Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Dzipas
    Nezinau kaip tau John, bet man tie seni medziai taip pat patinka ;] Ir man tikrai nenusisvilpt kad pvz prie SAVO del susikto ekrano nori kastonus kirst. Nei man tas ekranas reikalingas nei ka, o medziai grazu ir naudina!
    respect
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #22
      Durnas pasenes mastymas.
      Su jusu mastymu tiktai miske gyvent! Ten ir kastonu, ir liepu ir visokio kitokio s pilna!
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #23
        Parašė blitz
        Durnas pasenes mastymas.
        Su jusu mastymu tiktai miske gyvent! Ten ir kastonu, ir liepu ir visokio kitokio s pilna!
        savo destrukcines idejas pasilik sau...
        negerbdamas kito nuomones, paprasciausiai negerbi saves
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #24
          As gerbiu tavo nuomone. Tiesiog esu isitikines, kad ji neteisinga. O idejos mano ne distrukcines, manau geresnis zodis apibudinti mano idejas yra "vakarietiskos".
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #25
            John tikrai nusipezejai. Gerai Kaune medziai kiekvienoj gatvei ir pan. Tik va pazek i savo isliaupsinta Tokijo... jai LABAI gerai paziuresi, toj foto beveik nera gatves be medziu! Ir jie gan nemazi, o tai reiskia ir ne jauni, tad jai jau japonai nesikrato medziu, tai kodel mes turetumem viska iskirst? Mano mieste turi buti medziu, jai nepatinka, cia jau jusu reikalas, nueikit i laiptine ir sedekit, bus ir betono , ir stiklo ;] LIUKS

            Comment


              #26
              Manau pirma reiketu atnaujinti kelius, pacius pastatus ir t.t. ;] o paskui kisti $ i "miestinius" medzius, kuriu vnt kainuoja ~1500lt Tad jai vln. gedimino prospekte truputeli atnaujino, nereiskia kad visi miestai turi viska ishkirsti ir kisti $ i tuos dekoratyvinius medzius ;]

              Comment


                #27
                Svarbiausia, kad kuryba neperaugtu i destrukcija. Viskam reikia saiko B-) Nesaikinga modernizacija ir nesiskaitymas su "nukriosusiais" medziais, ar zmonemis priveda prie negyvos, nors ir modernios, architekturos. Lietuvos miestai skiriasi nuo tokiju ir shanchaju ir tai turetu islikti. Netgi dabar Vilniuje NMC nepulsuoja gyvybe, zmones ten tik atvaziuoja, apsiperka ir isvaziuoja. Niekas ten neina pasivaikscioti po Konstitucijos prospekta ar palei upe. Visai kitaip nei Senamiestyje ar Kauno LA.

                Beje Gedimino prospekte medziai nereiske to paties kaip LA

                Comment


                  #28
                  Nu tik nereikia. Eitų pasivaikščioti laisviausiai dešiniąja pakrante, jei ten būtų kur pasivaikščioti. Kita vertus labai smagu kartais pasivaikščioti po sakurų parkelį ar vos už kelių minučių esantį Žvėryną. O Konstitucijos prospekte nėr kur eit, jei būtų pėsčiųjų kelias padarytas nuo Europos PC iki Akropolio, būkit tikri, žmonių ten netrūktų

                  Comment


                    #29
                    Parašė John
                    Gal blitz nuomone kartais skamba per daug radikaliai ir "ziauriai", bet is esmes sutinku su juo.

                    Medziu mieste turi buti, bet tam yra skirti parkai, skverai, poilsio zonos, o ne kiekviena eiline miesto gatve. Kauno centras liuks, bet medziai sukuria depresova atmosfera. Panasiai ir kai kuriose Vilniaus vietose. Paziurekit i mano sukurta Tokyo tema. Taip turi atrodyti tikras miestas.
                    pats buvau Tokyo, tai japonai dievina, saugo ir puoseleje augmenija, tame tarpe ir medzius. Miestas be medziu, mano manymu, mires miestas.

