Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

3 nauji dangoraižiai Klaipėdoje (Projektas pakeistas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    3 nauji dangoraižiai Klaipėdoje (Projektas pakeistas)

    Uostamiestį papuoš įspūdingi dangoraižiai


    Preliminarus šalia "Saturno" ketinamų
    statyti dangoraižių vaizdas

    Paskutinį šių metų ketvirtį Klaipėdoje ketinama pradėti įgyvendinti 50 milijonų litų vertės projektą - buvusio bendrovės "Kretingos grūdai" malūno teritorijoje žadama pastatyti du net iki 30 aukštų gyvenamosios paskirties daugiabučius ir dviaukštį komercinės paskirties pastatą.

    Minėtąjį projektą ruošiasi įgyvendinti viena Palangoje įregistruota bendrovė kartu su uostamiesčio nekilnojamojo turto agentūra "Aidila".

    Atlikta daug tyrimų

    Rekonstruojamo prekybos centro "Saturnas" ir Tilžės gatvės ribojamoje 1,25 hektaro ploto teritorijoje planuojamas įgyvendinti projektas ketvirtadienį buvo pristatytas Klaipėdos miesto Užstatymo tarybai.

    Nekilnojamojo turto agentūros "Aidila" vadovo Algimanto Bružo teigimu, šios tarybos nariai iš principo neprieštaravo, kad šalia senamiesčio atsirastų tokie aukšti pastatai.

    "Mūsų projektas atitinka miesto plėtros strategiją - išstumti iš Klaipėdos centro gamybą. Grūdai malūne nebemalami ir jokia veikla nebevykdoma jau beveik metus laiko. Kad ši teritorija neturi jokių sąsajų su senamiesčiu ir čia galima statyti aukštus pastatus, patvirtino ir europinio lygio ekspertas urbanistas, Kauno technologijos universiteto habilituotas mokslų daktaras Jonas Bučas", - pasakojo A. Bružas.

    Anot jo, iki šiol buvo atlikta daug buvusio malūno ekspertizių. Jos parodė, kad pastatas yra avarinės būklės, neturi istorinės-architektūrinės vertės, mat buvo daugkart griautas ir perstatytas.

    "Nepaisant to, buvo atlikti fotogrametriniai matavimai, kuriais užfiksuoti visi pastato duomenys, išliksiantys istorijai, kai malūnas bus nugriautas", - sakė pašnekovas.

    Forma ir aukštis gali kisti

    Projekte už "Saturno" numatyta pastatyti apie 4000 tūks. kvadratinių metrų ploto dviaukštį komercinės paskirties pastatą. Pastarasis ir šalia jo iškilsianti dviaukštė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė atskirs gyvenamuosius dangoraižius nuo Taikos prospekto.

    Iš kitos pusės dangoraižius nuo gretimais esančių menkaverčių neestetiškai atrodančių pastatų taip pat atskirs gyventojams skirta dviaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.

    Zona tarp abiejų dangoraižių bus skirta parkui, vaikų žaidimų aikštelėms. Dangoraižiai suprojektuoti taip, kad neužstotų vienas kito, bendrame vaizde nekonkuruotų su netoliese esančia Marijos Taikos Karalienės bažnyčia.

    Dangoraižių fasadui yra numatyta naudoti rausvos spalvos apdailą, būdingą Klaipėdos architektūrai. Fasadus puoš nemažai mūro, nebus piktnaudžiaujama stiklu.

    "Pastatų forma dar gali būti tobulinama atsižvelgiant į ekspertų pasiūlymus. Gali nežymiai kisti ir aukštingumas. Miesto užstatymo taryboje taip pat vyravo pozicija, kad Klaipėdos reljefą reikia įvairinti aukštais pastatais, nes iki šiol jį "puošia" tik kaminai", - sakė A. Bružas.

    Jis mano, kad detaliojo teritorijos plano patvirtinimo ir pastatų projektavimo darbai gali būti baigti iki šių metų ketvirtojo ketvirčio. Šiuo laikotarpiu gali jau prasidėti ir statybos. Į jas planuojama investuoti apie 50 mln. litų.

    A. Bružas prognozuoja, kad butų dangoraižiuose paklausa bus didelė, mat jau iš septinto-aštunto aukšto atsivers nuostabūs vaizdai į senamiesčio stogus, marias, Kuršių neriją ir jūrą.

    www.ve.lt
    %)

    #2
    Oho, tai bent projektas. 50 mln litų irgi gan neblogai
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Man ne prie sirdies, kad isskyriai teima, bet cia jau admin reiklas Bus idomu paziureti kas is viso sito gausis.. Be to, ta malonua galetu susprogdinti griaunant
      %)

      Comment


        #4
        Idomus projektas Ar nevertetu Klaipedai apie pagalvoti apie clusteri, nes dabar labai tie aukstuminiai pastatai issimete bus po visa miesta. Nors gal cia mano Klaipedos geografijos zinios slubuoja.

