Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Viskas per tą krabo skubėjimą. Va meras Kupčinkas buvo suplanavęs rekonstrukcijos darbus vykdyti 8 metus, dvi savo kadencijas. Tikrai būtų spėjęs parinkti gerą granitą!
    Krabas sugriovė LA, o dabar neturi $aibų kad atstatyti. Nu praktiškai 1nsprie1no kaip Panemunės tilt... t.y., norėjau pasakyti, visiškai vienetinis atvejis be jokių panašumų į ką nors.

    Comment


      tvarkomoje dalyje pastatyti nauji apšvietimo stulpai, skirtingi negu buve, ir del kitokio išdėstymo, pasikeitė apšvietimas bei praplatėjo erdvė tarp pastatų ir liepų alėjos

      Comment


        Gal tiksliau būtų, kad stulpai patraukti arčiau vidurio ir jie beveik tokie patys kaip ir buvo, tik dėl to patraukimo, išorinės pusės šviestuvas išneštas toliau, ant ilgesnio vamzdžio.

        Comment


          labai svarbu kokios lempos, t.y. koks sviesos srautas. Turetu buti dvigubai didesnis, negu iki siol, jei nori padaryti normalu apsvietima.

          Bet jeigu ir isvaizda panasi i buvusiu, tai tikras feilas
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė ernissss Rodyti pranešimą
            Gal tiksliau būtų, kad stulpai patraukti arčiau vidurio ir jie beveik tokie patys kaip ir buvo, tik dėl to patraukimo, išorinės pusės šviestuvas išneštas toliau, ant ilgesnio vamzdžio.

            Comment


              Silales miesto kapinese grazesni stovi.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Comment


                  Cia tai vaizdelis kaip Stargorode (kur Iolitas Matvejevicius (Kysa) gyveno)
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Galėtų trinkelių ir nedėti. Tas purvynas idealiai dera prie nutriušusių fasadų.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      labai svarbu kokios lempos, t.y. koks sviesos srautas. Turetu buti dvigubai didesnis, negu iki siol, jei nori padaryti normalu apsvietima.
                      Tai kad čia buvo gerokai šviesiau nei Vilniaus Gedimino pr, arba Vilniaus Rotušės aikštėje, kur tiesiog prietema, nors viskas rekonstruota.

                      Comment


                        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                        Tai kad čia buvo gerokai šviesiau nei Vilniaus Gedimino pr, arba Vilniaus Rotušės aikštėje, kur tiesiog prietema, nors viskas rekonstruota.
                        Gal niekada nebuvote Gedimino pr., kad taip sakote?
                        Ši nuotrauka viską pasako:

                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Galėtų trinkelių ir nedėti. Tas purvynas idealiai dera prie nutriušusių fasadų.
                          Neilgai tos plytelės gulės. Čia gi #kaunasyrakaunas. Po pirmos nakties neliks tų plytelių.

                          Comment


                            Parašė lukass Rodyti pranešimą
                            Gal niekada nebuvote Gedimino pr., kad taip sakote?
                            Ši nuotrauka viską pasako:

                            Atvaizdas
                            Ne tik kad buvau, bet ir turėjau progą kasdien matyti visų 3 etapų rekonstrukcijas. Dėl apšvietimo, tai ilgas kadro išlaikymas dar ne tokį šviesumą gali padaryt

                            Comment


                              Parašė lukass Rodyti pranešimą
                              Gal niekada nebuvote Gedimino pr., kad taip sakote?
                              tikrai niekad. Ir nebusiu.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                Ne tik kad buvau, bet ir turėjau progą kasdien matyti visų 3 etapų rekonstrukcijas. Dėl apšvietimo, tai ilgas kadro išlaikymas dar ne tokį šviesumą gali padaryt
                                Gedimino pr. šiaip tikrai geriau apšviestas nei bet kuri kita miesto gatvė ir taip pat daug šviesesnis už dabartinę LA.
                                Flickr

                                Comment


                                  o jau dega tie nauji "zibintai"? Jei kas pamatysite, parasykite, ar skiriasi sviesos intensyvumas nuo senesniu stulpu.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    o jau dega tie nauji "zibintai"? Jei kas pamatysite, parasykite, ar skiriasi sviesos intensyvumas nuo senesniu stulpu.
                                    Atspalvis šiek tiek skiriasi, ten matyt buvo metalhalogenas, čia turbūt diodai. Anas atspalvis buvo šiek tiek šiltesnis malonesnis, bet čia subjektyvu

                                    Comment


                                      jei diodai, tai viskas aisku. Pataupyta ant kelvinu
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Vakar praėjau, tie patys šviestuvai, kaip ir buvo. Nežinau, kas ten kur matė naujus šviestuvus.
                                        Kaunas yra Kaunas

                                        Comment


                                          P zadejo, kad jie laikini ir veliau bus iskelti i nuosalesnius rajonus ar parkus.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X