                    Comment


                      #30
                      Parašė John
                      Taip taip, medziu siek tiek reikia, neneigiu. Bet kai miestas tampa miestas-miskas, tai jau yra negerai
                      na miesto-misko as dar nemaciau , o va nepriziuretu ir apleistu zeldiniu yra begale. manau reikia diskutuoti ne apie tai kaip viska kibinimat ishkisrsti , o kaip rasti lesu viskam sutvarkyti susenusius keisti naujais, per daug ishsishakojusius apdoroti ir t.t.
                      manau griauti visada lengviau, nei statyti...
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #31
                        galetume, medzius vizualiai sulyginti su pastatais, nes kol kas rupinamasi tik pastaraisiais, kai pastatats apsilaupo, apgriuna - tvarkomi fasadai, daznai seni griaunami - statomi nauji. Juk restauruojant ar statant pastata butu galima sutvarkyti ir salia esancia augmenija.
                        manau tuo ir galima buti baigti shiuos gincus...
                        ishkirsti visada spesim, o juk galime estetishkai sutvarkyti, stai cia manau turetu buti tinkamas sprendimas

                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #32
                          Tai LA rekonstrukcija atrode mazdaug 1936 m.

                          Comment


                            #33
                            heh argi nebuvo dar vienos rekonstrukcijos apie 1984 _5 metus ?kazka man tevas pasakojo ?

                            Comment


                              #34
                              Buvo 1976, atrodo, tada panaikino eismą ir atidavė Laisvės alėją pėstiesiams. Po to dar buvo rekonstrukcija.
                              O kalban apie medžius tai kad ir koks gražus yra pastatas medis yra vertingesnis objektas tiek mieste, tiek užmiestyje.
                              Pamąstymui:
                              Reklaminiai stendai rodo reklamą, tą pačią kuria taip keikiam kai įkiša žiūrint gerą filmą.
                              Plikas betonas nėra vertinamas "vakaruose" kaip mąsto blitz.

                              Comment


                                #35
                                kuo mes galim buti ypatingi jei viska noresime kopijuoti? kvailai atrodo medziai? bet butent jais mes skiriames nuo daugelio uzsienio miestu, daugelis uzsienieciu (ir visai ne is blogosios puses) nustemba isvyde tiek daug zalumos. Plius, sita vieta kaune jau turi savo veida, kuri reiketu tik isgrynint ir pataisyt. Nereik visur kist sterilumo ir blizgancio naujumo, kiekvienas isgrynintas stilius sukelia zavesi

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė John
                                  Parašė Pavasaris
                                  kuo mes galim buti ypatingi jei viska noresime kopijuoti? kvailai atrodo medziai? bet butent jais mes skiriames nuo daugelio uzsienio miestu, daugelis uzsienieciu (ir visai ne is blogosios puses) nustemba isvyde tiek daug zalumos.
                                  vieniems uzsienieciams tai patinka, kitiems tai kelia sypsena, kiti galvoja, kad pateko i atsilikusia 3-ojo pasaulio bananu respublika, kur miestuose auga miskai. Skonio dalykas. Visgi miestas turi buti miestas. Vilnius ar Kaunas nera kokie nors misku kurortai, todel ir simtameciu medziu ant kiekvieno kampo nereikia.
                                  JAV irgi bananų respublika, nes tu nematei, kokio dydžio miškas yra Atlanta
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    Aišku, žvilgtelk į Atlantos foto
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      miestas nebutinai turi buti betono aikstele. medziai yra miesto dalis nereikia noret kad visi pasaulio miestai butu vienodi, ner cia ko kisti noro "reik daryt taip kaip visi". Man medziai miesto architekturos neuzstoja, o ja papildo

                                      ir dar laisves alejos ivaizdis formavosi ne vienus metus, todel smarkiam jo pakeitimui turetu buti svari priezastis.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė John
                                        Parašė Mantaz
                                        Aišku, žvilgtelk į Atlantos foto
                                        Visgi situacija ten kur kas geresne negu pas mus. Nepanasu, kad paciame miesto vidury augtu nepriziurimas miskas
                                        Esmė ta, kad čia dangoraižių daugiau, bet kur jų nėra, auga labai neprižiūrimas miškas su jam priklausančia gyvunija, kuri bėgioja tiesiog parkuose po kojomis (tarkim, 2x dydžio tarakonai). Beje, Atlanta turi keletą centrų, kurių vienas iš jų dauntaunas
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Rekonstrukcija prasideda nuo Vasario 16-osios g.






                                          Comment

                                          Working...
                                          X