        Comment


          #5
          Na ne LABAI, visi aukstuminiai pastatai mieste matosi is kur be paziuresi. Pvz, mano mociute gyvena 8 aukste, pirmam po pasaulinio karo daugiauksciame pastate Is jos buto matosi ir minijos gatves, ir gandraliskes matysis ir t.t. O salia jos yra "Svyturio" darykla ir tie du nauji projektai bnus. Beje, pro balkona ir "Saturnas" matosi
          %)

          Comment


            #6
            Parašė win2k3
            Man ne prie sirdies, kad isskyriai teima, bet cia jau admin reiklas Bus idomu paziureti kas is viso sito gausis.. Be to, ta malonua galetu susprogdinti griaunant
            Na aš tiesiog negalėjau leist, kad apie tokius projektus būtų "tik šiaip" užsiminta. Šis tikrai vertas temos
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Komercinis pastatas 4000 m^2 ir dar du daugiabuciai iki 30 aukstu. Visa tai uz 50 mln. litu - neatrodo labai daug, del sios priezasties Mantai, galetum isimti is SSC temos suma, nes jei pamatys koks nors ch1le vel prasides "mighty cheap", "low quality" ir pan.

              O siaip - geros naujienos, tiksliau bus galima pasakyti, kai matysim renderingus.

              Comment


                #8
                Gal neuzklys koks lektuvas is Palangos beskrisdamas ir nepataikys

                Comment


                  #9
                  Parašė Edd
                  Komercinis pastatas 4000 m^2 ir dar du daugiabuciai iki 30 aukstu. Visa tai uz 50 mln. litu - neatrodo labai daug, del sios priezasties Mantai, galetum isimti is SSC temos suma, nes jei pamatys koks nors ch1le vel prasides "mighty cheap", "low quality" ir pan.

                  O siaip - geros naujienos, tiksliau bus galima pasakyti, kai matysim renderingus.
                  Nemanau, jog svari priežastis slėpt
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    projektas gan ydomus, bet tie 50 mln. nieko cia nestebina, net atvirksciai.
                    O galit mazdaug ant zemelapio kas nors tiksliai vieta parodyti?

                    Comment


                      #11
                      Na taip, 50 mln nėra daug, tačiau reikia turėt omeny, kad šiedu bus gyvenamieji.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Nemanau, jog svari priežastis slėpt
                        Slepimas butu, jei taves prasytu pasakyti kiek bus investuota, o tu nesakytum. O cia tik paprasciausias informacijos nepateikimas.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          Ar jau yra sukurta tema SSC? Kodel as jos nematau?
                          http://skyscrapercity.com/showthread...=133281&page=4

                          Comment


                            #14
                            Dėl bendro labo išbraukiau sumą ir uždėjau kvailą šypenėlę vietoj to Temą sukursim, kai jau apčiuopiami darbai vyks, o tai vėl bus kaip su B1 centru
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Geros naujienos. Tai kiek jau dangoraiziu Klaipedoj yra anonsuota? Nes as kazkaip jau pradedu painiotis... :

                              Comment


                                #16
                                Na žemėlapy jų gan nemažai pripiešta, tačiau gaila nėra tikslaus sąrašo.

                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  siaip toksai zemelapis nieko nesakytu zmogui is kito Lietuvos miesto, o tuo labiau kokiam uzsenieciui. Galetu koksai klaipedietis ar pazistantis klaipedos zemelapi zmogus bent jau pazymeti pavadinimus prie kvadrateliu. Nes daugiaauksciu klaipedoje darosi ryskiai per daug, kad butu lengva butu ju kordinates atskirti.

                                  Comment


                                    #18
                                    Sukonkretinau truputi Klaipėdos žemėlapį. tik va bėda MB per daug (1, gavos.ir idėti neišeina.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė John
                                      Bandyk pakeisti formata i .gif ar koki nors .png, tikrai neturetu tiek daug uzimti.
                                      Bandžiau su zipp-u. nepriima. nu o iš kur gaut gif ar png "čiort znaet"

                                      Comment


                                        #20
                                        po keliu metu klaipeda turet tikrai gerai atrodyt

                                        Comment

                                        Working...
                                        X