Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
    Tai kiek kartu jie termina vel nukels? Jau zadejo vasaros pradzioje pradet,dabar vasaros gale.Nevykeliu komanda.
    Tai palauk, ateis ruduo, sakys šlapia dirbti negalim, ateis žiema, sakys, per šalta - dirbti negalim, ateis pavasaris - bus per drėgna... Ir taip užbaigs tik po kokių 5 metų (jeigu apskritai kada užbaigs).
    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

    Comment


      Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
      Nevykeliu komanda.
      Jūs tik kalbėkit toliau, labai gerai kasat visai savo pusei duobę.

      Comment


        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
        O kaip jiem ten su tuo broko šalinimu sekas?
        Lyg ir buvo pašalinta ir objektas priimtas, nors yra jau kelios plytelės skilę prie Soboro

        Comment


          Gerai, kad likusioje dalyje des kita granita ir dirbs kita firma

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Gerai, kad likusioje dalyje des kita granita ir dirbs kita firma
            Kad tik nesiskirtų savo forma ir spalva tas granitas, nes kitaip tai atrodys juokingai viskas.

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Kad tik nesiskirtų savo forma ir spalva tas granitas, nes kitaip tai atrodys juokingai viskas.
              dabar padaryta periferine dalis. Pati svarbiausia ir centrine dalis dabar bus daroma. Todel ir medziagos, ir kokybe turi buti parinkta labai atsakingai. Gali ir skirtis nuo tos periferines, nelabai kas ir demesi atkreiptu. Svarbu, kad kokybiskai.

              Comment


                Tačiau fontanas sulauks kapitalinio remonto, kuris palies jo vidų ir apdailos elementus.
                Nors ir rizikuoju būti sumaišytas su ekskrementais, bet man norėtųsi visai naujo fontano, ar bent rimto facelift'o, o ne remonto/restauracijos. Niekad nebuvau dabartinio gerbėjas... Jis man visiškai neestetiškas ir niekad neįžvelgiau jo išliekamosios vertės. Kažkoks vėlyvojo sovietizmo reliktas sudarytas iš betoninės klombos, betono luitų, vamzdžių ir masyvių burbulų chaoso.
                Paskutinis taisė Pensininkas; 2017.06.09, 13:16.

                Comment


                  Parašė Pensininkas Rodyti pranešimą
                  Nors ir rizikuoju būti sumaišytas su ekskrementais, bet man norėtųsi visai naujo fontano, ar bent rimto facelift'o, o ne remonto/restauracijos. Niekad nebuvau dabartinio gerbėjas... Jis man visiškai neestetiškas ir niekad neįžvelgiau jo išliekamosios vertės. Kažkoks vėlyvojo sovietizmo reliktas sudarytas iš betoninės klombos, betono luitų, vamzdžių ir masyvių burbulų chaoso.
                  Labai teisingas pastebejimas

                  Comment


                    Aš irgi už tai, kad fontanas būtų naujas. Galima skelbti konkursą jo naujam įgyvendinimui, bet toks, koks yra šiandien, yra tikra atgyvena...
                    Keliauju per Lietuvą

                    Comment


                      Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                      Aš irgi už tai, kad fontanas būtų naujas. Galima skelbti konkursą jo naujam įgyvendinimui, bet toks, koks yra šiandien, yra tikra atgyvena...
                      Aš irgi esu už naują. Nors savivaldybė su menais susipykusi ir pvz Kauno akcentų rezultatai (išskyrus gal tą valties grafitį ir dar gal kažkas buvo verta dėmesio) tai yra nemažas kriminalas. Savivaldybė prastūminėja jai reikalingus projektus (7 ar kiek parinko taryba, dar 5 labai prastus prastūmė savivaldybė). Todėl baisu, kad tokiu atveju nebūtų objektyvia išrinktas pats geriausias variantas.
                      Kitas dalykas, jis kelia žmonės nostalgiją, nes Marytė ten pirmą kartą susitiko su Petriuku, Onutės anūko pirma nuotrauka prie jo ir t.t. Tai bus dar didesnis skandalas nei nukirtus Vytauto pr. liepas ar Laisvės al medžius prie Soboro kartu sudėjus. Kažkas prie fontano prisirakins, kažkas jame skandinsis ir bus sudėtinga kažką pakeisti. Nors savivaldybė atspari tokiems dalykams, tai gal ir ryžtųsi.

