Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Jį JAU išrinko, deryos baigsis lapkritį, ir tikrai bus pasamdyti ekspertai, kurie tuo užsiims.
    Klysti. Arenos operatoriaus dar nėra. Konkurso laimėtojas dar nėra operatorius. Jeigu derybos bus sėkmingos, bus pasirašyta sutartis ir tada galėsime teigti, kad yra operatorius. Nesėkmės atveju, bus skelbiamas naujas konkursas operatoriui. Todėl skubama derybas sukišti į kuo trumpesnį laikotarpį, kad nepavykus deryboms, būtų galima skelbti naują konkursą ir viską baigti laiku iki arenos pastatymo.
    Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

    Comment


      /\ visgi manau, kad teks su romanovo chebra rašytis, nes kol kas panašu, kad ant Lietuvėlės jam vieninteliam biznis dar einasi

      Comment


        Neturiu nieko prieš dabartinį konkurso laimėtoją Tik paaiškinau procedūrą ir teisinius niuansus.
        Skaitau, kad bus tik geriau, kad operatoris atsiras kuo anksčiau.
        Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

        Comment


          O kaip ten su tuo pavadinimu? Valdžia pasilieka sau teisę jį parinkt ar operatorius išsirenka pavadinimą?

          Comment


            /\ čia jau turbūt bus vienas iš derybinių objektų

            Comment


              Sveiki, esu naujoke siame forume, bet skaitineju jau seniai.Ypac domiuosi kaip juda arenos statybos, nes labai tikiuosi, kad Kaunas pagaliau atsigaus

              Comment


                Kažkada girdėjau, kad vienaip ar kitaip arenos pavadinimas yra neliečiamas ir tik miesto taryba nuspręs koks tas pavadinimas bus.
                Na bet tokiu laikotarpiu, manau $$$ gali padaryti savo įtaką Na bet jau čia ne esminis dalykas, svarbiausia kad pati arena būtų pastatyta, ir būtų pastatyta kokybiška

                Comment


                  Parašė Kobrica Rodyti pranešimą
                  Sveiki, esu naujoke siame forume, bet skaitineju jau seniai.Ypac domiuosi kaip juda arenos statybos, nes labai tikiuosi, kad Kaunas pagaliau atsigaus
                  Labas naujoke, visi mes cia tikimes kuo daugiau tikes atsigavimu, gal greiciau ir atsigaus

                  Comment


                    Tik baisu pagalvoti koki pavadinima gausim, kai uzvadins kokiu alumi Nors is tiesu geriau jau alaus arena nei jokios arenos

                    Comment


                      Alaus arena
                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                      Comment


                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                        Alaus arena
                        Jei taip ir vadintųsi "Alaus arena", tai nesupykčiau
                        I love INNUENDO!

                        Comment


                          Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                          Jei taip ir vadintųsi "Alaus arena", tai nesupykčiau
                          Labai juokinga Turejau galvoje, kad nepavadintu kokia utenos ar panasiai.Galetu buti zalgirio arena ir vsio

                          Comment


                            Parašė Kobrica Rodyti pranešimą
                            Labai juokinga Turejau galvoje, kad nepavadintu kokia utenos ar panasiai.Galetu buti zalgirio arena ir vsio
                            o kodėl būtent Žalgirio arena? Mano manymu greiausias variantas būtu tiesiog Kauno Arena.

                            Comment


                              Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
                              o kodėl būtent Žalgirio arena? Mano manymu greiausias variantas būtu tiesiog Kauno Arena.
                              Apie arenos pavadinimą jau kalbėta ne kartą ir ne du Aišku, nuomonių yra visokių, kaip visada... Tačiau aš manau, kad arenos pavadinimas turėtų būt kažkuriam laikui "parduotas" kokiam nors prekiniam ženklui
                              Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                              Comment


                                Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
                                o kodėl būtent Žalgirio arena? Mano manymu greiausias variantas būtu tiesiog Kauno Arena.
                                Logiškiausias atsakymas: Todėl, kad 2010 bus 600-asis Žalgirio Mūšio jubiliejus .

                                Comment


                                  Man tai panašu, kad arenai gresia "Ūkio banko" arenos pavadinimas
                                  Who is Zaiza?

                                  Comment


                                    "ŪB arena" arba "ŪBIG arena" visai nieko būtų. Dar geriau - "(Ū)BIG arena".
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                      Apie arenos pavadinimą jau kalbėta ne kartą ir ne du Aišku, nuomonių yra visokių, kaip visada... Tačiau aš manau, kad arenos pavadinimas turėtų būt kažkuriam laikui "parduotas" kokiam nors prekiniam ženklui
                                      Jei jau parduos, tai tikrai ilgam.Visi suprantam, kad finansiskai tai naudingiau.

                                      Comment


                                        Manau, kad bus pvz. "Arena Romanoff".
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Kogero kad bus ŪBIG arena,asmeniškai man visai nieko toks pavidinimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X