Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    rimantasg raso Tai gilyn eina, jau tuoj pasieks Laisvės alėją. Pralaužta jau pusė pastato o gal net daugiau.

    bet sienų storumas, ujuj. Jei kokį Akropolį ar Megą griautų tai manau užtruktų 1/4 laiko kiek užima Merkurijaus laužymas
    Jo anksciau statydavo namus murus , dabar koks uraganas prasinestu tai ir neliktu Akroplio ))))))) ,pamenat kaip lietus stOga sulauze per dideli lietu lyg pries 2 metus Maximoij savanoriu pr. kur malunas stovi ,o dabar vejo prapuciami namai statomi ,nezine kada lubos ilus ar kaip kazkki popieriu nunes .Geras tas Merkurijus buvo, man 35 metai,tai man j gaila kaip architekturos paminklo.

    Comment


      Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
      DDR 80, juokais pagalvojau, o gal fortas tas merkanas buvo. Pas sovietus saltasis karas buvo, tai jei pultu kas nors, butu geras pastatas gynybai. Ir siaip tarybiniu laiku architekturoj dominuoja betonas ir pilka mase, kartais nudazyta rausvai. Nezinau, man negrazu, bet tai tik asmenine nuomone. O vietoj vieno griozdo dabar pastatys kita, naujoviska stiklini griozda
      Ir galim verkti cia, niekas nuo to nepasikeis.
      As taip pat. Pajuokavau.
      Sutinku, kad dominuoja betonas. Taciau tai pagrindine statybine medziaga. Smelio namai neilgai teisstovi.
      Teisingas pastebejimas. Verk neverkes o reikalas padarytas.
      Musiskiai pirma atkerpa, po to pradeda matuoti.
      Arba pradeda raganu medziokle.
      Paskutinis taisė DDR 80; 2009.07.01, 16:40.

      Comment


        DDR ir ka daryt mums vargsams gyventjams ,kad jie taip nekirptu musu nepaklause.Juk buna tik seimo ir prezidento rinkimai kaip lapukus isdalina ,o merkurijaus rinkimu niekur nemaciau((((((((((((((((((((((((((((

        Comment


          Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
          DDR ir ka daryt mums vargsams gyventjams ,kad jie taip nekirptu musu nepaklause.Juk buna tik seimo ir prezidento rinkimai kaip lapukus isdalina ,o merkurijaus rinkimu niekur nemaciau((((((((((((((((((((((((((((
          As ne seimo narys ir teisekura neuzsiimu. Tad sits klausimas ne man.
          O rimtai. Tai kada ir kas musu paklause apie kokius reikalus? Smaugia ir tiek. Taciau cia jau politika. Nemegstu siuos srities. Purvinas ir nedekingas reikalas.

          Comment


            Tai va ir as ta pati sakau ,net rekiu nieks musu bals nenri isgirst , cia visiska bedugne musu lauke,bet pvz Vkietijoj pensininkai 100 kart geriau gyvena ir pakeliauja ir svieta pamato.

            Comment


              Jūsų paklausė. Viršuje matoma viktorina. Iš jos matosi, kad nieko gero nebūtų buvę. Tiesa, ar jūsų paklausę būtų - kitas reikalas. Bet įvyko taip, kaip ir išrinkta. Rinkimai yra daromi prieš, o ne per kadenciją/statybas ar dar balažin ką. Aš pats pabalsavau už Natkevičių. Ir man senasis Merkurijus nors ir visai patiko, tačiau faktas - aš jau geriau matysiu stiklainį, prie kurio buriuosis žmonės, kuriame virs gyvenimas, kaip ir padoriame miesto centre, o ne kažkam didžiules nostalgijas keliantį pastatą, kuris pastaruosius keletą metų ir taip buvo išmiręs. Merkurijaus nebeliko, ir susitaikykit su tuo. Teisinga Naujokelio frazė - vienas griozdas pakeis kitą. Ir kad ir kaip būtų gaila to senojo Merkurijaus, gal naujasis pagaliau pradės vykdyti ta Laisvės Alėjos atgaivinimo misiją. Nes kol kas ta misija beviltiška - viską norima prikelti kioskeliais.

              Comment


                na ka gi, nors Merkurijus man ir patiko, dabar reikia galvot, koks projektas vietoj sito butu geriausias. jei bus panaudota Miliuno ideja, tai turesim kicine arch vienove
                Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                Comment




                  Pagal Miliūną ir darys. O kas per viena ta "kicine arch vienove"? Paaiškinkite sutrikusiam, jei tik galima būtų.

                  Comment


                    Parašė Magician Rodyti pranešimą


                    Pagal Miliūną ir darys. O kas per viena ta "kicine arch vienove"? Paaiškinkite sutrikusiam, jei tik galima būtų.
                    na, nežinau, ar čia tas mano išsireiškimas tinkamai apibūdina tą projektą, bet aš remiuosi paties Miliūno idėja, kad naujasis Merkurijus turi susišauti su priešais esančiu Pieno centro pastatu. mano nuomone, pastato forma nevisada gali būti pagrindiniu veiksniu architektūrinei vienovei pasiekti. nepaisant idomaus Miliūno siekio, naujasis merkurijus bus tik nevykusi Pieno centro kopija. bet čia tik mano nuomonė. asmeniškai balsavau už Kiaunės projektą, nors nemanau, kad ir jis kažkuo ypatingas
                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                    Comment


                      Simboliškai ...
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Dasikase iki pavadinimo

                        Comment


                          Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                          Dasikase iki pavadinimo
                          Maniau, kad prijaučiantys jau susitaikė su Merkurijaus žūtimi
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                            Dasikase iki pavadinimo
                            nesuprantamas man šios ponios amžinas diejavimas dėl griaunamo merkurijaus. