Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
    Kokia to gailėjimosi priežastis,galbūt lauke kokios pasekmės? Gal būtų įmanoma išgirsti kažką konkretesnio?
    Mediena ir metalas reaguoja skirtingai, tiek i temperatūrų pokyčius, tiek oro drėgnumą ir panašiai, tas pats priešgaisrinis užtikrinimas, nežinau, kaip tai galima užtikrinti, daug niuansų. Kai teko bendrauti su PST projekto vadovu, tai pasakė, kad gyvenime daugiau taip nedaris ir niekam to nesiūlo daryti.
    Uz Lietuva

    Comment


      kalbėjau su vienu žmogum, kuris dirba arenoj darbų vykdytoju, vienos iš rangovų kompanijų, kuri betonuoja; tai sakė, kad arena iš tikro sėdo ir sėdo tikrai nemažai; buvo daryti spraustiniai poliai, o puse lūpų kalbama, kad turėjo būti gręžtiniai, bet šiaip pamatus jau kaip ir sutvarkė; beje, matė jis arenos vizualizacijas, tai sakė bus įspūdinga arena
      ...tik nesupraskit manęs teisingai...

      Comment


        Parašė shrnz Rodyti pranešimą
        beje, matė jis arenos vizualizacijas, tai sakė bus įspūdinga arena
        Kam įspūdinga, o kam eilinis stiklo fasadas /\
        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

        Comment


          Jau pradėjo montuoti stogo konstrukcijas
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Aš nesuprantu gal jums koks kompleksas įvarytas dėl to stiklo,nepamirškit kad stiklas nelygus stiklui,viena bobutė pašnibždėjo vieną kita kitą ir pulkime visi y paniką dėl arenos fasado...

            Comment


              Parašė shrnz Rodyti pranešimą
              kalbėjau su vienu žmogum, kuris dirba arenoj darbų vykdytoju, vienos iš rangovų kompanijų, kuri betonuoja; tai sakė, kad arena iš tikro sėdo ir sėdo tikrai nemažai; buvo daryti spraustiniai poliai, o puse lūpų kalbama, kad turėjo būti gręžtiniai, bet šiaip pamatus jau kaip ir sutvarkė; beje, matė jis arenos vizualizacijas, tai sakė bus įspūdinga arena
              Ej, o kodėl paprastiems gyventojams nerodo vizualizacijų?

              Comment


                Jei kažkas panašaus, tai dar pusė velnio





                Comment


                  Kame tau sitas stiklainis puse velnio?

                  Comment


                    Pirmoj vizualizacijoj, bent atrodo, kad stiklas ant stiklo dedas, tai jau vis geriau nei paprastai sujungti.

                    Comment


                      na dėl sėdimo aš taip ir jaučiau, kad turėjo būti, iš niekur nieko tokie šaršalai nekyla duok Die, kad viskas jau būtų sutvarkyta

                      Comment


                        Susiderėti dėl Kauno arenos valdymo lapkritį nepavyks

                        Dėl Nemuno saloje statomos arenos valdymo besideranti savivaldybė ir verslininkų konsorciumas pripažino, kad numatytu laiku susitarti nepavyks.

                        Kauno miesto savivaldybės ir Nemuno saloje statomų pramogų ir sporto rūmų valdymo konkursą laimėjusio konsorciumo atstovai rugsėjį sutarė, kad tašką derybose padės lapkričio viduryje, tačiau šią savaitę nuspręsta derybas pratęsti.

                        „Galvojome, kad susitarsime greičiau, bet nėra taip paprasta. Sutartis galios 25 metus, todėl į ją reikia labai atsakingai pažiūrėti“, - kalbėjo savivaldybės administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.

                        Šią savaitę dukart susitikę derybininkai peržiūrėjo didžiąją dalį koncesijos sutarties punktų, bet prie koncesijos mokesčio dydžio nustatymo dar nepriartėjo. Todėl abi pusės susitarė dėl derybų pratęsimo. Jų pabaigą tikimasi paskelbti gruodį.

                        „Kauno diena“ rašė, kad savivaldybė norėtų, jog kasmetinis koncesijos mokestis neviršytų milijono litų, tačiau verslininkai mano, jog tokia mokesčio suma pernelyg maža. Areną tektų valdyti nuostolingai.
                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                        Comment


                          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                          Jei kažkas panašaus, tai dar pusė velnio

                          Atvaizdas


                          Atvaizdas


                          Atvaizdas
                          Jei neklystu yra dar naujesnės vizualizacijos. Tačiau imo dar baisesnės . Tai įdomu kaip ten bus realiai.

                          Comment


                            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                            Oj Viešpatie...
                            1. Nesu architektas, o tik mėgėjas, man tie straipsniai neįdomu! Kam reikia tie žino kokie tie fasadai bus. Kalbu tą, kad paprastam žmogėnui su tuo nesusijusiam tai bus aišku tik pabaigoje.
                            Akivaizdu, kad neesate kaip ir dauguma čia esančių, bet niekam kitam nešauna į galvą "genealios" mintys apie tai, kad reikia laukti kol pastatys pastatą, ir tik tada žiūrėti.

