Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, nežinau ar ten labai daugiau ką nei aplinkos sutvarkymas galima būtų padaryti. Ūkinė veikla šioje zonoje tikriausiai ribojama.

    Comment


      Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
      aš irgi pritariu,kad tų medžių neliktų.Nei vaizdo iš jų ,nei naudos kokios nors..už gražų,švarų,žole apaugintą šlaitą
      Santaka taptų populiaresnė, tikrai atsirastų žmonių norinčių pasikepinti saulutėje ant pievelės prie upės.O dabar tik ir žiurėk kad į švirkštą arba šūdo krūvą neisėstum...
      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

      Comment


        Kas yra buvę Krokuvoje turbūt atkreipė dėmesį i beveik nepriekaištingą Vyslos pakrantę ,praktiškai parko darbą atlieka,graži ,prižiūrima žolė,ant kurios daugybė įvairaus amžiaus bei pomėgių žmonių miesto centre .Geriausias variantas turint upę miesto centre,deja kai kam tas nedaeina...

        Comment


          ė chebra, ar man čia kažkas neaišku, ar čia kaip, bet man atrodo, kad jei medžiai ten būtų prakirsti, tai ilgainiui Nemunas galbūt šiek tiek nesutvirtintus krantus praplautų? dabar juos sėkmingai laiko medžių/krūmų šaknys. T.y. ar tikrai dabar nenukentės Neries pakrantė, jei visiškai prakirsta?

          Comment


            Parašė somis Rodyti pranešimą
            ė chebra, ar man čia kažkas neaišku, ar čia kaip, bet man atrodo, kad jei medžiai ten būtų prakirsti, tai ilgainiui Nemunas galbūt šiek tiek nesutvirtintus krantus praplautų? dabar juos sėkmingai laiko medžių/krūmų šaknys. T.y. ar tikrai dabar nenukentės Neries pakrantė, jei visiškai prakirsta?
            Šimtus metų buvo be medžių
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              Parašė Himleris Rodyti pranešimą
              Šimtus metų buvo be medžių
              čia ne atsakymas. Šimtus metų nebuvo ir Kauno HES. Neaišku kaip jis dabar veikia krantus

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                įdomu, ką pasakys vlk užlėkęs čia - valdžia nenori nemoka negali? o šiaip tai nuostabu, reikės nupėdinti pažiūrėti kaip atrodo
                Nemanau kad cia butu didelis butent Kauno valdzios nuopelnas.
                Centrines miesto gatves, buvusio Kauno pasididziavimo, Laisves alejos vaizdas vienprasmiskai liudija - Kauno politikai ir ju klerkai nemoka, nenori, negali.
                Rasau apie valdzios neigaluma ne del polinkio burnoti ar verkslenti, tiesiog matau kaip Kaune praktiskai visa nepriklausomybes laikotarpi (ne)vyksta reikalai.

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  čia ne atsakymas. Šimtus metų nebuvo ir Kauno HES. Neaišku kaip jis dabar veikia krantus
                  be HES budavo dideli potvyniai ir nieko krantams neatsitikdavo.
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                    be HES budavo dideli potvyniai ir nieko krantams neatsitikdavo.
                    Na, man tai prieš kokius 10 metų geografijos pamokoje aiškino, kad atsitikdavo. Vienas upės krantas būdavo skalaujamas, kitas - sunešamas. Dar girdėjau, kad ties Rusne sąnašų kartais padaugėja. Dėl to ir klausiu, gal atsiras žinančių, kaip veikia neapželdintus krantus tokie dalykai

                    Comment


                      Je visai gal ir neblogai, visos vizualizacijos ir tt..

                      http://santakoje.lt/index.php?option...d=20&Itemid=52
                      JR

                      Comment


                        Prajuokino: pats zino ir pats klausia Lygtais nebutum tose statybose kasdien

                        Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
                        o matet kaip graziai kyla prabangiu namu kvartalas "Santakoje"? Jau man atrodo nedaug liko iki statybu pabaigos. Gal kas zino kada jau bus galima ten pasivaiksciot?

                        Comment


                          Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
                          o matet kaip graziai kyla prabangiu namu kvartalas "Santakoje"? Jau man atrodo nedaug liko iki statybu pabaigos. Gal kas zino kada jau bus galima ten pasivaiksciot?
                          Kiek teko matyti tai pakankamai tragiskas tas kvartalas,negrazus...Ir dar man vienas keistas dalykas tai kad prabangaus kvartalo pasonej,tiksliau uz langu yra "skateparkas" ir ten renkasi kiaura diena daug paaugliu ir jie triukcmauja, rekauja...

