Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Baikit juokus, Buškevičius neparsiduos bankams.
    Na va, daugmaž tai ir būtų vadinama "kaunietišku išdidumu"

    Comment


      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
      Jeigu tau Žalgirio vardas tik su tuo asocijuojasi, tai ką aš žinau...
      Asocijuotis gali su daug kuo. Ir su krepšinio klubu, ir su Vilniaus futbolo klubu, su Žalgirio mūšiu, vykusiu dabartinės Lenkijos teritorijoje. Bet jei pažiūrėti plačiau, o ne tik krepšinio fanų akimis, tai dar neaišku kas pirma žmogui galvoje šmėkšteli išgirdus žodį Žalgiris. Ar tu esi tvirtai įsitikinęs, kad didžioji dauguma žmonių domisi krepšiniu ir tik pamatę ar išgirdę Žalgirio arenos pavadinimą susies jį su Kaunu? Pacituosiu tave patį "Jeigu tau Žalgirio vardas tik su tuo asocijuojasi, tai ką aš žinau..."

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Aš ir nesakau, kad tai yra blogai. Tiesiog, jei man reiktų rinktis atsakymą į klausimą "Ar gerai pasielgė Kauno miesto savivaldybė, niekam nesiūlydama pirkti arenos vardo?" iš variantų: Taip, Ne, Neturiu nuomonės, pasirinkčiau pastarąjį. Nors, jei geriau pagalvoji, buvo galima bent jau pabandyti. Pvz., parduoti vardą penkeriems metams už reikšmingą sumą (dėl kelių tūkst., aišku neverta, bet net neįsivaizduoju kiek tokie dalykai kainuoja), o vėliau, kai baigsis sutartis, nebepardavinėti ir pavadinti Žalgirio vardu. Be to, vardo pardavimo sutartyje irgi, manau, buvo galima numatyti, kad vardui turi pritarti miesto valdžia, tokiu būdu užkertant kelią "politiškai nekorektiškiems" vardams bei užsitikrinant papildomų pajamų sunkiam krizės laikotarpiui. Netikiu, kad mieste kiltų riaušės ir skandalai, jei, tarkim, penkerius metus Kauno arena būtų pavadinta kokio dNB NORD ar NOKIA vardu.
        Pritariu. Dbr greitai mąstau kaip kitos arenos vadinasi: Staples Center (Ala Senukų Arena), kur Lakers žaidžia, Fly Emirates Stadium, Toyota Arena, Allianz Arena ir dar venliai žino, kiek dar daug tokių pvz galima iškasti. Bet gal tą pavadinimą galima juk ir po metų bandyti pardavinėti? Įtariu niekada nėra vėlu. Romanova gal mažai pasiūlė, kad vadintųsi Ūkio Banko Arena
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Aš ir nesakau, kad tai yra blogai. Tiesiog, jei man reiktų rinktis atsakymą į klausimą "Ar gerai pasielgė Kauno miesto savivaldybė, niekam nesiūlydama pirkti arenos vardo?" iš variantų: Taip, Ne, Neturiu nuomonės, pasirinkčiau pastarąjį. Nors, jei geriau pagalvoji, buvo galima bent jau pabandyti. Pvz., parduoti vardą penkeriems metams už reikšmingą sumą (dėl kelių tūkst., aišku neverta, bet net neįsivaizduoju kiek tokie dalykai kainuoja), o vėliau, kai baigsis sutartis, nebepardavinėti ir pavadinti Žalgirio vardu. Be to, vardo pardavimo sutartyje irgi, manau, buvo galima numatyti, kad vardui turi pritarti miesto valdžia, tokiu būdu užkertant kelią "politiškai nekorektiškiems" vardams bei užsitikrinant papildomų pajamų sunkiam krizės laikotarpiui. Netikiu, kad mieste kiltų riaušės ir skandalai, jei, tarkim, penkerius metus Kauno arena būtų pavadinta kokio dNB NORD ar NOKIA vardu.
          Na taip, pinigai šiais laikais nesimėto - aš tą suprantu. Viską puikiai išdėstei, tačiau, kas paneigs, kad galimas atvirkštinis variantas? Dabar Zalgiris Arena. Po penkių metų jau ir NOKIA arena
          Vardo pardavime mažai politikos, tai pinigai ir reklama. Jei jau ieškot kompromiso, tai buvo galima nuspręsti parduoti arenos vardą, bendrovėms/kompanijoms, kurių pavadinimuose yra žodis Kaunas. "KAUNAS TILTAI ARENA". Visi patenkinti
          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

          Comment


            Žalgiris gali būti ir miestas, ir mūšis, ir krepšinio klubas, arba galima traktuoti kaip sudurtinį žodį - žalia + giria= žaliagiria, o vyr. g. - žaliagiris - trump. - žalgiris.

