Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Vienybės aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Matiošaitis neblogai tvarkosi ir visų pirma jam nuopelnai už tai, kad šiuo konkrečiu atveju sugebėjo suorganizuoti, kad Vienybės aikštė turėtų gerą projektą, jaunatvišką ir gyvą, nes buvo nemažai tokių, kurie ten norėjo matyti depresiją ir tai vadinti 'istorine atmintimi'. Bet visgi reikia neneigti ir kito fakto - kad anksčiau tiek Vilnius, tiek Kaunas buvo ypatingai skriaudžiami, nes beveik negaudavo jokių finansų darbams atlikti, beveik visi pinigai eidavo į provincijos gaivinimą. Ta praktika kažkiek buvo pakeista ir tai leido tiek Vilniuje, tiek Kaune kur kas sparčiau pradėti vykdyti darbus, bet Skvernelis tai nori vėl atgal atkeisti, bent jau Vilniui jau nuiminėja ES finansavimą.
    Svarbiausia kad dauguma provincijos vadukų išsidalina pinigus sau, o kas lieka - rekonstruoja aikštes.

    Comment


      Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
      Atrodo neblogai, man patiko, ir vasarą bus kur atsigaivinti. Gal kiek pritrūko daugiau medžių, bet viso vaizdo dar nematyt, nes želdiniai dar tik pasodinti.
      Aikštė smagi, tik pritariu, kad bent kol kas labai trūksta medžių/šešėlio, saulei kepinant nelabai yra kur pasislėpti..

      Comment


        Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą
        ...saulei kepinant nelabai yra kur pasislėpti..
        Eilinę rudens - pavasario dieną, pvz. tokią kaip šiandien, saulė ne kepina, bet maloniai šildo. O karštą, saulėtą vasaros dieną, aš laisvalaikį mieliau leisčiau miške ar pliaže, o ne aikštėje miesto centre, nepriklausomai nuo to ar ten yra šešėlio, ar ne.

        Comment


          Parašė Austras Rodyti pranešimą
          Eilinę rudens - pavasario dieną, pvz. tokią kaip šiandien, saulė ne kepina, bet maloniai šildo. O karštą, saulėtą vasaros dieną, aš laisvalaikį mieliau leisčiau miške ar pliaže, o ne aikštėje miesto centre, nepriklausomai nuo to ar ten yra šešėlio, ar ne.
          Gaila, kad aikštė ne tik tau ir kad dauguma miestiečių karštomis dienomis irgi dirba bei mieste vaikšto kaip ir ne karštomis

          Comment


            Viešosios erdvės yra įvairių rūšių. Aikštės, skverai (oksimoroniška sąvoka), parkai, visokios ten alėjos ir t.t. ir pan. Tai va - aikštė pagal apibrėžimą yra tuščia, neužstatyta erdvė. Prisodink jos viduryje medžių - ir tai nebebus aikštė. Pristatyk suoliukų - nebebus aikštė.

            Norintiems pavėsio ir suoliukų - čia pat Karo muziejaus sodelis, skveras prie VDU, Laisvės alėja ir t.t.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Dar aš suprantu, kad mes, lietuviai nežinome kas yra aikštė, jų projektuoti ir statyti nemokame. Bet estai tai tikrai viską moka. Pavyzdys iš Talino, ne taip jau senai rekonstruota Vabadūzės aikštė:
              https://www.google.com/maps/@59.4340...!7i8704!8i4352
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Tai čia maža esmė, jei neteisingai vadina kas yra aikštė. Esmė, kad tokia plyna aikštė daug kam nepatiktų.
                Niekam nesvarbu jei tai kas patiktų pagal tavo apibrėžimą jau nesivadintų aikštė.

                Tikslas yra turėti patinkančią erdvę, o ne turėti erdvę, kuri būtinai turi atitikti aikštės apibrėžimą.

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Dar aš suprantu, kad mes, lietuviai nežinome kas yra aikštė, jų projektuoti ir statyti nemokame. Bet estai tai tikrai viską moka. Pavyzdys iš Talino, ne taip jau senai rekonstruota Vabadūzės aikštė:
                  https://www.google.com/maps/@59.4340...!7i8704!8i4352
                  Reto grožio estiška aikštė Gerai, kad mes nemokam visko taip gerai projektuoti kaip estai
                  P.S. beje Vienybės aikštės autoriai ne lietuviai...

                  Comment


                    Kiek prie aikštės prisidėjo savivaldybė, kiek SBA gal kas žino?

                    Comment


                      Šv. apsireiškimas

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Kiek prie aikštės prisidėjo savivaldybė, kiek SBA gal kas žino?
                        SBA - 10 mln., kiek savivaldybė, nežinau.
                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Gaila, kad aikštė ne tik tau...
                          Su jumis karvių neganiau.
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          ...ir kad dauguma miestiečių karštomis dienomis irgi dirba bei mieste vaikšto kaip ir ne karštomis
                          Pavėsis reikalingas pasisėdėjimui, laisvalaikio leidimui, o dirbantiems miestiečiams reikia dirbti, o ne trainiotis po aikštes darbo metu.
                          P.s.: Pats, jeigu ką, dirbu senamiestyje, ir nevalkatauju darbo metu po jokias aikštes, Jeigu tenka praeiti su reikalais, tai ir praeinu nesėdinėdamas/negulinėdamas po jokiais pavėsiais. Vakare ateiti į kažkokį renginį tose aikštėse, taip pat joks pavėsis nereikalingas. O jeigu laisvadienis - man dar fantazija taip toli neneša, kad jį galėčiau leisti gulinėdamas aikštėje miesto centre.