                          Comment


                            Man tas "skateparkas" irgi keistai atrodo tokioje vietoje. Garsas nuo jo neblogas sklina, bet manai perkels šį objektą kažkur kitur. Šiaip mane šis kvartalas nežavi, dar tokia kaina....
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              O kas vyrai jums patinka ir kas zavi?
                              Mano nuomone Santakos kvartalas visai nera blogas. Teisingiau bus grazus, patogus gyventi ir geroje vietoje.
                              Kaune pilna griuvanciu, nepriziuretu, menkaverciu namu, kad ir santakos rajone, o taip pat centre ir net Laisves alejoje, jau nekalbant apie Sancius ir Vilijampole.
                              Kritikos streles galima nukreipti ten kur tikrai prastai, kur klesti apsileidimas o ne i konkrecius realius realizuotus projektus.

                              Parašė Road Rodyti pranešimą
                              yra "skateparkas" ir ten renkasi kiaura diena daug paaugliu ir jie triukcmauja, rekauja...
                              Ar tikrai blogai, kad paaugliai renkasi "skateparke". Manau, tai tik sveikintina. Irengta vieta jaunimui susitikti, pramogauti. Kodel tai nepatinka?

                              Comment


                                Tokiose vietose reiktų statyti visuomeninius pastatus (kad atgaivinti šią miesto dalį) pvz. kolegijos ar universiteto padalinį, o ne gyvenamuosius namus.
                                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                Comment


                                  Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                  Ar tikrai blogai, kad paaugliai renkasi "skateparke". Manau, tai tik sveikintina. Irengta vieta jaunimui susitikti, pramogauti. Kodel tai nepatinka?
                                  kiek pamenu as nesakiau kad blogai kad paaugliai renkasi "sketeparke"?as taip nemanau,tik norejau pasakyt kad sie du dalykai: Prabangus kvartalas ir "skateparkas" prie kurio kartais atvaziuoja dar ir masinos su girtais jaunuoliais nelabai yra suderinami,stai tiek.Dziaugiuosi kad ten yra jaunimui sportuoti pritaikyta vieta,tik kiek pamenu rudeni vyko kazkoks renginys skateriu,kur buvo grupe K.U.R.V.A. ir ju tekstai sklido (nelabai jau grazus ir svietejiski) labai jau garsiai ir toli

                                  tiesiog tai ne itin suderinta,man asmeniskai netrukdo,tik klausimas...kas bus kai prades trukdyti daug uz busta sumokejusiems ir kauno grietinele laikomiems zmonems?Kazkam reikes turbut trauktis...
                                  Paskutinis taisė Road; 2008.04.16, 11:21. Priežastis: klaida rasyboje

                                  Comment


                                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                    Tokiose vietose reiktų statyti visuomeninius pastatus (kad atgaivinti šią miesto dalį) pvz. kolegijos ar universiteto padalinį, o ne gyvenamuosius namus.
                                    Visiskai netoli isikures Vilniaus universiteto Kauno filialas su 2000 studentu, o Rotuses aiksteje - gimnazija. Ar jie ipatingai pagyvina senamiesti?
                                    Ar kuris nors universitetas ar kolegija turi ar turejo projekta, lesu ir nora ka nors statyti butent Santakos vietoje?
                                    Manau vietos dar liko ir kitiems projektams. Taciau ar yra norinciu, galinciu ir sugebanciu?

                                    Comment


                                      Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
                                      o matet kaip graziai kyla prabangiu namu kvartalas "Santakoje"? Jau man atrodo nedaug liko iki statybu pabaigos. Gal kas zino kada jau bus galima ten pasivaiksciot?
                                      Cha : )

                                      reklama

                                      Comment


                                        Kauniečiai, ar žinote, kad Kauno areną stato BBI ?O ar jūs žinote, kad ji pastatyta .Taip ir parašyta: "statybų pabaiga 2007 žiema".Kiek žinau, jau 2008.Reiškia Kaunas savo areną jau senia turi .Gal galima būtų pirmą puslapį ištaisyti ?Nes informacija - klaidinanti .Patys pasižiūrėkite.

                                        Comment


                                          Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                          Visiskai netoli isikures Vilniaus universiteto Kauno filialas su 2000 studentu, o Rotuses aiksteje - gimnazija. Ar jie ipatingai pagyvina senamiesti?
                                          Pereik Vilniaus g. savaitgalį (kai praeina ~15 žmonių per valandą), ir pereik šiokiadienį, pamatysi skirtumą.Pakalbink bet kurį žmogelį paprastą savaitės dieną, tai pamatysi kad 16 iš 20 mokosi arba VU KHF , arba KPVM arba Jezuitkėj/Maironio gm...
                                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X