Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laikas viską parodys

    Comment


      Parašė Edgaex
      Ne velnio ne didesnis. Kas cia tau taip sake ?

      Vilniaus Akropolio plotas 109000kv.m
      Klaipedos - 76000kv.m
      Kauno - 72000kv.m
      Cha cha, gal dar palyginkim pas ką daugiau "Lietuvos spaudos" kioskų, ar dar kokių nesamonių. Patinka man taip
      Mes turim, o Jūs neturit... Be be be

      nieko asmeniško, tik šiaip kalbu....

      Comment


        Kaina m^2 gal ir ta pati, taciau Kauno akropolis atrodys tikrai geriau nei Klaipedos ar Vilniaus. Bet aisku miesto centre statys, o kaip miesto centrui galejo kazka daug geresnio suplanuoti, ypac nepatinka tie garazai virs gatves. Negi taip sunku padaryti pozeminius garazus? Aplamai "VP market" su prekybos centru architektura nekas. Nebent Rygoj kazka geresnio pastatys.

        Comment


          Parašė Edd
          Kaina m^2 gal ir ta pati, taciau Kauno akropolis atrodys tikrai geriau nei Klaipedos ar Vilniaus.
          Na tai kodel ?

          gal as ka praleides buvau ? gal kas kokiu vizualizaciju turit ? Ar cia del to parkingo virs gatves Kauno Akropolis geriausias skaitosi ?

          Klaipedoj triju aukstu parkinga zada statyt prie akropolio
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            Parašė Edgaex
            Na tai kodel ?

            gal as ka praleides buvau ? gal kas kokiu vizualizaciju turit ? Ar cia del to parkingo virs gatves Kauno Akropolis geriausias skaitosi ?

            Klaipedoj triju aukstu parkinga zada statyt prie akropolio
            Prasom vizualizcijos:












            Kas man patinka ir ko nera Vilniaus ar Klaipedos akropoliuose: Ledo arena apsupta XIXa. pastatu sienomis, trys aukstai...
            O siaip, nekaip atrodo ir sis akropolis, o kaip miesto centrui tai atrodo blogai nugrusciau as ji kur nors i miesto pakrasti.

            Comment


              Parašė Edgaex
              Ne velnio ne didesnis. Kas cia tau taip sake ?

              Vilniaus Akropolio plotas 109000kv.m
              Klaipedos - 76000kv.m
              Kauno - 72000kv.m

              Nesamone tai ka Klaipedos bus didesnis as kaskur skaiciau kad Kauno Akropolis pranoks Vilniski bet jau ta info istrinta gaila negaliu parodyt .
              :buksvx:

              Comment


                !


                aciu, Edd, buvau praziopsojes sias vizualizacijas. Na galiu pasakyt, kad tikrai atrodo idomiai. ziuresim kaip bus, kai baigs ji statyt, ar jis taip ir atrodys.. ir kaip realiai toks daiktas atrodys, o dabar ir as galiu drasiai pasakyt, jog Kauno akropolis (bent jau isore) tikrai daug grazesne uz vln ar klp akropolius..
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  Parašė Audrius_17
                  Nesamone tai ka Klaipedos bus didesnis as kaskur skaiciau kad Kauno Akropolis pranoks Vilniski bet jau ta info istrinta gaila negaliu parodyt .
                  Nevisada reikia tiket tuo, ka perskaitai, nes zmones daznai klysta net ir spaudoje. Kazkada skaiciau, kad Klaipedos akropolis bus didesnis uz Vilniaus, bet pasirodo, jog ne.. Bet uz Kauno - didesnis

                  Taigi, Klaipedos akropolio tikslus plotas yra 76,7tukst. kv.m. 198 zinute http://tinkle.miestai.net/showthread...&page=10&pp=20

                  o jei vistiek netiki - pasiskambink projekto vadovui

                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    Bet pagalvok Kauno Akropolis bus 3 aukstu tai gal cia kitaip skaiciuoje ta dydi .
                    :buksvx:

                    Comment


                      Parašė Audrius_17
                      Bet pagalvok Kauno Akropolis bus 3 aukstu tai gal cia kitaip skaiciuoje ta dydi .
                      Skaičiuojamas bendras plotas, gal tiesiog blogai išgirdai
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Jai Kaune Akropolis bus toks pat koks ir siose vizualiacijose, tai bus puiku, nes i klp akropoli man net ziuret nesinori ypac i tas surudijusias ploksteles kuriom aplipde beweik wisus sonus. Ir Edgaex gal pagaliau reiketu baigt tas nesamones su Klaipeda vs Kaunas...
                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                        Comment


                          Kauno akropolio projektas tikrai grazus (kaip prekybcentris) tik, kad nepanaudotu kokiu niekam tikusiu garazam skirtu medziagu...

                          Comment


                            Parašė Montezauras_klp
                            Jai Kaune Akropolis bus toks pat koks ir siose vizualiacijose, tai bus puiku, nes i klp akropoli man net ziuret nesinori ypac i tas surudijusias ploksteles kuriom aplipde beweik wisus sonus. Ir Edgaex gal pagaliau reiketu baigt tas nesamones su Klaipeda vs Kaunas...
                            aha, tikrai baikit varzytis kieno akropolis didesnis, nes juokinga darosi

                            nes pagal tai kuris miestas geresnis sprest tikrai ne pats geriausias variantas

                            Comment


                              Klaipedai kam to Akrapolio Va Kaunui tai reik butinai Idomu ar spes pastayt iki 2006 galo : Bet su Akropoliu aisku jis jau bus bet va dar del tos Arenos nezine tai kaip cia dar bus tai velnes zino .
                              :buksvx:

                              Comment


                                Chebryte, MANO akropolis vis tiek bus didesnis už JŪSŲ akropolį
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Dar vienas zodiz sitoj temoj apie akropoli ir tikrai nesusivaldysiu..

                                  Comment


                                    Siuo atveju Kaune bus sutvarkytas visas KVARTALAS, kuriame seniau buvo gamykla, nenugriaunant, bet issaugojant ir rekonstruojant XIX a. pastatus, sutvarkant aplinkines gatveles, rekonstruojant aikste prie Karmelitu baznycios ir palamai, duos dideli impulsa i Kauno centro vystymasi. Zodziu, puikus projektas.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė Audrius_17
                                      Klaipedai kam to Akrapolio Va Kaunui tai reik butinai Idomu ar spes pastayt iki 2006 galo : Bet su Akropoliu aisku jis jau bus bet va dar del tos Arenos nezine tai kaip cia dar bus tai velnes zino .
                                      Klaipedai taip pat jis reikalingas, nepamirsk kad uostamiestis. O turistai skundziasi kad mazai pramogu Lietuvos uostamiestyje...
                                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                      Comment


                                        Turistai savo tokes pramogas gali ir savo mieste leist o tegul atvazeve prie juros maudosi ir deginasi kam dar Akropolio ?
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          O kodėl nereikia Klaipėdoj Akropolio? Ten žmonės kitokie? Kol kas dar neišaugom iš perdėtos didelių prekybcentrių manijos ir kol bus paklausa, tol bus ir pasiūla

                                          Comment

                                          Working...
                                          X