                      Comment


                        Parašė Malach Rodyti pranešimą
                        Kitas dalykas, jis kelia žmonės nostalgiją, nes Marytė ten pirmą kartą susitiko su Petriuku, Onutės anūko pirma nuotrauka prie jo ir t.t. Tai bus dar didesnis skandalas nei nukirtus Vytauto pr. liepas ar Laisvės al medžius prie Soboro kartu sudėjus. Kažkas prie fontano prisirakins, kažkas jame skandinsis ir bus sudėtinga kažką pakeisti. Nors savivaldybė atspari tokiems dalykams, tai gal ir ryžtųsi.
                        Nostalgija vertės nesukuria. Fontanas yra centrinės miesto pėsčiųjų gatvės centre, pro kurį praeina galybė turistų. Jis turi būti simbolis, kuris pritrauks dėmesį šiandien ir po 10 metų, o ne kažkam atgaivins prisiminimus. Jis turi būti miestą reklamuojančiuose lankstinukuose ne todėl, kad vietiniams kelia nostalgiją, o todėl, kad yra tikras traukos objektas.

                        Comment


                          Sunkiai su tais fontanais čia bus.. Kažko unikalaus ir išskirtinio nepadarys, arba truks lėšų, arba nedrįs. O standartinio nesinori, tai geriausias dalykas iš dviejų blogybių yra atnaujinti tai kas yra, nei sunaikinti ir pastatyti pilką neįdomų.

                          Comment


                            Blogiau vargiai begali būti. Aišku Neries vamzdžio istorija rodo, kad viskas ant šios žemės įmanoma.

                            Comment


                              Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	158,3 kB ID:	1569152
                              Prie Soboro žiauriai trūksta žalumos. Toje pilko granito dykumoj taip norisi kažko akiai mielo. Bet po medžiais čia ruduoja kažkoks molio - žemės mišinys. Aišku, specialiai velėnai pinigų niekas nebūtų leidęs, bet keliems kilogramams žolės sėklos rekonstrukcijos piniginėj galėjo atsirasti vietos...
                              Paskutinis taisė 99; 2017.06.21, 01:37.
                              Keliauju per Lietuvą

                              Comment


                                Man irgi vakar sėdint ant suoliuko užkliuvo šitie purvynai aplink medžius. Keistai atrodo. Gal dar nebaigta?

                                Comment


                                  Man atrodo, kad čia reikia laiko tiesiog užauginti žolę.
                                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                  Comment


                                    Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                    Man atrodo, kad čia reikia laiko tiesiog užauginti žolę.
                                    Tuomet būtų logiška papilti juodžemio, viską gražiai išlyginti ir pasėti žolės. Taip ilgai teks laukt, o rezultatas labai abejotinas.

                                    Comment


                                      Parašė fru Rodyti pranešimą

                                      Tuomet būtų logiška papilti juodžemio, viską gražiai išlyginti ir pasėti žolės. Taip ilgai teks laukt, o rezultatas labai abejotinas.
                                      Na iš nuotraukos nelabai suprantu ar ten molis ar juodžemis. Bet taip būtų logiška kaip sakote.
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                      Comment


                                        Šaunuoliai kauniečiai! Laisvės Alėjoje, šalia Centrinio pašto atidengtas paminklas miesto burmistrui Jonui Vileišiui.
                                        http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...minklas-819158
                                        Labai gaila, bet Vilniuje iki šiol nėra paminklo jo broliui Petrui Vileišiui, labai daug padariusiam atkuriant Lietuvos valstybę.

                                        Comment


                                          kaip ten tie lietaus "plysiai", ar nepaskendo Laisves aleja kaip cia prognozavo ekspertai? ))) Lyg ir lijo pakankamai )))

                                          Comment

                                          Working...
                                          X