Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešbutis "Daugirdas" Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip pat įrengta aikštelė prie Šv.Gertrūdos bažnytėlės.
    Kaunas yra Kaunas

    Comment


      Vasario 24 dienos foto:





      Comment


        O kad visi senamiesčio pastatai taip būtų restauruuoti... Bet tai svajuko dramblionė...
        Te visad šviečia saulė...

        Comment


          Parašė Tommys Rodyti pranešimą
          O kad visi senamiesčio pastatai taip būtų restauruuoti... Bet tai svajuko dramblionė...
          nematau nieko neimanomo. senamsiestis atgimsta. akivaizdu. o dar jei dvi ligonines sutvarkytu tai visai butu saunu.
          www.tomflagman.com

          Comment


            Senoji dalis restauruota puikiai, tik balta su dramblio kaulo spalvos apdaila nesiderina, a baltoji spalva atspinda orginalų atspalvį, ar šiaip, dėl įvairumo?

            Comment


              Malonu matyti atsigaunančią Laikinąją sostinę. Kai buvau ten prieš metus, man nepatiko nelabai estetiškai atrodančios nuošalesnės senamiesčio ir naujamiesčio gatvės.

              Comment


                Aš ir nesuprantu to margučio ant vienos sienos...

                Comment


                  Tas spalvinis margumynas labai paprastai paaiškinamas - visas pastatas statytas ne vienu metu, o tarsi "sulipdytas" amžių bėgyje perstatant ir rekonstruojant. Tad spalvomis ir išryškinami įvairūs stiliai: pradedant gotika ir baigiant klasicizmu.
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    Su laiku viskas tvarkysis, bus grazus tas musu Kaunas, pakentekit.

                    Comment


                      Toks spalvinio skaidymo sprendimas paveldinio pastato renovacijai man visai prie sirdies. Puikiai atsiskleidzia pastato architekturine raida.

                      Comment


                        Matyt, kad jau veikia šis viešbutis, nes sekmadienį mačiau, kad į jį suėjo didelė grupių žmonių.

                        Comment


                          Parašė Linas Rodyti pranešimą
                          Matyt, kad jau veikia šis viešbutis, nes sekmadienį mačiau, kad į jį suėjo didelė grupių žmonių.
                          Gali būti, kad tik restoranas veikia.
                          Beje, ten nusimato labai nebolgas restoraniukas ant stogo terasoje, nuo kurios ativers vaizdai į Kauno senamiestį bei Nemuną

                          Comment


                            Parašė Linas Rodyti pranešimą
                            Matyt, kad jau veikia šis viešbutis, nes sekmadienį mačiau, kad į jį suėjo didelė grupių žmonių.
                            Neveikia. Vežiau miesto svečius ten apgyvendinti, deja.

                            Comment


                              Labai svarbu, kad direktorius pats stengiasi ieskoti medziagu kokybes ir kainos geresnio santykio, o neatiduoda visko i statybininku rankas.
                              ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                              Comment


                                O del veikimo, ten oficialiai dar nepriima i kambarius, taciau seminarus jau rengia.... yra ir keletas architektu, kurie po tokio seminaro ir miegoti liko.....
                                ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                Comment


                                  Comment


                                    reklamavo per tv kažkokį tai koncertą ir kaip rėmėjas buvo paminėtas naujas viešbutis Kaune "Daugirdas". vadinasi jau veikia

                                    Comment


                                      Daugirdas pilai zada atsidaryti nuo birzelio 1 dienos. Ir jau pasileido savo tinklapi (daugirdas.lt), ten kazkiek nuotrauku matosi. Vidus idomus.

                                      Comment


                                        O kas bus šalia Daugirdo viešbučio aptvertoje teritorijoje ir rekonstruojamame name? Privatūs butai ar kažkas visuomeninės paskirties?





                                        Comment


                                          dirbau tam pastate prieš daugirdo viešbutį praeitą vasarą tai ten šiaip bažnyčiai priklauso, buvęs vienuolynas XV amžiaus; jį labai iš lėto rekokonstruoja, nes baržnyčia nereguleriai pinigus paskirsto, tai ten po biški po kelis žmones krapštos, kai perveda; jei neperveda, tai nieko nevyksta; o kas ten bus tiksliai nepamenu, bet kažkas su jezuitų gimnazija susiję
                                          ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X