Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kalbant būtent apie toje vietoje statysimą Akropolį, aš su jo atsiradimu sutikčiau, mat įžvelgiu daugiau privalumų, nei trūkumų. Antai būtų sukurta naujų darbo vietų, prekybos centras stovėtų tikrai tam tinkamoje vietoje, būtų aptvarkyta aplinka, galbūt atsigautų LEZ'as, Kaunas nebebūtų vadinamas degaline tarp Vilniaus ir Klaipėdos

    Tačiau įžvelgiu ir trūkumus: kelio Vilnius-Klaipėda atkarpa nuo kelių Vilnius-Kaunas ir Kaunas-Jonava sankirtos iki Via Balticos ir kelio Kaunas-Klaipėda sankirtas taptų nebe magistraliniu keliu, o plačia miesto gatve (nors ji jau ir dabar sparčiai į tokią panašėja, be to, tas kelias ir yra Kauno miesto ribose). Tai būtų lyg ir pagrindinis argumentas. O besibaiminantys naujų prekybos centrų galėtų pasakyti ko jie bijo. Žinoma, mes nenorime, kad taip sparčiai keistųsi mūsų gyvenimo būdas ir prekybvietės mums nepirštų komercijos ir vartotojiškumo. Bet juk ne prekybos centrai mus paverčia, o mes patys tampame vartotojiškomis asmenybėmis, perkančiomis tokiais mastais, lyg rytoj bus karas.

    Visgi, kiekvieno naujo stambaus prekybos centro atsiradimas mieste ar jo apylinkėse reiškia to miesto ekonomikos lygio augimą ir papildomą BVP sukūrimą.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      /\ Sukurkit apklausą ir temą Prospekte...Kas už II-trą Akropolį Kaune? Kam teršt šitą temą?
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Kaunas nebebūtų vadinamas degaline tarp Vilniaus ir Klaipėdos

        Pastacius ten akropoli Kaunas taptu 'degaline su parduotuve'

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          <...> kelio Vilnius-Klaipėda atkarpa nuo kelių Vilnius-Kaunas ir Kaunas-Jonava sankirtos iki Via Balticos ir kelio Kaunas-Klaipėda sankirtas taptų nebe magistraliniu keliu, o plačia miesto gatve <...>
          Planuojamas Šiaurinis aplinkkelis išspręs šią problemą. Aišku, tai dar sąlyginai tolima ateitis. Bet dėl „Megos“, aš manau, daug daugiau išlošėm, nė nukentėjom. Net centre esantis „Akropolis“ nesudaro opesnių problemų.

          Todėl esu už šį projektą ir renkuosi tai:
          Visgi, kiekvieno naujo stambaus prekybos centro atsiradimas mieste ar jo apylinkėse reiškia to miesto ekonomikos lygio augimą ir papildomą BVP sukūrimą.
          Ir, žinoma, tikėsiuosi, kad atsiradusi konkurencija paspartins „Megos“ plėtrą
          Paskutinis taisė ; 2008.06.16, 19:01.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Aš tiktai už ir nesuprantu tų kurie pernelyg rūpinasi kitų žmonių elgesių ir ką ir kaip ir kur praleidžia, man jokio skirtumo kas kur ką veikia ir kiek laiko praleidžia akropoliuose, pats nelabai lankausi didžiuosiosiuose prekybos centruose, bet man nemaišo, jei kam to reikia...
            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              Gal kas zino kas cia bus? Vilnius-Kaunas iki kauno likus keliems km.
              Attached Files
              Kas kam neaišku?

              Comment


                mano tevas sake kai vaziavom pro cia kad kazka girdejo apie maxima bet lb abejoju .

                Comment


                  Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                  mano tevas sake kai vaziavom pro cia kad kazka girdejo apie maxima bet lb abejoju .

                  Na as irgi girdejau gandus apie maxima, bet kaip cia bus tai neaisku
                  Kas kam neaišku?

                  Comment


                    logistikos centras.
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                      logistikos centras.

                      Sita versija irgi girdejau ne viena karta
                      Kas kam neaišku?

                      Comment


                        na,o aš girdėjau,kad ten kažkuri firma pardavinėja jau įrengtus/paruoštus sklypus statyboms su daline infrastruktūra

                        Comment


                          ruosiami ir pardavinejami sklypai su infrastruktura logistikai

                          Comment


                            Tai gal dar vietoj Kauno vartų Maximą pastatom? Labai mus pristatys :/. Ne, nu rupke, nespėja nė vieno padaryt, jau kitą rengiasi. Gal visgi logistika, teisybė...Bet žinia, kaip VP sugeba įsikurti visur, kur tik įmanoma.

                            Comment


                              jau stulpus troleibusų nuo stoties iki pats Baršausko galo dažo

                              Comment


                                Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
                                jau stulpus troleibusų nuo stoties iki pats Baršausko galo dažo
                                ir tunelio gatvės tuos baisuoklius?

                                Comment


                                  Į tą tarpą įeina. O toliau tęs? Nes yra du pasirinkimai tokiu atveju. Jeigu tęstų tai būtų arba Kovo 11 g-vė, arba atkarpa ligi HES'o. Ar čia atskirais gabaliukais dažo?

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    ir tunelio gatvės tuos baisuoklius?
                                    Būtent

                                    Comment


                                      Sukurta atskira tema buv. Radiogamyklos konversijos projektui. Diskusijas tęsiame čia: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=6372
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        ar Neries krantinės gatvėje stulpai buvo dažyti seniai, ar neseniai? mat jie pilkos spalvos, tai nesugebu susigaudyti

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          Į tą tarpą įeina. O toliau tęs? Nes yra du pasirinkimai tokiu atveju. Jeigu tęstų tai būtų arba Kovo 11 g-vė, arba atkarpa ligi HES'o. Ar čia atskirais gabaliukais dažo?
                                          varo zemyn nuo kalno i Petrasiunus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X