Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    KAIP TIK tuo metu ir būna daug mašinų. Tegu išjungia naktį, arba paryčiais, bet ne tokiu metu. Nes devintą vakaro žmonės dar važinėja.

    Comment


      Valdininkai logika niekada nepasižymėjo
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        imanoma dar taupyt cia? as jau galvojau dabartinis tragiskas vaizdas su apsvietimu taupymo pasekme...

        Comment


          Taupymo. Bet straipsnyje parašyta, kad nuo to taupys dar 30 proc. Šiaip tai nebuvo labai blogai, pagrindinės gatvės tikrai buvo apšviestos. Dabar kai kur apšvietimo visai nebus. Nebūtų statę WC už pusę milijono, būtų užtekę pinigų apšvietimui
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            realiai, neblizginant daugelyje vietų naktį šviesos,tikrai susitaupytų, juk vis tiek tarp 12 ir kokių 5 ryto nedaug kas mieste juda. bet jie žinoma taip nesugalvos

            Comment


              Man atrodo greit LT bus kaip Š. Korėjoj. Tamsu kaip š.... naktį ir visi sėdės namie dėl komendanto valandos - neva taupymo sumetimais;D

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Kam dabar rašyt tokias nesąmones ir perdėt? Ai, tiesa, juk gi panos visada linkusios į kraštutinumus Nėra pinigų, tai ir taupo. Nieko keisto. Aišku, blogai.
                Jau dabar baisu grizus i Kauna tamsiu paros metu i gatve iseiti,o kas bus toliau?

                Comment


                  Kelionių kanalui „Travel“ Kaunas neįdomus

                  http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...eidomus-238858
                  Labiausiai patiko ši vieta: "Už turizmą atsakingas miesto vicemeras Rimantas Mikaitis į nemalonią miestui žinią reagavo skambučiu Valstybinio turizmo departamento direktorei Nijolei Kliokienei."
                  Sakyčiau apie Travel atstovo apsilankymą nebuvo žinoma. Štai tau ir vicemeras atsakingas už turizmą. Potencialiai prarastas nevienas milijonas. Už tokį darbą turėti būti kertamos galvos.
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Taupymo. Bet straipsnyje parašyta, kad nuo to taupys dar 30 proc. Šiaip tai nebuvo labai blogai, pagrindinės gatvės tikrai buvo apšviestos. Dabar kai kur apšvietimo visai nebus. Nebūtų statę WC už pusę milijono, būtų užtekę pinigų apšvietimui
                    Nu aš to nepastebėjau. Aš kaip tik važiavau su mašina apie 19.30 ir mačiau, kad kaip tik tuo metu šviesos įsijungė. O ir važinėjant niekur neteko pastebėti, kad nežibėtų...
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė Kobrica Rodyti pranešimą
                      Jau dabar baisu grizus i Kauna tamsiu paros metu i gatve iseiti,o kas bus toliau?
                      Nzn kuo Kaunas skiriasi nuo kitu Lietuvos miestu, bet Kauno gatvese jauciuosi visiskai saugus ir nesuprantu ko cia bijot. Parodyk, miesta kuriame nera neapsviestu gatviu. Kalbant apie centra, laisves aleje gerai apsviesta, stebi vaizdo kameros ir jei kas nutiktu policija iskart atvyktu. Visos pagrindines gatves apsviestos. Nesuprantu ko dar noret? Jei zmogus isivaizduoja, kad uz kiekvieno kampo ji bandys uzpult, tai cia ne miesto, o žmogaus psichologinės problemos.

