Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„NEAPOLIO“ A klasės verslo centras Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man irgi patiko tas kampas. Gerai, kad Neapolis bus netoli Gandrališkių.

    Comment


      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Nuostabi nuotrauka Tie du kranai, vykstančios nemažos statybos, daugybė stulpelių, ženklų ir šviesoforų, bei tolumoje augantis "Pilsotas" sukuria nuostabų vaizdą
      Tik ar matote viršuje i dešinia pusia, šalia gandrališkio dangoraižio juoda dėmele?Aš jau nepirma kart pastebiu kad jus nufotkinat nso

      Comment


        Parašė FM'as Rodyti pranešimą
        Tik ar matote viršuje i dešinia pusia, šalia gandrališkio dangoraižio juoda dėmele?Aš jau nepirma kart pastebiu kad jus nufotkinat nso
        Toki "nso" as nepirma karta su savo "bimbalo" priekiniu stiklu nudauziu...
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


          /\
          Tai tada jau drąsiai gali visur skelbis, turėjęs kontaktą su ateiviais

          Comment


            Jei rytoj iseis sutashkysiu kelis kadrus kaip jiem ten sekas stroint

            Comment


              Sioks toks updeit'as,nors jis ir neseniai buvo
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                nu va nei man nereix det saviskiu osiz pirmiau pasistenge

                Comment


                  Parašė Karabinas Rodyti pranešimą
                  nu va nei man nereix det saviskiu osiz pirmiau pasistenge
                  Jeigu turi,vistiek gali idet.Kuo daugiau,tuo geriau
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    ok rytoj gryzes is darbo sumesiu, tik ten vaizdelis nelabai kox nes tamsoka jau buvo

                    Comment


                      Aciu! Good to see the progress here: they added several more floors!
                      Originally Posted by

                      Comment


                        Nelabai suprantama,kodėl pasirinktas "Neapolio" pavadinimas?Klaipėdoje verslo centrams labiau tiktų "Hamburgo","Kopenhagos" "Roterdamo" ar panašūs pavadinimai.O architektūra nė iš tolo neprilygsta "K" ir "D" pastatų architektūrai.

                        Comment


                          Parašė D.C. Rodyti pranešimą
                          Nelabai suprantama,kodėl pasirinktas "Neapolio" pavadinimas?Klaipėdoje verslo centrams labiau tiktų "Hamburgo","Kopenhagos" "Roterdamo" ar panašūs pavadinimai.O architektūra nė iš tolo neprilygsta "K" ir "D" pastatų architektūrai.
                          Neapolis - gražus pajūrio miestas, todėl ir norima su juo tapatinti, neveltui ir "Neapolio" spalvos bus kaip Viduržemio jūros pakrantės Kopenhaga ar Hamburgas tai visai netiktų, tada manau atvykęs vokietis visai nebesuprastų ar jis Vokietijoje, ar Lietuvoje
                          Nors man asmeniškai netinkamas dalykas atrodo vadinti verslo centrus kitų miestų vardais, geriau jau būtų pavadinta kažkuo lietuvišku ar prūsišku, kad ir "Nida" ar "Memelis". Pilsotas Gandrališkių bokštui manau yra idealus variantas
                          Lietuva jau . Bet dar .

                          Comment


                            keliu dienu senumo vaizdai, panasu i tai, kad aukstina krana

                            soris vaizdai nepergeriausi nes jau temo







                            Comment


                              Karabinas,dekui uz foto.
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                Parašė Karabinas Rodyti pranešimą
                                Vėl velniškai puikus kadras . Žiūriu labai fotogeniška mūsų Klaipėda

                                Comment


                                  Foto nesimato bet žalioj zonoj tarp akropolio ir neapolio jau yra stuplpas ir greit bus acm ekranas

                                  Comment


                                    pirmoi foto vidury ten kur autikas matos gerai isiziurejus
                                    Paskutinis taisė Karabinas; 2006.11.25, 15:43.

                                    Comment


                                      2006 11 26
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Stiklinimas jau vyksta ir iš prospekto pusės
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Kiek jau aukstu turim?
                                          Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                          1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                          2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                          3. Arfa 100 m. 29 f.
                                          4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                          5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X