                          Comment


                            Parašė Austras Rodyti pranešimą
                            Su jumis karvių neganiau.

                            Pavėsis reikalingas pasisėdėjimui, laisvalaikio leidimui, o dirbantiems miestiečiams reikia dirbti, o ne trainiotis po aikštes darbo metu.
                            P.s.: Pats, jeigu ką, dirbu senamiestyje, ir nevalkatauju darbo metu po jokias aikštes, Jeigu tenka praeiti su reikalais, tai ir praeinu nesėdinėdamas/negulinėdamas po jokiais pavėsiais. Vakare ateiti į kažkokį renginį tose aikštėse, taip pat joks pavėsis nereikalingas. O jeigu laisvadienis - man dar fantazija taip toli neneša, kad jį galėčiau leisti gulinėdamas aikštėje miesto centre.
                            Tamstai diagnozuočiau baudžiauninko mentaliteto sindromą..

                            Comment


                              Aš centre dirbu irgi, ir ten jau dabar su kolegomis einu vis ten per pietus ar kavos, ar sumuštinį suvalgyti, pasidairyti, pasedim ant visų suolu- kėdžių. Pavėsis bus reikalingas, bet jis ir bus, medžiai tik kabinasi. Bet aš ir nematau iliuzijos ja visa į pavėsį įkelt, kaip tada renginių, judėjimo erdvė, kurią kūrė?! Ai, iš viso, pasijaučiau kvailai tokius lyg ir savaime suprantamus dalykus rašydama. Pritariu Minties Ratui.
                              Русский военный корабль, иди нахуй!

                              Comment


                                Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą
                                Tamstai diagnozuočiau baudžiauninko mentaliteto sindromą..
                                Blemba, verkiau dvi dienas kamputyje.

                                Jeigu jūs per savo daugiabučio langą matote tik prigrūstą automobilių aikštelę, ir išėjimas per pietų pertrauką suvalgyti sumuštinių į pavėsį miesto centro aikštėje telieka pagrindinė pramoga, tebūnie. Jūsų noras, kad miestas turi duoti viską ko tik įsigeisite, nes nesugebate to susikurti pats.
                                Aš, deja, lieku prie savo nuomonės, kad miestas, bent jau jo centrinė dalis, be parkų ar skverų, turi turėti ir visiškai atvirų erdvių, juolab, kad visai šalia pilna vietų, kur galima rasti ir gamtos, ir medžių, ir pavėsio. Man nesuprantamas noras kišti medžius visur, nes vat jums pavėsio reikia. Tiesiog galite rinktis kitą vietą, kur to pavėsio netrūksta niekada.
                                Paskutinis taisė Austras; 2020.05.18, 12:49.

                                Comment


                                  Jei aikštė- tai aikštė. Jei parkas- tai parkas su medžiais.

                                  Comment


                                    Jau ne kartą buvo diskutuota ir ne kartą pirštu baksnota, kad žymiausios pasaulio aikštės yra atviros ir medžiais/pavėsiu neužverstos. Todėl ir vadinamos aikštemis, o ne parkais. Kam dar išradinėti dviratį ir kurti Frankenšteinus jungiant aikštė su skverais ir parkais? Nevaidinkim Minsko.

                                    Comment


                                      Parašė justinas adam Rodyti pranešimą
                                      Jau ne kartą buvo diskutuota ir ne kartą pirštu baksnota, kad žymiausios pasaulio aikštės yra atviros ir medžiais/pavėsiu neužverstos. Todėl ir vadinamos aikštemis, o ne parkais. Kam dar išradinėti dviratį ir kurti Frankenšteinus jungiant aikštė su skverais ir parkais? Nevaidinkim Minsko.
                                      Ir ką tuo nori pasakyti?
                                      Kad išmetus visus laiptelius, vandenis, medžius, augalus, vienybės aikštė būtų garsesnė ar labiau mėgiama miestiečių?


                                      ​​Ar vėl grįžtame, kad didžiausia problema kai kuriems, kad neatitinka aikštės apibrėžimo?

                                      Comment


                                        Kaip jums ta upė? Šitas modernusis variantas man atrodo kaip nepabaigtas - paruošta vieta kažkam. Dabar matyt atseit "skoningai" modernu, bet tuštoka. Bent jau akmenų ten pridėliotų. Šalia modernumo tie natūralumai geras akcentas, juk nenorime vietoj berželių matyti "modernių" plastikinių eglučių.

                                        Comment


                                          upelis man labai patinka, bet taip, iš projekto liko tik jo užuomina. Kaip ir fontano, ir apšvietimo...
                                          Русский военный корабль, иди нахуй!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X