Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žiauriai gražiai atrodo iš tikro. O jei dar bus GERAS naktinis apšvietimas koks tai iš vis pasaka

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Stiklai giliau.
      neiziuriu as ju ten, gal kas nufotkintu su geru zoomu

      Comment


        As tai vis nesuprantu tai tie laiptai antram aukste bus lauke???

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Net neįsivaizduoju, bet tikrai neilgai. O kam klausi, nejaugi ten prieplauka yra kažkokia? Vienas mano pažįstamas planuoja plaukti iš Jurbarko kartkartėmis į Kauno areną. Kas visai įdomu ir tikrai dbr daug prieplaukų yra Nemune tarp Kauno ir Klaipėdos. Aišku tiems laivams ir mokestis kažkos turėtų būti pakankamai didelis, nes tik prie pinigo žmonės gali sau leisti turėti jahtas...
          Ai kilo mintis apie kažkokį Park And Ride (šiuo atveju park and sail) prie vakarinio aplinkelio ir Nemuno "sankryžos", atvykstantiems į renginius arenoj iš Alytaus, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, net Vilniaus pusės. Galimybė nusipirkt plaukimą kartu su renginio bilietu į renginį, atvažiuoji ten, numeti mašiną saugomoj aikštelėj, laivukas išplaukia valanda prieš renginį, pakeliui dar bokalą išlenki, pažiūri TV, papliurpi, su draugais ar šiaip žmonėmis kurie tuo pačiu reikalu vyksta (į varžybas). Laivukas prisišvartuoja priešingoj pusėj nei visi žiūrovų srautai, ramiai susirašai į areną. Vaikams iš vis atrakcija. Problematiška - oro salygos plaukimams, ir kaštai, ko gero savivaldybė pasubsidijuot turėtų iš pradžių, paskui gal isivažiuotų. Na ir aišku senas geras lietuviškas įprotis "privažiuot iki durų".
          P.S. visai neseniai skaičiau apie atnaujintą Dublino Aviva stadioną, rungtynių dieną kilometro spinduliu negalima privažiuot, aišku ten kiti niuansai
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Parašė Krokas Rodyti pranešimą
            As tai vis nesuprantu tai tie laiptai antram aukste bus lauke???
            Taip, bus lauke.

            Comment


              http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...-kulnas-306239
              Smagu.

              Comment


                Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
                Žalgirio gerbėjų klubo nariai nuraminti dėl arenos kėdžių. Rašoma, kad situacija išspręsta teigiamai.
                Norintys sužinoti daugiau kviečiami tapti klubo nariais http://www.zalgiris.lt/LT/naryste/zalgirio-klubas/
                :]

                Man tik įdomu, čia tave "prigydė" ar tu mus bandai "prigydit"?
                Paskutinis taisė dolfis; 2010.10.21, 15:27.

                Comment


                  cia man atrodo tik del paskatinimo buvo laiskas

                  Comment


                    Skatinimas meluojant?

                    Comment


                      kazkam viskas toleruojama turbut :/

                      Comment


                        Graudu tiesiog, Vėtruna eilini karta "apsišika" !!
                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                        Comment


                          Man nepatinka. Pykit nepykit, bet primena eilinį "ofisyną". Jokio polėkio, metaforų, sporto aukštinimo šiame pastate nematau.
                          Tik nereikia pradėti lia lia dėl Vilniaus. Vilniaus sporto kompleksai - apskritai gyli ši..a.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Man nepatinka. Pykit nepykit, bet primena eilinį "ofisyną". Jokio polėkio, metaforų, sporto aukštinimo šiame pastate nematau.
                            Tik nereikia pradėti lia lia dėl Vilniaus. Vilniaus sporto kompleksai - apskritai gyli ši..a.
                            Man irgi taip iš pradžių atrodė, bet kai kiekvieną dieną matai, kažkaip jaukiai ta arena pradėjo atrodyti. Neišsišoka kokia nors įspūdinga architektūra. Dera prie bendro miesto išvaizdos, bet dar reiktų sulaukt fasado užbaigimo, tada galėsim daryt išvadas. Viskas paprasta, bet vis tiktai turėtų atrodyti gražiai...

                            Comment


                              Nepamirškit, kad miesto centras praktiškai. Ji ir negali atrodyt kaip arena

                              Comment


                                Parašė aras991 Rodyti pranešimą
                                Man irgi taip iš pradžių atrodė, bet kai kiekvieną dieną matai, kažkaip jaukiai ta arena pradėjo atrodyti. Neišsišoka kokia nors įspūdinga architektūra. Dera prie bendro miesto išvaizdos, bet dar reiktų sulaukt fasado užbaigimo, tada galėsim daryt išvadas. Viskas paprasta, bet vis tiktai turėtų atrodyti gražiai...
                                Teisingai, kartais kokios nors nežymios iš pirmo žvilgsnio dizaino ar apdailos detalės gali daug ką pakeisti, pagerinti bendrą įspūdį.
                                Tikėkimės, kad taip ir bus. Gal iš tikro reiktų man nuvažiuoti pažiūrėti realybėje...

                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                Nepamirškit, kad miesto centras praktiškai. Ji ir negali atrodyt kaip arena
                                Kodėl negali?

                                Comment


                                  Parašė aras991 Rodyti pranešimą
                                  Man irgi taip iš pradžių atrodė, bet kai kiekvieną dieną matai, kažkaip jaukiai ta arena pradėjo atrodyti. Neišsišoka kokia nors įspūdinga architektūra. Dera prie bendro miesto išvaizdos, bet dar reiktų sulaukt fasado užbaigimo, tada galėsim daryt išvadas. Viskas paprasta, bet vis tiktai turėtų atrodyti gražiai...
                                  tipo, nes kitokių pastatų Kaune nieks ir nestato?

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą



                                    Kodėl negali?
                                    Per daug išsišoktų iš konteksto. Mano nuomone.

                                    Comment


                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      Per daug išsišoktų iš konteksto. Mano nuomone.
                                      Žinoma, geriau kad niekas nežinotų kad ten Arena. O po to labai nustebtų

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Per daug išsišoktų iš konteksto. Mano nuomone.
                                        Nesamone. Isivaizuoju tarkim naujaja Zagrebo arena toje vietoje, su trupuciu kitokia apdaila, atrodytu puikiai. Kaip tik stiklainiai centre maziau tinkami.

                                        Comment


                                          [QUOTE=oranger;480869]Teisingai, kartais kokios nors nežymios iš pirmo žvilgsnio dizaino ar apdailos detalės gali daug ką pakeisti, pagerinti bendrą įspūdį.
                                          Tikėkimės, kad taip ir bus. Gal iš tikro reiktų man nuvažiuoti pažiūrėti realybėje...



                                          Atvažiuok, pats geriausiai įsitikinsi. Nesu absoliučiai tikras, ar geriausias variantas pasirinktas, bet žiūrisi neblogiausiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X