų..
                          Ar galima biški klausima užduoti.

                          Kas įtakoją mūro paskilinėjima ?

                          Kaip pavyzdį galite pateikti minėtus projektus.
                          Tarkim "KD" ir Dragūnuose?

                          Comment


                            Parašė dda Rodyti pranešimą
                            Ne, su parošutų, žinoma kad žmogus fotkino nuo krano. Ironija čia visai ne į temą , žinant krano aukšti nesunku paskaičiuoti, paklaida tikrai minimali bus.
                            O man tai labai naudinga informaciją ir ačiū tiems kurie stengėsi .
                            Dėl izoliacijos ( žinau labai gerai ir daug žinau B) ):
                            Izoliacija labai gera ( žinoma megą balių girdėsit ne vakuumas ) , apšiltinimas puikus ( žiema 76 kv.m už šildymą 80 – 160 lt ), man koks minusas, kad per daug viskas sandariai ir apšiltinta , turėtu būti geresne ventiliacija ( trūksta languose orlaidės ) .
                            Apie garso izoliaciją tai patyliu... Truputį garsesnė muzika vakare ir kaimynai tiek iš pirmo, tiek ir iš trečio aukšto iš pradžių ateidavo (pats gyvenu antrame). Dabar nebeateina, priprato gal būt...
                            O šiaip viskas kitkas - esu labai patenkintas.

                            Comment


                              Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                              Na dar žinau kai kurių, pvz. K ir D...
                              Na ir ką gali gero pasakyti apie K ir D?
                              Beje, kai žinosi daugiau negu truputį, tai tada ir rašyk.
                              Juokdarys - prasčiausia kokybė

                              Comment


                                Parašė Wojszwillo Rodyti pranešimą
                                Na ir ką gali gero pasakyti apie K ir D?
                                Beje, kai žinosi daugiau negu truputį, tai tada ir rašyk.
                                Juokdarys - prasčiausia kokybė


                                Na, kiek aš galiu žinot, esu projektavęs pamario trobai kita projektą, taigi žinau koks jų požiūris į jų vystomus objektus, konkrečiai apie "šarlotės kvartalą" žinau iš bendradarbių. Apie "k ir d" mano bendradarbiai prisidėję projektavimu prie projekto ir pac čia gyvenu, taigi.... Na kam čia aš aiškinu, juk dar pienas nuo lūpų nenudžiuvęs, o jau drįsta akis draskyt...
                                "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                Comment


                                  Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
                                  Ar galima biški klausima užduoti.

                                  Kas įtakoją mūro paskilinėjima ?

                                  Kaip pavyzdį galite pateikti minėtus projektus.
                                  Tarkim "KD" ir Dragūnuose?
                                  Pagrindinė priežastis pamatų sėdimas. O jie sėsta dėl įvairių priežasčių...Bet jei sienos kreivos ir spakliaus krūvos, tuomet skilinėjimas irgi galimas, o šiaip daug priežasčių...
                                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                  Comment


                                    Parašė Wojszwillo Rodyti pranešimą
                                    Apie garso izoliaciją tai patyliu... Truputį garsesnė muzika vakare ir kaimynai tiek iš pirmo, tiek ir iš trečio aukšto iš pradžių ateidavo (pats gyvenu antrame). Dabar nebeateina, priprato gal būt...
                                    O šiaip viskas kitkas - esu labai patenkintas.
                                    Dėl garso izoliacijos, tai mes irgi girdėdavom kai buferi leisdavo visu garsu, aš ir ne sakau, kad čia nieko nesigirdi ne nuosavas namas. Bet kur mes anksčiau gyvendavom tai kai naktį pradėdavo verkti vaikas, tai mes girdėdavom kai piktas kaimynas į tuniką eidavo, o dabar aplinkui gyvena su mažais vaikai, galvojau, kad jau labai ramus vaikai, kad nieko nesigirdi o pakalbėjus su kaimynais, ne tokios ir ramus, bet nieko negirdim, o vaikai tai moka padainuoti .

                                    Comment


                                      Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                      Na, kiek aš galiu žinot, esu projektavęs pamario trobai kita projektą, taigi žinau koks jų požiūris į jų vystomus objektus, konkrečiai apie "šarlotės kvartalą" žinau iš bendradarbių. Apie "k ir d" mano bendradarbiai prisidėję projektavimu prie projekto ir pac čia gyvenu, taigi.... Na kam čia aš aiškinu, juk dar pienas nuo lūpų nenudžiuvęs, o jau drįsta akis draskyt...
                                      Dėl projektavimo, nemuškit sau kumščių į krūtinę, 80 proc. čia sėdi „žymus“ projektuotojai. Ir aš ir daugumą žino kaip daromi projektai ir kaip viskas yra realiai. Kartais tas vadinamas projektuotojas net nežino ką projektuoja, projektą daro pagal pvz. kad tik papirka būtų, o vistytojams svarbų kad tik pigiau pabraižytų o viską kita jiems nebeįdomu. Ne apie visus kalbų, bet daugumoj taip yra. O kokybė ir požiūris į gyventojus sako pati už save.
                                      P.S Nežinau ar turit vaikų, bet vaikams svarbus grynas oras, žaidimo aikštelės.
                                      Paskutinis taisė dda; 2008.06.29, 09:21.

                                      Comment




                                        Comment


                                          Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                          Na, kiek aš galiu žinot, esu projektavęs pamario trobai kita projektą, taigi žinau koks jų požiūris į jų vystomus objektus, konkrečiai apie "šarlotės kvartalą" žinau iš bendradarbių. Apie "k ir d" mano bendradarbiai prisidėję projektavimu prie projekto ir pac čia gyvenu, taigi.... Na kam čia aš aiškinu, juk dar pienas nuo lūpų nenudžiuvęs, o jau drįsta akis draskyt...
                                          O, tai labai vertingos žinios, iš tikrųjų... Ypač kai projektavai kitą projektą Pamario trobai (turbūt Debreceno g. ar Bijūnų g.?), tai dabar iš tikro labai puikiai žinai, kokia yra darbų kokybė Šarlotės kvartale... Man tokių ekstrasensinių sugebėjimų ko gero gyvenime neteks išsiugdyti...
                                          Dėl K ir D geros darbų kokybės - taip, labai puiki darbų kokybė, ypač kai plytelės nukrenta nuo sienų ir sienose yra įtrūkimų, na ir statytojas tikrai netaupė medžiagoms ir darbų kainai...
                                          Gal čia pasireiškia šioks toks apmaudas, kad Pamario troba nedavė projektuoti Šarlotės kvartalo, o Palangos statyba davė projektuoti K ir D?
                                          Paskutinis taisė Wojszwillo; 2008.08.11, 09:39.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X