Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
    man irgi įdomu. laikau kumščius, kad neatsirastų.
    O kodėl tu nori, kad neatsirastų?
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
      man irgi įdomu. laikau kumščius, kad neatsirastų.
      Kad ir kokiu inteligentu Save laikytum, bet vistiek nesusilaikei.. ''Kompleksuotas visuomenės spuogas įsivaizduojantis Save aukščiau eilinio piliečio'' - norėčiau taip pavadinti, bet mano kompetencijos nepakanka.. aš juk eilinis

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        O kodėl tu nori, kad neatsirastų?
        nes esu žemės ūkio propoguotojas, kitaip sakant nekenčiu garbaravičiaus.

        Comment


          Parašė ilestmort
          .........vieną dieną susiėmiau ir tada supratau, jog arena Kauno saloje nėra gėris.
          Vėl ilestmortas siautėja
          Gerbems P., nu nėr LT urban-designo, pamiršk, NĖRA. O ir forumas čia STATYBOS ir architektūros, o ne urbanistikos, tai nerašinėk čia ne į temą, blogas tonas

          Comment


            kauniečiai, tai kur tas salos erdvių koncepcijos konkursas? kur? gal jums patiems gana lot? mano nuomonę žinote, kaip ir aš jūsų. bet negaliu nepasidžiaugt kai kas nors einasi šitam objektui blogai ar nesieina iš viso. žinau, kad rezultate jūs turėsite tą savo areną - tai jau de facto, bet man visvien paglosto širdį, kad nesuranda koncesininkų (kaip gediminasJa rašo -koncepcininkų), kai griūva nusikalstamas Žalgirio valdymo modelis, kai Kauno valdžią vis pakrato koks skandalas - nes tada viskas pasidaro daug aiškiau ir suprantamiau... ir tt.

            Comment


              Įdomiausia tai, kad labiausiai salos pokyčiams priešinasi tie kurie joje arba aplamai nebuvę, ar buvę tik kartą gyvenime Įdomi tendencija tsakant...

              Comment


                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                Įdomiausia tai, kad labiausiai salos pokyčiams priešinasi tie kurie joje arba aplamai nebuvę, ar buvę tik kartą gyvenime Įdomi tendencija tsakant...
                jeigu taikai man - tai tu neteisus.

                Comment


                  Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                  jeigu taikai man - tai tu neteisus.
                  Tai ponas skelk, kada paskutinį kartą buvai saloje, ir kaip dažnai ten užsuki?

                  Comment


                    Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                    Tai ponas skelk, kada paskutinį kartą buvai saloje, ir kaip dažnai ten užsuki?
                    paskutinį kartą buvau prieš statybas. dabar deja ne LT, bet kai grįšiu - būtinai aplankysiu. tai, kad aš nepritariu arenos reiškiniui saloje - dar nereiškia, kad man neįdomi arenos statyba apskritai.

                    Comment


                      Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                      paskutinį kartą buvau prieš statybas. dabar deja ne LT, bet kai grįšiu - būtinai aplankysiu. tai, kad aš nepritariu arenos reiškiniui saloje - dar nereiškia, kad man neįdomi arenos statyba apskritai.
                      O aš kaip tik džiaugiuosi kad arena bus ten ir pagaliau sala atsigaus, nes prieš tai ji buvo tinkama tik jaunimėlio girtuokliavimui, šūnų kakalų muziejui, ir porelių pasigraibymams

                      Comment


                        Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                        O aš kaip tik džiaugiuosi kad arena bus ten ir pagaliau sala atsigaus, nes prieš tai ji buvo tinkama tik jaunimėlio girtuokliavimui, šūnų kakalų muziejui, ir porelių pasigraibymams
                        aš irgi už salos atgaivinimą - visgi miesto centras, vienintelė tokia sala Lietuvoje. bet nemanau, kad arenos pastatymas yra tas veiksnys, nuo ko sala taptų patrauklesnė ir atraktyvesnė. čia mano nuomonė. jokiu būdu nesakau, jog arenos nereikia. bet ar saloje - parodys laikas. o dabar jei jau jus visus džiugina statyba saloje - na tai gerai, neužilgo ir rezultatą turėsite. galėsim tada padiskutuot ar tai atitiko jūsų lūkesčius ar visgi ne.

                        Comment


                          Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                          O aš kaip tik džiaugiuosi kad arena bus ten ir pagaliau sala atsigaus, nes prieš tai ji buvo tinkama tik jaunimėlio girtuokliavimui, šūnų kakalų muziejui, ir porelių pasigraibymams
                          Jei savivaldybei bent kiek rūpėtų, tai galėtų ten įrengti kelias krepšinio aikšteles, baidarių centrą, elementarius mini atrakcionus vaikams, specialią šunų vedžiojimo aikštelę ir pan. Na, bet turbūt Kaunas dar iki to nepribrendo, juolab reikėtų kažkaip apsaugoti visą tai nuo vandalų. Bet netikiu kad tiek jau daug kainuotų paleisti du policininkus vakarais vaikščioti po miesto centrą (laisvės alėją, salą, vilniaus g.).
                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                          Comment


                            Kyla antrasis Kauno arenos aukštas

                            http://tv.delfi.lt/video/13M59alz/

                            Comment


                              nesinori anksčiau laiko rėkauti, tačiau šiame klipuke bent jau man pasigirdo pirmą kartą magiškų žodžių statybose derinys: "Papildomi darbai"... įdomu būtų apie tai plačiau ką sužinoti...
                              Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                              Comment


                                Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                                nesinori anksčiau laiko rėkauti, tačiau šiame klipuke bent jau man pasigirdo pirmą kartą magiškų žodžių statybose derinys: "Papildomi darbai"... įdomu būtų apie tai plačiau ką sužinoti...
                                Tikėkimės ne apie papildomą lauko tualetą eina kalba

                                Comment


                                  Kiek supratau iš video kals dar papildomų polių? Nebus taip,kad atsiras dar tokių papildomų darbų ir neįtilpsim į 169mln litų ???

                                  Comment


                                    Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                    Kiek supratau iš video kals dar papildomų polių? Nebus taip,kad atsiras dar tokių papildomų darbų ir neįtilpsim į 169mln litų ???
                                    Visko gali būt žinant mūsų "Nacionalinius statybų ypatumus"

                                    Comment


                                      Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                      Kiek supratau iš video kals dar papildomų polių? Nebus taip,kad atsiras dar tokių papildomų darbų ir neįtilpsim į 169mln litų ???
                                      Kadangi yra krize, kaip maničiau statybos turetu pygti, nes KLP arena atpigo net 5 mln. litų, bet kadangi Vetruna pasiraše sutatri už 169 mln. Lt tai truputi daugiau pelno surinks nei tikėjosi.
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        na vienas is apejimo budu sio dalyko mau yra imanoma tai, kad papildomi darbai bus vykdomi pagal atskira sutarti

                                        Comment


                                          Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                          na vienas is apejimo budu sio dalyko mau yra imanoma tai, kad papildomi darbai bus vykdomi pagal atskira sutarti
                                          Bet tai vistiek isiskaitys i bendfra arenos kaina... klausimas kiek tu poliu reikes... primetu jog po visu parkingu varys ir apsilimo aikste jei ji bus 1 aukste... po rubinem gal ir nereiks... zodziu daaafeni
                                          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X