                            2. Tas pats galioja ir jums. Diskutavau net ne su jumis pradžioje, o štai įsikišot pradėjot kažką svaisščiot, ar kas klausė tamstelės ko?
                            Tamsta matau nevisai suvokiate kur esate - jūs esate viešame forume, nepastebėjote? Čia jums ne kavinė kurioje su draugeliu prie alaus bokalo diskutavote ir kažkoks neaiškus tipas (tipo aš) išgirdęs įsikišo.

                            O dėl savęs, tai dar kartelį, esu mėgėjas, o mano projektų įgyvendinta 2 ir abu nuosavame sode Namas bei sandėlys Arenų bei kitų sporto objektų esu padaręs begalę, bet mėgėjiškų.
                            Bet tai jums nei kiek netrukdo žinovo "tonu" pareikšti kaip ir kada realiai vyksta projektavimo (konkrečiai fasadų projektavimo) darbai ir kada, ir kokius rezultatus turime matyti...

                            4.Vėl kalbi už mane, ko aš nesu pasakęs, bet čia jau žiū kaip ir liga...
                            Kalbatės pats su savimi?

                            Siūlau tarpusavyje daugiau tokiom kvailom strėlėm nesišaudyt, nes tai tik gadina vaizdą ir mažai kam įdomu. Bei naudos neatneša. Vienas apie dangų kitas apie Jūrą...
                            Oi ačiū už pasiūlymą, koks jūs malonus - išsakėte viską ką norėjote mano adresu ir pasiūlėte netęsti šio "šaudymosi" tiesiog žibate orumu. Ir jei nepastebėjote aš apie areną, o jūs apie ką taip ir nesupratau iki galo - apie vizualizacijos nepilną atitikimą galutiniam vaizdui?

                            Comment


                              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                              Jei kažkas panašaus, tai dar pusė velnio
                              Jūs jau atleiskit , bet visiškai nesutinku - čia ne tai, kad cielas velnias, čia tų velnių visa gauja. Mes ką mažai Lietuvoje bukų stiklainių pristatėme? Sprendžiant iš šių vizualizacijų Miliūnas sėmėsi įdėjų iš pirmojo Lietuvoje Ambraso stiklainio dar vadinamo pieštuku arba grabu.

                              Comment


                                Na vaizdelis ne itin koks pamačius vizualizacijas, bet tikėsimės realiau atrodys kur kas geriau Vat ką reiškia kai stato už mažiausią kainą, viskas supaprastinama kelis kart, taip bus ir klp.

                                Comment


                                  Asmeniškai man visai patinka stiklas, bet ką pamačiau šitose vizualizacijose tai baisu pasidarė. Gal būt tai ir skonio reikalas, bet čia mano nuomone yra baisiau už baisu. Jeigu, tai bus įgyvendinta galėsime paploti p. Vytauto sugebėjimams ir lauksime naujų staigmenų ateityje, gal būt sugalvos dar ir medines kėdes sumontuoti. Klaipėdiečiai ir neturėtų būti ramūs, vietoje katamarano galite gauti sudužusią valtelę.
                                  Uz Lietuva

                                  Comment


                                    Siandiena surinkines pirma santvara arenos viduje. Jei viskas eisis pagal plana ir oro salygos netrukdys (nors tai sunku atspeti) tai pirmadieni turetu jau ja pastatyti. Gerai matytis turetu nuo parkavimo aikstutes. Gal po piet bus laiko ir padarysiu kelias fotkes is vidaus.

                                    Comment


                                      Parašė Kranai ir Keltuvai Rodyti pranešimą
                                      Siandiena surinkines pirma santvara arenos viduje. Jei viskas eisis pagal plana ir oro salygos netrukdys (nors tai sunku atspeti) tai pirmadieni turetu jau ja pastatyti. Gerai matytis turetu nuo parkavimo aikstutes. Gal po piet bus laiko ir padarysiu kelias fotkes is vidaus.
                                      Labai lauksim foto iš įvykio vietos, nes kaip matome dabar kaip tik atliekami vieni iš įdomiausių arenos statybos darbų.

                                      Comment


                                        Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
                                        Jūs jau atleiskit , bet visiškai nesutinku - čia ne tai, kad cielas velnias, čia tų velnių visa gauja. Mes ką mažai Lietuvoje bukų stiklainių pristatėme? Sprendžiant iš šių vizualizacijų Miliūnas sėmėsi įdėjų iš pirmojo Lietuvoje Ambraso stiklainio dar vadinamo pieštuku arba grabu.
                                        Geriau skardom apkalt ir dar vieną maximą šalia turėsim

                                        Comment


                                          ponas astrusis dantie, jai pats kaip projektuotojas nesugebate kasko ispudingo suprojektuoti is stiklo fasado, pasiziurekite i 1000 lt pastata pramones prospekte...
                                          o pakankamai gerai panaudojus stikla ir is jo gali ispausti tikrai grazu fasada manau toje pacioje arenoje..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X