Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mikaitis žada, kad arenos atidarymas įvyks gruodį

    http://www.kaunoarena.info/index.php...dzio-pabaigoje

    Comment


      Parašė miurdock Rodyti pranešimą
      Mikaitis žada, kad arenos atidarymas įvyks gruodį

      http://www.kaunoarena.info/index.php...dzio-pabaigoje
      Kaip taip sapalioti tokiose pareigose galima? Stebūkladarys anas turbūt
      You've got one life! Live it!

      Comment


        tai fiziskai neimanoma;D kuomet pastatomas karkasas, lygiai puse statybu lieka. sakyciau dar kita sezona jau tikrai zalgiris prades cia zaist;D

        Comment


          Massive refresh Kaunas 1 serija

          Kitu kampu


          !!!Massive refresh Kaunas!!! - Laukite tesinio

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Kaip taip sapalioti tokiose pareigose galima? Stebūkladarys anas turbūt
            Jis gal Buratiną su burtininku sumaišė...?

            O šeip tai gruodį Vėtrūna turi baigti darbus pagal sutartį. Niekas nežino iki kokio lygio Vėtrūnos darbai turi būti atlikti (kiek žinau kėdes turi sumontuoti vėtrūna). O kas priklauso Romanovui. Tad Jai Vėtrūnai priklauso viduj tik kėdes sudėti tai kodėl gi ne? Tuomet įmanoma viskas. Fasadą turėtų per porą mėnesių manau padaryti kažkur. Bet kad iki gruodžio bus baigti fasadai ir pilnai įrengtas vidus nesitiki... O kur dar Romanovas su savo įranga visa..

            Comment


              norint atidaryt arena galima bet kada, bet ji tikrai nebus pilnai baigta. Prasides po to visokie uzbaiginejimai po atidarymo. Geriau ne anksciau atidarinetu arena, o prasytu savivaldybiu rinkimus atidet. Kam gadint statini,
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                nebent dirbs 14500 statybininku.

                Comment




                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Nu va užkala arenos langus

                    Comment


                      Parašė Ponas_dzinglas Rodyti pranešimą
                      Nu va užkala arenos langus

                      Comment


                        pagaliau... ir panašu kad ryškėja būsima spalva

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          pagaliau... ir panašu kad ryškėja būsima spalva
                          o kur tu cia matai ta busimos spalvos ryskejima?tos plytos jug nesimatys.

                          Comment


                            nežinau, ar čia mano akys, monitorius, nso ar dar koks velnias, bet aš šitose 2 nuotraukose matau melsvas linijas, kurios man labai primena būsimo fasado konstrukcijas... ar ten pastoliai pamėlynavo?..

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              nežinau, ar čia mano akys, monitorius, nso ar dar koks velnias, bet aš šitose 2 nuotraukose matau melsvas linijas, kurios man labai primena būsimo fasado konstrukcijas... ar ten pastoliai pamėlynavo?..
                              bet tu ir tiesa sakai,jau ir man pradejo vaidentis melsva spalva

                              Comment


                                o gal vis dėlto ji nesivaidena, o ir yra mėlyna?

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  o gal vis dėlto ji nesivaidena, o ir yra mėlyna?
                                  tikriausiai korozija prasidėjo

                                  Comment


                                    Parašė P`q Rodyti pranešimą
                                    tikriausiai korozija prasidėjo

                                    man atrodo kad jie ten kazka tikrai deda,cia reketu zmogaus katras ten gali patekti,tj viska pasakytu
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Greičiausiai ten tik sukrauti stiklo lakštai. Duok Dieve, kad tik aš būčiau neteisus, ir ten išties kažkas būtų daroma.

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        nežinau, ar čia mano akys, monitorius, nso ar dar koks velnias, bet aš šitose 2 nuotraukose matau melsvas linijas, kurios man labai primena būsimo fasado konstrukcijas... ar ten pastoliai pamėlynavo?..
                                        Juk stiklai bus skaidrūs Ne žalsvi

                                        Comment


                                          nu vizualiacijoje mačiau panašią spalvą, kokia dabar visiems mums vaidenasi tuose kontūruose

                                          Comment

                                          Working...
                                          X