Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Šian mačiau du kranai dirbo prie fasado, manau tie patys dirbs ir rytoj. Kaip supratau montavo profilius labai didelius ir ilgus prie pat stogo. Juos tvirtino ant tų pavadinkim "kronšteinų"


    Jei apie tai, nes tų juodų juostų nebuvo anksčiau.

    Comment


      Galimateigti, kad pradėjo fasadų montavimo darbus
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        ne pradėjo, o baigiasi šitoj dalį tik stiklai ir palangės beliko

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Atvaizdas


          Jei apie tai, nes tų juodų juostų nebuvo anksčiau.
          Taip, jūs teisus
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Įdomią foto radau efoto.



            http://www.efoto.lt/node/473440

            Comment


              Šiandien pravažiuojant jai gerai mačiau tai jau dalis pastolių išardyta, tik va klausimas kaip stiklus montuos..?

              Comment


                Is vidaus gal?

                Comment


                  O gal kranu?

                  Comment


                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                    Šiandien pravažiuojant jai gerai mačiau tai jau dalis pastolių išardyta, tik va klausimas kaip stiklus montuos..?
                    Dabar tik pamačiau, kad ir toj mano fotkėj nebėra pastolių ties pirmu stiklu

                    Comment


                      kažkur buvo rašyta, kad stiklai paprasčiausiai bus sustumti į tuos sumontuotus rėmus

                      Comment


                        mūsų architektai - akvariumų projektuotojai garantuoja: "stiklų valytojams darbo nepritrūks!"
                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                        Comment


                          Stiklo paketai papraščiausiai bus įmontuoti iš patalpų vidaus ir prispausti stiklajuostėmis, kaip ir pas kiekvieną iš jūsų namuose esančiuose languose

                          Comment


                            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                            Atvaizdas


                            Jei apie tai, nes tų juodų juostų nebuvo anksčiau.
                            Cia nieko nemontuoja, tiesiog nulupa apsaugines plėveles nuo sumontuotų profilių. Plėvelės buvo baltos, o jas nulupus pats profilis yra tamsus.
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Kaip tik šiandien šalia buvau. Priekinėj pusėj pastolių nebėra.

                              Comment


                                Liutai, ši Mjso foto patvirtina, kad montuoja...
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                                  Stiklo paketai papraščiausiai bus įmontuoti iš patalpų vidaus ir prispausti stiklajuostėmis, kaip ir pas kiekvieną iš jūsų namuose esančiuose languose
                                  Na aliuminis fasadas ir plastikinis langas yra du labai skirtingi dalykai. Man asmeniškai neteko matyti kad paketus į aliuminio fasadą montuotų iš vidaus, nes paprastai sudėjus paketus ant aliuminio dedasi apdailos ir užbaigimai. Na kolkas man fasadas neatrodo užbaigtas iki tokio lygio kad beliktu sudėti tik paketus.
                                  Manau bus paketai montuojami iš mechanizmo, taip bus paprasčiau susikelti ir pačius paketus ir dirbti patogiau, tik klausimas kam tiek laiko tada tie pastoliai stovėjo..?

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    Na aliuminis fasadas ir plastikinis langas yra du labai skirtingi dalykai. Man asmeniškai neteko matyti kad paketus į aliuminio fasadą montuotų iš vidaus, nes paprastai sudėjus paketus ant aliuminio dedasi apdailos ir užbaigimai. Na kolkas man fasadas neatrodo užbaigtas iki tokio lygio kad beliktu sudėti tik paketus.
                                    Manau bus paketai montuojami iš mechanizmo, taip bus paprasčiau susikelti ir pačius paketus ir dirbti patogiau, tik klausimas kam tiek laiko tada tie pastoliai stovėjo..?
                                    Nes jie nuosavi, o ne nuomojami.

                                    Comment


                                      Numontavo Kaune pastolius, kad sumontuotų Klaipėdoje
                                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                      Comment


                                        Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                        Nes jie nuosavi, o ne nuomojami.
                                        Kiek žinau, kad nelabai....
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Tikriausiai pastoliai pradejo trukdyti kitiems darbams

                                          Comment

                                          Working...
                                          X