Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Santakos slėnis" – pasaulinio lygio mokslinis centras Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Betonas viduj man atrodo labai graziai, o pats interjeras gana skoningas ir turi savo architektura, kuo nepasizymi kiti ofisu pastatai.

    Comment


      Atrodo gal ir gražiai (čia jau skonio reikalas), bet padaryta nekokybiškai. Beje labai keistai atrodo lubų aukštis kai kuriose vietose, aukštesniems žmonės turėtų būti ne itin jauku. Įdomu ar čia taip turėjo būti, ar architektai eilinį kartą užmiršo, kad reikia palikti vietos komunikacijoms.

      Comment


        Kaune baigtas statyti 30 mln. Lt vertės farmacijos centras

        Plačiau: http://vz.lt/article/2013/12/18/kaun...#ixzz2notBZSjm

        Comment


          Atidarys 30 mln. Lt kainavusį farmacijos ir sveikatos technologijų centrą http://vz.lt/article/2014/3/19/atida...logiju-centras

          Comment


            Daugiau nei prieš dvejus metus prasidėjusios šio centro, kuris įsikūręs netoli Kauno technologijos universiteto (KTU), statybos jau pabaigtos, atlikta vidaus apdaila, šiuo metu vyksta laboratorijų įrengimas. Bendras centro plotas - 13.000 kv. m.

            Plačiau: http://vz.lt/article/2014/3/19/atida...#ixzz2wR2wmPUN
            Kiek teko girdėti, gaisrininkas buvo pasakęs kad kol nebus nugriautas Statoilas tol jis nepasirašys. Įdomu kaip šią problemą išsprendė.. Ir apskritai daug labai nekokių dalykų Litconas tenais pridirbo..

            Comment


              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
              Kiek teko girdėti, gaisrininkas buvo pasakęs kad kol nebus nugriautas Statoilas tol jis nepasirašys. Įdomu kaip šią problemą išsprendė..
              Paskambino 112 ir išsikvietė kitą gaisrininką?

              Comment


                Čia kalbama apie farmacijos fakultetą, kuris yra prie Kauno klinikų (Sukilėlių ir Eivenių kampas) - ten Statoilo nėra

                Comment


                  Parašė Diablo77 Rodyti pranešimą
                  Čia kalbama apie farmacijos fakultetą, kuris yra prie Kauno klinikų (Sukilėlių ir Eivenių kampas) - ten Statoilo nėra
                  Taigiu specialiai pacitavo straipsnio dali, kurioje kalbama apie pastata Barsausko gatvej, prie Statoil.

                  Comment


                    Tai eikit gal i tam skirta tema ir diskutuokit apie pastata studentu miestelyje

                    Comment


                      Parašė Jopapa Rodyti pranešimą
                      Tai eikit gal i tam skirta tema ir diskutuokit apie pastata studentu miestelyje
                      Ši tema ir yra tam pastatui skirta.

                      Comment


                        Naujoviškos statybos ypatumai: po lietaus viduje telkšo balos

                        http://bustas.lrytas.lt/architektura...m#.U7RGt0A26ho
                        Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.

                        Comment


                          Parašė panevezynys Rodyti pranešimą
                          Naujoviškos statybos ypatumai: po lietaus viduje telkšo balos

                          http://bustas.lrytas.lt/architektura...m#.U7RGt0A26ho
                          Kažkas vis nesupranta apie kurį pastatą vystoma tema...

                          Comment


                            Parašė Origami Rodyti pranešimą
                            Kažkas vis nesupranta apie kurį pastatą vystoma tema...
                            Tai tamsta nesupranti kas yra Santakos slėnis...

                            Comment


                              Kaune kuriasi Italijos biomedicinos įmonė

                              2014.09.11, 16:57
                              VERSLO ŽINIOS
                              PERSIŲSK1
                              KOMENTARAI (1)

                              Ketvirtadienį Kauno technologijos universitetas ir Italijos įmonė „Gruppo Fos“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl biomedicininės inžinerijos tyrimų centro įkūrimo Kaune, slėnyje „Santaka“.



                              Plačiau: http://vz.lt/article/2014/9/11/kaune...#ixzz3D1IZ7ddi

                              Comment


                                Viename moderniausių Kauno pastatų – apgailėtinos darbo sąlygos
                                Neįtikėtina, tačiau šiame moderniame statinyje tualetai ir virtuvėlės įrengti tik kas antrame aukšte. O pirmuose „Santakos" aukštuose įsikūrusių bendrovių darbuotojai pripažino, kad, prispirti gamtinių reikalų, eina net į kito pastato tualetus – mat ten jie erdvesni.
                                Visas straipsnis

                                Comment


                                  Ar čia man vienam nesuprantama kodėl šitokią tragediją iškėlė dėl tų tuoletų? Kažkaip smirda man užsakytu straipsniu.

                                  Comment


                                    Parašė TheCoach Rodyti pranešimą
                                    Ar čia man vienam nesuprantama kodėl šitokią tragediją iškėlė dėl tų tuoletų? Kažkaip smirda man užsakytu straipsniu.
                                    Logiškai mastant tai nesąmonė kad nėra kiekvienam aukšte WC ar kad virtuvėlėse nėra kriauklių. Bet iš kitos pusės tokį projektą pirko KTU pagal kurio norus ir buvo projektuota, tad jei KTU būtų projektavimo stadijoje užsispyręs ir reikalavęs WC kiekviename aukšte jie manau būtų buvę.
                                    O perskaičius straipsnį tai ir man jaučiamas labai tendencingumas.

                                    Comment


                                      Parašė TheCoach Rodyti pranešimą
                                      Ar čia man vienam nesuprantama kodėl šitokią tragediją iškėlė dėl tų tuoletų? Kažkaip smirda man užsakytu straipsniu.
                                      Na jei statomas "pasaulinio lygio" mokslo centras ir nesugebama kiekvienam aukšte WC įrengti, tai nereikia ieškoti samokslo teorijų.

                                      O šiaip gaila, pastatas man bene gražiausias iš visų naujos statybos biurų-centrų Kaune, o viduje pasirodo elementarių patogumų neįrengta. Dar ir krūvelė skundų dėl statybinio broko, nonsenso išprojektavime. Architektei minėtoji premija jau greičiausiai nuplaukė.

                                      Comment


                                        O besiskundziantys bent buvo tenais? Tame pastate nerealiai mazai vietos, kadangi planavo, jog imones tektu skelti oer du aujstus, todel ir buvo planuota toks isdestymas. Kitas argumentas, jog architekte pasakojo, kad taip nori paskatinti bendravima ir bendrabarbiavima dsrbe. Priverciant bendrauti su aplinkiniais kaimynais

                                        Comment


                                          Blogai, kai architektai pradeda mokyti kaip reikia gyventi.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X