Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man atrodo greitai galesim daryti viso sito reikalo reziume, kuris bus labai kartus akropolio statytojam...
    Aizku jei darytume kazkokias isvadas jau dabar, jie atsakytu jog vertetu sulaukti darbu pabaigos ir galutinio rezultato. Taciau daug kas matosi jau dabar. Vaizdas is KM prospekto, is kurios puses beziuretum - nekoks. Ivaziavimai i aikstele per staigus ir be greitejimo juostu. O tai jei ne didziausia, tai bent labai didele projektuotoju klaida (arba spec klaida taupant pinigus).
    Ta raudona puse ir stiklas labai jau primena naujaji "PC MOLAS" fasada ir savanoriu dezutes. Koki pliusa galima izvelgti, tai senuju pastatu atnaujinimas. Akropolis graziai atrodys tik is Gedimino gatves.

    Beje dar del greitejimo juostos. Ar tik nebus dabartine pirma juosta panaudota kaip greitejimo, letejimo juosta? Deja, bet kokiu atveju pirma juosta bus pilna transporto priemoniu, kurios i aikstele judes gan letai. Taigi, KM prospekte liks tik 2 laisvos juostos. O musu visu nuosavyte, t.y pirmoji juosta neformaliai atiteks akropoliui

    Taigi, sia niuria gaidele ir baigiu savo pasisakyma ir laukiu kitu stambesniu projektu kauno miesto centre. O kolkas akropoli nurasau. I ji ateisiu tik paziureti filmo, nes mane domina multiplexo inzinerija
    Paskutinis taisė GYARD-P; 2007.01.04, 22:25.

    Comment


      kodėl 2 laisvos? iš viso juk 4, o beto visam prospekte 1 visada užimta stovinčiais automobiliais... tai kaip 3 yra 3 ir liks, tik jos visos gerokai siauresnės...

      P.S. Prie megos irgi labai trumpos kaikurias greitėjimo bei lėtėjimo juostos, atvažiuojant nuo klaipėdos paskt ant viaduko labai sunku, o jei dar daug automobilių, o jei dar kas ta juosta įsibėgėja, norėdamas įsirikiuot į autostradą, žodžiu sunkus reikalas gerai, kad džnai netenka ten važiuot, o nuo kauno pusės gan normaliai... pasuki ir šmurkšteli į tunelį...
      Paskutinis taisė Rimantas; 2007.01.04, 22:44.

      Comment


        važiavau ir aš šiandien, po tuo tuneliu ir tie įvažiavimai ir išvažiavimai atrodo tikrai ne kaip, kažkokie siauri ir staigus, kas man nelabai patinka, o ka jau kalbet apie įsukima i KM prospekta. Pats pastatas kažkoks neaiškus gigantas ne vietoj pastatytas, nu vienu žodžiu susimove VPmarket su tuo akropoliu

        p.s čia mano tokia nuomone

        Comment


          Kolkas Kauno Akropolį vertinu labai teigiamai.

          Comment


            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
            Kolkas Kauno Akropolį vertinu labai teigiamai.
            Ir aš
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Mano sprendima lems garazo apdaila.
              I love INNUENDO!

              Comment


                Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                Mano sprendima lems garazo apdaila.
                Aha. Ir mano...
                Te visad šviečia saulė...

                Comment


                  Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
                  važiavau ir aš šiandien, po tuo tuneliu ir tie įvažiavimai ir išvažiavimai atrodo tikrai ne kaip, kažkokie siauri ir staigus, kas man nelabai patinka, o ka jau kalbet apie įsukima i KM prospekta. Pats pastatas kažkoks neaiškus gigantas ne vietoj pastatytas, nu vienu žodžiu susimove VPmarket su tuo akropoliu

                  p.s čia mano tokia nuomone
                  Trūkumų matau ir aš, bet visų tų trūkumų jau tikėjausi prieš pradedant statyti "Akropolį". Nes visuose "Akropoliuose" jie vienodi.

                  Čia prisideda garažo klausimas. HAMMER pranešime:
                  Beje štai kokie klausimai ir atsakymai Akropolio "guestbook'e":
                  rašoma, kad jis bus sprendžiamas. Jei pavyks tai padaryt gerai, nusivylęs nebūsiu.

                  Dar vienas opus dalykas yra pačio centro vieta. Bet čia jau ne "VP Market" kalti. Jie vadovaujasi kapitalizmu ir tiek.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                    Mano sprendima lems garazo apdaila.

                    Tikekimes kaska sugalvos .
                    :buksvx:

                    Comment


                      to x 21

                      Nebuk mazas vaikas, kokia mikrushke vaziuoja, po kiek kiaushiniai kainuos Akropolyje, sio puslapio ne ta paskirtis... 82 psl paistalioniu kurias priskiedzia mazvaikiai, kam bus idomu skaityti...

                      Comment


                        Kelios šlapios šiandienos foto:









                        Jau griaunama ta lūšna prie Akropolio ir Karmelitų bažnyčios:



                        Comment


                          patiko 5 fotkei kolonos ant pravaziavimo... auku surinkinetojos...

                          Comment


                            patiko 5 fotkei kolonos ant pravaziavimo... auku surinkinetojos...

                            Comment


                              jo neisejo tu kolonu patraukt truputi...asfalta praplatini ir viskas...

                              Comment


                                Jus situs esat mate ?









                                :buksvx:

                                Comment


                                  Galėsiu geriau įsivaizduot "Akropolio" išplanavimą, ačiū. Automobilių stovėjimo aišktelė užima, palyginus, labai didelę teritoriją. Įdomu pasvarstyt kaip tokia aikštelė atrodytų "išskleista" ant žemės Kaip suprantu, ji čia su apdaila? Sunku susidaryti realų vaizdą iš vizualizacijų.

                                  Gal ir šitų nematę:





                                  http://www.mitnija.lt/index.php?id,55
                                  Paskutinis taisė ; 2007.01.07, 01:20.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    ręgis nematę, bet aikštelė siaubinga... jei taip padarys.......... Žiauru, ar bent jau tikiuosi mano vaizduotė kreivai piešia...

                                    Comment


                                      Kauno snobai buvo teisus del to parkingo virs mindaugo prospekto. Tai absoliuciai gremezdiskas 'svetimkunis' ne savo vietoje. Net renderiuose atrodo baisiai. Vieton to, kad Kaune butu griaunami betoniniai monstrai (AAA viesbutis, pastatas savanoriu prospekte, etc...) - statomi nauji. Ir jeigu, kaip planuojama, sita vieta taps Kauno nmc (arena, kiti 'waterfront' projektai) tas daiktas viska gadins.
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        Joa, aikštelė yra kažkoks nepaaiškinamas gremėzdas vidury miesto...Pats Akropolis per tą puikiąją aikštelę neturi jokio aiškesnio fasado. Vnz, Akropolis ir taip yra dėžė, bet Kaune prie tos dėžės pridėjo dar ir parkingą, rezultate gavosi kažkokios dvi betoninės dėžės miesto centre.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Kiek matosi čia pateikti keli variantai tos eikštelės, vienas iš jų su daliniais stiklais, kas būtų tikrai neblogai. Bet as AKROPOLIS užrašas tikrai bus labai juokingas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X