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Nu aš to nepastebėjau. Aš kaip tik važiavau su mašina apie 19.30 ir mačiau, kad kaip tik tuo metu šviesos įsijungė. O ir važinėjant niekur neteko pastebėti, kad nežibėtų...
                        Iš tiesų, vakar apie 20,30 teko pervažiuoti pusę miesto ir visose gatvėse degė visi šviestuvai. Drąstiškai taupyti apšvietimui negalima, nes tai kirs ne tik saugumui, bet dar daugiau įvaizdžiui. Gal ir galima gilios nakties valandomis ten, kur yra dvipusis apšvietimas, palikti vienpusį ar tuo pačiu laiku išjungti kas trečią šviestuvą mažesnėse gatvėse. Griežtai negalima palikti visai tamsių gatvių.

                        Comment


                          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                          Man atrodo greit LT bus kaip Š. Korėjoj. Tamsu kaip š.... naktį ir visi sėdės namie dėl komendanto valandos - neva taupymo sumetimais;D
                          Užtad gimstatumo rodikliai kad šoktels į viršų!
                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                          Comment


                            Per tris paras paaiškės naujas "Lituanicos" vaizdas
                            http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...pildyta-239799

                            Comment


                              Miestas parduodamas Kauno termofikacinę elektrinę įsipareigojo pirkti elektrą iš šios elektrinės. Iš pradžių keletui metų buvo suderėta mažesnė kaina. Tačiau prieš metus susitarimas baigėsi ir kainos nustatytos naujos. Tačiau miestas vistiek įsipareigojęs prikti elektrą iš KTE iki 2017 metų. 80 proc. Kauno sunaudojamos elektros ateina iš šios elektrinės. Likusi dalis iš mažųjų. Šiaip kaip miestui, ir šitos elektrinės būtų gana, tik Gazprom'as nevykdo įsipareojimų renovuoti KTE už 17mln. Už tai jau yra paduotas į arbitražo teismą. Gazprom'as nori įsitvirtinti Lietuvos rinkoje po IAE uždarymo.

                              Comment


                                http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...ju-zona-240581

                                Comment




                                  Tikėjausi geresnių projektų. Na, GSGS gal man dar nieko variantas. Bet šiaip, kažkokio "cinkelio" pasigedau...

                                  Comment


                                    nėra ten išvis jokio cinkelio. vienintelis geras dalykas, tai turbūt tas molas ir krantinė žmonėms pritaikyt. ne tokioj vietoj griozdus statyti

                                    Comment


                                      Kas tiesa, tai tiesa, bet taip niekada nebus, nes tiesiog niekas neapsiims "išvalyt" tos teritorijos ir investuot į "parkelį".

                                      Aš asmeniškai ten savo vizijoj matau požeminę + keli aukštai stovėjimo aikštelę, autobusų stovėjimo aikštelę ir kokią rekreacinę zoną. Čia aišku, nelabai suprantu kiek apima ta teritorija, todėl negaliu tvirtai sakyt ką kaip "išgimdyt". Aišku, toks mano "projektas" reikalauja nemažai investicijų, o atispirkimo kaip ir jokio. Bet man bent jau pliusas akivaizdus - išvalom senamiestį nuo automobilių.
                                      Aišku, ir ta pati aikštelė turi būt suprojektuota tvarkingai, kad neatrotytų kažkoks griozdas. Tuo pačiu prie pat Kauno pilies esančią aikštelę panaikinčiau.

                                      Comment


                                        Šiek tiek daugiau apie workshopą ir darbus:
                                        http://archata.lt/

                                        aš asmeniškai daugmaž suprantu ir priimu tik GSGS ir lietuvių - olandų grupės darbus, iš atrinktųjų.
                                        Mano retorinis klausimas - ar workshope poros dienų ir naktų darbu čia galima kažką rimto sukurti. Esu tikras kad bus dar 1 konkursas. O galų gale ims projektuoti kokia patogi firma.
                                        Va pvz Klaipėdoj per Memelio užsakomaji konkursą keli darbai tikrai buvo puikūs.

                                        Comment


                                          apie Lituanica projekta dar galima ir cia paziuret:
                                          http://www.lituanicakaunas.lt
                                          /Projektu-pristatymai.phtml

                                          Comment

                                          Working...
                                          X