Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    matosi, kad tą jungtį su "žemynu" nukasus net ir be jokių smailių palei krantinę tekėt vanduo normaliai pradėtų

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      matosi, kad tą jungtį su "žemynu" nukasus net ir be jokių smailių palei krantinę tekėt vanduo normaliai pradėtų
      Daktarai, protingiems aiškint nereikia, kas bus nukasus tą pralaidą. O kvailiams neįaiškinsi vistiek, todėl nebūtina kartotis
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Papildytos arenos nuotraukos skyriuje Kaunas

        http://www.fotoskrydis.lt/kaunas/





        Paskutinis taisė propeleris; 2009.03.16, 20:13.
        www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

        Comment


          Parašė jasha Rodyti pranešimą
          Daktarai, protingiems aiškint nereikia, kas bus nukasus tą pralaidą. O kvailiams neįaiškinsi vistiek, todėl nebūtina kartotis
          matai, aš turbūt pirmą kartą nuotraukoj taip gerai įvertinau tos sankasos dydį, ir tiesiog taip gavosi, kad pirštai greit sudėliojo, ką mąsčiau tuo metu

          Comment


            Parašė propeleris Rodyti pranešimą
            Papildytos arenos nuotraukos skyriuje Kaunas

            http://www.fotoskrydis.lt/kaunas/

            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Atvaizdas


            super, is taip aukstai dar nebuvo fotkinta

            Comment


              Tu čia tas fotografijas iš dangaus , propeleri, padarai su pultu valdomu lektuveliu ar kažkuo įmantresniu, ar aš klystu?
              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

              Comment


                Parašė Corsaro Rodyti pranešimą
                super, is taip aukstai dar nebuvo fotkinta
                tas tiesa.
                Man nelabai patinka fotkinti is aukstai
                Na bet norejau parodyt kauno marias ir kitoj foto italpinti visa sala i kadra

                Fotografijos daromos radijo bangomis valdomu lektuvu.
                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                Comment


                  Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                  Papildytos arenos nuotraukos skyriuje Kaunas
                  Antroj nuotraukoj nuo galo, būsimoj treniruočių salėj būsimą parketą išbando Žalgirio traktorius

                  Comment


                    Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                    tas tiesa.
                    Man nelabai patinka fotkinti is aukstai
                    Na bet norejau parodyt kauno marias ir kitoj foto italpinti visa sala i kadra

                    Fotografijos daromos radijo bangomis valdomu lektuvu.
                    faktiškai jau gali ruošti albumą arba bent jau parodą. tikrai to vertos nuotraukos.

                    ar yra galimybė įsigyti?

                    Comment


                      Idėjinis konkursas Nemuno salai tapo per brangus http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...brangus-206964

                      Comment


                        Comment


                          Cia tai ka tu rodai, ten deja tik didelis medis


                          o cia kur esu( baltas automobilis, sedziu viduje):

                          www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                          Comment


                            Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                            Cia tai ka tu rodai, ten deja tik didelis medis
                            Atvaizdas


                            o cia kur esu( baltas automobilis, sedziu viduje):

                            Atvaizdas
                            O man klausimas pasistojo, kai fotkini, tu matai ką fotkini kažkokiame ekrane, ar na ūra taip sakant ?
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              /\ ėė čia tikrai geras klausimas, apšalę stebim rezultatą, o nė velnio nesuprantam, kaip jis pasiekiamas šiaip bent jau aš nesu užmatęs niekur propelerio komentarų šiuo klausimu, taigi norėčiau ir aš, ir turbūt visi išgirsti, jeigu ne paslaptis, kaip viskas vyksta

                              Comment


                                Kiek man zinoma tai akiniai tokie yra pro kuruos viskas matoma o vaizdas pro lektuve kamera imontuota Ar ne ?
                                - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                - Rusija su Amerika kariauja.
                                - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                - O amerikiečiai?
                                - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  /\ ėė čia tikrai geras klausimas, apšalę stebim rezultatą, o nė velnio nesuprantam, kaip jis pasiekiamas šiaip bent jau aš nesu užmatęs niekur propelerio komentarų šiuo klausimu, taigi norėčiau ir aš, ir turbūt visi išgirsti, jeigu ne paslaptis, kaip viskas vyksta
                                  Apie tai cia:
                                  http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=7411

                                  Comment


                                    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                    O man klausimas pasistojo, kai fotkini, tu matai ką fotkini kažkokiame ekrane, ar na ūra taip sakant ?
                                    Tokie dalykai nesidaro na ura. esu kiek patobulines savo iranga-tad fotkinu sededamas automobilyje. Galiu jei kas vairuotu automobili nuskrist paskui ji per visa kauna sededamas masinoje. Tad kaip sakoma galiu net sekti atstumu automobili taip, kad niekas net neitars kad ji kas seka

                                    ner cia nieko sudetingo, jei kas noretu pats toki dalyyka isisgyti-kreipkites-padesiu

                                    keisciausiai buna kai zmones pamato skrendanti miestu lektuva, kuris atskrenda is nezinia kur ir nuskrenda nezinia kur
                                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                    Comment


                                      tiksliai, buvau visai užmiršęs tą temą, dėkui labai

                                      Comment


                                        sveiki,siandien teko nuvaziuot i laisves aleja,tai nutariau uzlipt ir ant akropolio garazo.oras nekoks,bet vienas dalykas labai pakele nuotaika,ogi,galbut turesim LIVE CAM?????

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X