            P.S Išmintis mano manymu

            Comment


              Parašė jasha Rodyti pranešimą
              Na taip, pinigai šiais laikais nesimėto - aš tą suprantu. Viską puikiai išdėstei, tačiau, kas paneigs, kad galimas atvirkštinis variantas? Dabar Zalgiris Arena. Po penkių metų jau ir NOKIA arena
              Darom prielaidą, kad pinigų šiandien reikia labiau, nei po 5 metų

              Comment


                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Darom prielaidą, kad pinigų šiandien reikia labiau, nei po 5 metų
                Darom prielaidą, kad po penkių metų Buškevičiaus taryboje nebebus
                Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                Comment


                  Darom prielaidą, kad šito pavadinimo niekas nepirks. Vajus pasibaigė, Siemenso vardą už 10 mln. pardavė tik po ilgo meilinimosi, ir jeigu sugalvos konkursą, bus tas pats, kaip ir su koncesija. Oi, kiek daug mūsų nori! Not.

                  O šiaip, asmeniškai, manau, kad reiktų palikti Žalgirio pavadinimą bent jau kokius metus, kada galbūt vėl pradės kiek ryškiau kilti Vakarų kompanijų pelnai, ir tuo pačiu apetitas, o po 2011 EČ galbūt ir pati arena bus toks "skanesnis" kasnelis. Bet čia tik prielaidos.

                  Comment


                    O tai tas miestas lenkijoje ne griunvaldas vadinasi? Zalgiris? Idomu kodel lenkai vartoja grynai lietuviskus zodzius zalia giria savo miestams vadinti?

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      O tai tas miestas lenkijoje ne griunvaldas vadinasi? Zalgiris? Idomu kodel lenkai vartoja grynai lietuviskus zodzius zalia giria savo miestams vadinti?
                      Pas juos Griunvaldas, pas mus - Žalgiris

                      Comment


                        Nu tai ka as ir sakau - arena ne griunvaldo vardu pavadinta.

                        Comment


                          O kas sako, kad Griunvaldo?

                          Comment


                            O tai atsiprašau nuo ko kilo krepšinio klubo pavadinimas? Šiaip sau sugalvojo, kad bus krepšinio klubas žalia giria?

                            Comment


                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              O tai atsiprašau nuo ko kilo krepšinio klubo pavadinimas? Šiaip sau sugalvojo, kad bus krepšinio klubas žalia giria?
                              Nesismulkinsiu, nes nežinau.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                O tai tas miestas lenkijoje ne griunvaldas vadinasi? Zalgiris? Idomu kodel lenkai vartoja grynai lietuviskus zodzius zalia giria savo miestams vadinti?
                                Ne į temą šiek tiek, bet Griunvaldas ne slaviškas pavadinimas, o vokiečių palikimas.
                                DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                Comment


                                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                  Darom prielaidą, kad pinigų šiandien reikia labiau, nei po 5 metų
                                  1. Abejoju ar daug kompanijų būtų atsiradę norinčių pirkti vardą 5 metam(už padorią sumą). Per trumpas terminas. Kiek matei arenų pasaulyje kurios kas keletą metų keistų vardą? (Čia apšviesk, nežinau daug nesidomėjau bet pagal mano supratimą taip neturėtų būti o jei pateiksi pavyzdžių tuomet galbūt..)
                                  2. Mano nuomone geriau visiškai neparsiduoti negu parsidavinėti kas kelis metus vaikantis lito kito taip kentės ir prestižas arenos.
                                  3. Arenos operatorius (įsivaizduok tu valdai 25 metus areną) norėdamas išgarsinti areną daug turi investuoti į reklamą arenos ir tuo pačiu į vardą.. Tu norėtum po 5 metų vėl per naują reklamuoti areną?
                                  4. Prie ko čia kaunietiškas išdidumas? Gal greičiau patriotiškumas miestui komandai valstybei? Ne veltui kažkoks tyrimas nustatė kad mažiausiai svarbūs pinigai yra kauniečiam, kad jų vertybės kitokios...

