Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinės naujienos iš Statybų piloto.
    1. Bus gaivinama "Cimbruvka" prie Vytauto bažnyčios.



    2. Planuojamas statyti daugiabutis Šiaulių/Apynių g.



    3. O čia Fredžio minėto pastato atgaivinimo idėjos. KAUET pritarė idėjai sklypą užstatyti 2 skirtingo aukščio tūriais. Tad greičiausiai bus apsistota ties 2 variantu.



    panaudota Statybų pilotas informacija.
    Kaunas yra Kaunas

    Comment


      o tai stulpų tik 300 yra, kurie linijas kontaktines laiko?

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        o tai stulpų tik 300 yra, kurie linijas kontaktines laiko?
        Man tas skaičius irgi keistai atrodo.... Juk jie kas kokie 50 metrų stovi ir dar dviejose kelio pusėse, tai daug maž gautūsi kokie 7,5 km.
        You've got one life! Live it!

        Comment


          čia gal tik aplink šiaurės prospektą jų tiek...

          Comment


            Gal kas žino, ką čia ruošiasi daryt? Savanorių pr. prie Sinagogos





            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Juokingiausia, kad tuos stulpus dažys Autrolis savo sanaudomis už skolas sakvivaldybei, nes neturi pinigų. Kitaip sakant, atidirbs skolas
              Nelabai supratau kaip Autrolis gali buti skolingas savivaldybei? Juk savivaldybe - Autrolio klientas, nuolat jam skolinga dotacijas uz pensininku veziojima (gan nemazai zinau kaip po to sunku jas issimusti buna), tai kaip gali buti atvirksciai?

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                čia gal tik aplink šiaurės prospektą jų tiek...
                man rodos Šiaurės prospekte jau nudažė. Ir kas mane labiausiai nudžiugino, kad nebeliko tos šlykščios kiaušinio trynio spalvos.

                Comment


                  Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                  man rodos Šiaurės prospekte jau nudažė. Ir kas mane labiausiai nudžiugino, kad nebeliko tos šlykščios kiaušinio trynio spalvos.
                  Šiandien pradėjo teplioti Donelaičio g. (gal taip pastebės tą pasvirusį atraminį stulpą prieš VDU).

                  Comment


                    Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                    man rodos Šiaurės prospekte jau nudažė. Ir kas mane labiausiai nudžiugino, kad nebeliko tos šlykščios kiaušinio trynio spalvos.
                    visam prospekte???

                    Comment


                      mačiau keletą stulpų ir aš iš arti per troleibuso langą ir galiu pasakyt, tai, ką mačiau, mane baisiai nudžiugino! kaip nauji atrodo

                      Comment


                        Kauno meras Andrius Kupčinskas siūlo specialiu užvaru atitverti ir apmokestinti automobilių stovėjimo aikštelę prie Kauno pilies. Taip siekiama kovoti su vakarais ir naktimis čia siautėjančiais lankytojais.

                        Prie Kauno pilies pamėgo būriuotis nekultūringi vairuotojai, aikštelę pavertę ne tik savo susibūrimų vieta, čia rengiamos ir automobilių varžybos. Vėliau paliekami kalnai šiukšlių, mėtosi tušti buteliai, šukės.

                        „Jaunimas dažnai pažeidžia viešąją tvarką. Po neoficialių varžybų aikštelėje lieka juodos padangų žymės. Tai nepriimtina nei man, nei daugeliui miestiečių. Dar labiau tuo stebisi atvykstantys turistai. Į pagrindinę aikštelę turistiniai autobusai įvažiuotų nemokamai, o miestiečiai turėtų mokėti: valanda kainuotų 1 litą“, – apie sumanymą pasakojo A.Kupčinskas.

                        Tai ne pirmas bandymas prie Kauno pilies kovoti su tvarkos pažeidėjais. Čia buvo pastatytas ženklas, draudžiantis statyti automobilius naktį. Automobilių vairuotojai draudimų nepaisė. Jie pradingdavo, tik retkarčiais atvykus policijos ekipažams. „Tegul jaunimas ieško vietų miesto pakraštyje. Senamiestis tam netinkama vieta. Naujoji tvarka turėtų būti patvirtinta artimiausiomis savaitėmis“, – žadėjo A.Kupčinskas.

                        Comment


                          Parašė mikis Rodyti pranešimą
                          ... „Tegul jaunimas ieško vietų miesto pakraštyje. Senamiestis tam netinkama vieta...
                          Sutinku... miegot neduoda drifteriai...

                          Comment


                            Didžioji dalis drifterių renkasi apleistoj degalinės aikšteliai ties Taikos pr. ir Ateities plento sąnkryža ir niekam ten netrukdo,nesuprantu ko prie to senamiesčio dar trintis...

                            Comment


                              /\ tai vat dabar padarys taip, kad nebesitrintų ir normalūs žmonės galės ramiai ten mašinas palikt atvažiavę vakare

                              Comment


                                Kai bus arena, rinksis visi arenos aikstelej, kaip kad prie siemens arenos

                                Comment


                                  Padarytų normalias trasas, aikšteles ir nekiltų jokių problemų

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Ragutis toliau plečias
                                    koks rysys tarp foto ir to ka tu cia parasei?:/

                                    Comment


                                      /\
                                      net iki Vilniaus Ragutis isiplete ir ant pilies užlipo na, vakar ten dar buvo foto su ispūdingo dydžio ALAUS cisternomis

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ tai vat dabar padarys taip, kad nebesitrintų ir normalūs žmonės galės ramiai ten mašinas palikt atvažiavę vakare
                                        Taigi, kad ne - pastatytas ženklas, kad naktį įvažiuoti į aikštelę draudžiama. Todėl normalūs žmonės, kurie kreipia dėmesį į ženklus, į ten ir nevažiuoja, o susirenka tik tokie, kurie ant ženklų (ir bendrai ant tvarkos) dėję skersą. Jei apmokestins stovėjimą - vadinasi, visi normalūs žmonės turės mokėti ten susirenkančių pacukų dėka (labai jiems ačiū, ir ne tik jiems).

                                        Ir iš viso, visos problemos sprendžiamos tik draudimais, kurie pirmiausia sukelia nepatogumus visiems - tik ne tiems, kuriems tie draudimai taikomi. O galima viską labai paprastai išspręsti pritaikius elementarią socialinę inžineriją, tik tam reikėtų šiek tiek žmonių (policijos) ir trupučiuką padirbėti. Galėtų bent pabandyti.

                                        Padarytų normalias trasas, aikšteles ir nekiltų jokių problemų
                                        Kas turėtų daryti tas normalias trasas, aikšteles? Savivaldybė? Vyriausybė? Kalėdų senelis? Kas tą padarymą turi finansuoti? Gal dar ir naujas padangas visiems nupirkti?

                                        Comment


                                          Naujas trasas ir t.t.t..

                                          Turėtų daryt vyriausybė savivaldybė verslininkai ir pan...
                                          O dėl padangų tai jo daugeliui eismo dalyvių tikrai reikia naujų padangų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X