Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip su stogo konstrukcija einas? Gal foto atnaujinimų kas turit ? ((:
    Proud to be lithuanian.

    Comment


      Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
      Kaip su stogo konstrukcija einas? Gal foto atnaujinimų kas turit ? ((:
      Kiek asmeniškai mačiau, tai kažkur per vidurį jau montavo konstrukcijas. Sakė iki naujų turi būt sumontuotos. Stogas uždengtas iki sausio vidurio,lyg

      Comment


        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
        Kiek asmeniškai mačiau, tai kažkur per vidurį jau montavo konstrukcijas. Sakė iki naujų turi būt sumontuotos. Stogas uždengtas iki sausio vidurio,lyg
        Galiu duot xm... dešrelėms sukapot, bet iki sausio vidurio niekaip nespės.

        Comment


          Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
          Galiu duot xm... dešrelėms sukapot, bet iki sausio vidurio niekaip nespės.
          Na jeigu kalbeti apie pilna dangos irengima tai be sansu, o jei skardos uzdejima gal kazkiek ir realu.

          Comment


            Smagu butu, jei kas ikeltu stogo konstrukciju nuotraukas

            Comment


              ar man pasirodė ar jau yra kažkiek stogo uždengta? ar aš kažka netaip pamačiau

              Comment


                Dabar taip paziurejus, arena tikrai atrodo gana aukstoka

                Comment


                  iki šiol nematyta arenos vizualicija: http://www.basketnews.lt/news-27068-...usio-18-d.html

                  Comment


                    Man tai atrodo ta vizualizacija daugumai matyta

                    Comment


                      Sharas

                      Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                      Praspirt po velnių Kupčinską su jo geriausiu draugu Buškevičium... Mane biesina tas jų kavenskas pseudopatriotizmas, kur viską norima apkabinėt karalių, karaliukų ir karalaičių vardais, bei atsimint ir bliaut visa gerkle vienintelį žodį - "Dželgiris". Blecha, Kaunas nėra vien tik Žalgiris gerbiamieji ir jei kas nors naiviai mano, kad čia susiję su Žalgirio mūšiu, tai atsipeikėkit... Gėda man dėl tokių "pasiūlymų" ir dėl Kauno miesto savivaldybės.
                      Taiga, nusigrybavai, bet nieko tokio, pasitaiko.
                      O dėl arenos vardo, mano manymu, pats geriausiais ir neutraliausias butų tiesiog "Kaunas".
                      Krepšinio gerbėjas

                      Comment




                        kaunodiena.lt

                        Comment


                          Parašė Sharas Rodyti pranešimą
                          Taiga, nusigrybavai, bet nieko tokio, pasitaiko.
                          O dėl arenos vardo, mano manymu, pats geriausiais ir neutraliausias butų tiesiog "Kaunas".
                          Žinai kaip sako - nepatinka, tai ir nevalgyk. Grybų pakolkas daugiausiai prirenka būtent "Žalgirio" fanklubų vaikėzai, susibūrę į komandą su Kupčinsku.

                          P.S Be "Žalgirio" vardo, sporto rūmams dar puikiai tiktų tokie klasikiniai Lietuviški vardai kaip "Žemaitija", "Geltonkasė", "Prezidentas Smetona" bei labai tinkamas "Tautos arena". O po to piktinamasi, kad Kaunas laikomas provincialiu miestu...

                          P.P.S O jei labai rimtai, tai tiek "Kauno", tiek "Žalgirio" iš tiesų skamba mano galva neskoningai ir banaliai, kaip ir pats žodis "arena" beje. Pasiūlymų pavadinimui neturiu (pakolkas ), taip kad neklauskit.

                          Comment


                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Dėl ko netinka Kauno Atleto arena?
                            Eee, leiskite pagalvoti. Ak taip. Galbūt dėl to, kad Atletas ten nežais? Ir tokio klubo šiuo metu išvis nėra?

                            ---

                            O šiaip, grįžtant prie pavadinimų - turbūt logiškiausia būtų paskelbti arenos ardo pardavimo konkursą, ir iš surinktų variantų duoti, galbūt ir ne visai lemiamą, bet balsą gyventojam, kad negautume kokios nors "Pampers" arba "Teletubbies" arenos. Tačiau kadangi tai per sudėtinga, tai rankų niekas nesiteps :>.

                            O šiaip, mano kuklia nuomone, galimi trys variantai.

                            1. Arena pasivadins "ŪBIG" arena.
                            2. Arena pavadins "Žalgirio" arba kitu vardu, galbūt, bet vargu bau, skelbs konkursą.
                            3. Valdžia viską vilkins ir vilkins, iki galiausiai arena bus pastatyta, tada nebus kur dingti, jie ją pavadins "Kauno Arena", ir kai ji jau bus gatava, ieškos remėjų, galinčių sušelpti ir nusipirkti arenos pavadinimą. Arba ieškos "tautiškų".

                            Sakykit ką norit, bet trečias man atrodo realiausias.

                            Comment


                              Mano galva, pavadinimas ŪBIG Arena šiai arenai tikrai tiktų. Arenos svečiams iš užsienio žodis asocijuotųsi su "Big" arena, o mūsiškiams reikštų pagrindinį čia žaisiančio klubo rėmėją ir arenos valdytoją

                              Comment


                                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                Eee, leiskite pagalvoti. Ak taip. Galbūt dėl to, kad Atletas ten nežais? Ir tokio klubo šiuo metu išvis nėra?
                                Yra NKL'e "LKKA-Atletas" O dėl pavadinimo, tai gal laikas būtų jau baigt svaigti, nes vieniem Žalgiris baisiausias pavadinimas, kitiek Žemaitija Kaune atsiranda... Ateis laikas ir bus tas pavadinimas. Turėtų galvas ir k******, Kauno valdžia parduotų pavadinimą...o bus kaip bus. Pamatysim

                                Comment


                                  o labiausiai del zalgirio arenos portugalai kazkodel verkia. gi cituoju cia kazkuri" "niekas jokiu atlikeju i ta jusu kaima neves". na vadinas turim savo kaimelio arena, kur mus kaimelio komandele zais, negi gaila ja jos vardu pavadint?
                                  *censored*

                                  Comment


                                    Dėl manęs, kad ir "Always Arena" būtų, jei iš to rėmėjo galima gauti daugiausiai pinigų.

                                    O jei fantazuojant, tai man dbr visai nieko ir "Arvydas Sabonis Arena"

                                    Pagyvensim pamatysim ir nė vienas iš mūsų nieko negalim pakeisti tuo klausimu...
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                      Dėl manęs, kad ir "Always Arena" būtų, jei iš to rėmėjo galima gauti daugiausiai pinigų.
                                      O jei "Lietuvos rytas" pasiūlys dvigubai daugiau pinigų, nei bet kuris kitas? Čia retorinis klausimas, aišku. Bet būtų gana ironiška

                                      Comment


                                        Šian

                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          O jei "Lietuvos rytas" pasiūlys dvigubai daugiau pinigų, nei bet kuris kitas? Čia retorinis klausimas, aišku. Bet būtų gana ironiška
                                          Ironiška ne tik, kad Žalgiris žaistų Lryto arenoje; ironiška ir iš kitos pusės - pagrindinis Vilniaus LRyto rėmėjas remtų Žalgirį ir jo namų areną, o be pavadinimo ir reklamos daugiau nieko negautų pats Lrytas
                                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                          Dordrechtas/Haarlemas
                                          Nesebaras/Plovdivas
                                          Kiolnas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X