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    1. Abejoju ar daug kompanijų būtų atsiradę norinčių pirkti vardą 5 metam(už padorią sumą). Per trumpas terminas. Kiek matei arenų pasaulyje kurios kas keletą metų keistų vardą? (Čia apšviesk, nežinau daug nesidomėjau bet pagal mano supratimą taip neturėtų būti o jei pateiksi pavyzdžių tuomet galbūt..)
                                    Juk rašiau, kad nežinau ar tai būtų įmanoma ir kaip viskas įvyktų, tačiau bent paieškoti kelių ir pabandyti buvo galima. Mano nuomone.
                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    2. Mano nuomone geriau visiškai neparsiduoti negu parsidavinėti kas kelis metus vaikantis lito kito taip kentės ir prestižas arenos.
                                    3. Arenos operatorius (įsivaizduok tu valdai 25 metus areną) norėdamas išgarsinti areną daug turi investuoti į reklamą arenos ir tuo pačiu į vardą.. Tu norėtum po 5 metų vėl per naują reklamuoti areną?
                                    Na taip, yra logikos. Bet kaip ir sakiau, buvo galima paieškoti visiems priimtinų variantų. Nemanau, kad čia yra ta situacija, kai iš kažko reikia kažką atimti, kad kitam duoti. Galbūt (pabrėžiu - galbūt) buvo galima sukurti win-win situaciją.
                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    4. Prie ko čia kaunietiškas išdidumas? Gal greičiau patriotiškumas miestui komandai valstybei? Ne veltui kažkoks tyrimas nustatė kad mažiausiai svarbūs pinigai yra kauniečiam, kad jų vertybės kitokios...
                                    Tai ir rašiau, kad galima tai pavadint kaip nori Jei tau nuo to šilčiau krūtinėj - tebūnie "patriotiškumas miestui, komandai, valstybei" Na ir dėl tų vertybių.. nežinau, ne mano reikalas. Tiesiog čia matau neišnaudotą galimybę uždirbti litą-kitą, už kuriuos būtų galima, pvz., užlopyti keletą Kauno gatvių. Na, bet čia jau ne mano reikalas ir diskusija ne apie tai. Žalgirio vardas yra OK. Ir tebūnie tai geriausia arena per amžių amžius.

                                    Comment


                                      PavadiniMAS "ZALGIRIS" grazus, simbolinis ir tinkamas.
                                      Taciau, ar per daug turime pinigu? Ar nereikia arena laiku uzbaigti, tinkamai irengti? Pasauline praktika yra tokia, kad arenu pavadinimus parduoda. Ar Kaunui maziau reikia pinigu nei Tel-Avivui ar kuriam nors milijoniniam JAV miestui?
                                      Idejos autorius ir stuminkas - vicemeras Stanislovas Buškevičius. O jo idejos paprastai buna pakankamai bukos.

                                      Comment


                                        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                        2. Mano nuomone geriau visiškai neparsiduoti negu parsidavinėti kas kelis metus vaikantis lito kito taip kentės ir prestižas arenos.
                                        3. Arenos operatorius (įsivaizduok tu valdai 25 metus areną) norėdamas išgarsinti areną daug turi investuoti į reklamą arenos ir tuo pačiu į vardą.. Tu norėtum po 5 metų vėl per naują reklamuoti areną?
                                        O gal galima placiau kas yra "arenu prestizas" ir kaip jis gali nukent kad ir parduodant pavadinima 3 metam, kokios zemo arenos prestizo pasekmes galetu but ziurovams ir renginiu organizatoriams?
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                          O gal galima placiau kas yra "arenu prestizas" ir kaip jis gali nukent kad ir parduodant pavadinima 3 metam, kokios zemo arenos prestizo pasekmes galetu but ziurovams ir renginiu organizatoriams?
                                          Manau prestižas nukentėtų pvz taip. Kaip reaguotų čempionatų rengėjai, jei kas keli metai vis keičiamas pavadinimas? ar pinigų trūkumas, ar rėmėjų ieškojimas? Tai duoda kažkokio nepastovumo, kuris, manau, niekados nėra gerai. Į šitą patį sueina ir arenos reklama. Keisi pavadinimus, niekas nespės jos įsimint, o jis vėl keičiamas. Nieks tokios nežinos, niekas ir neieškos.
                                          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X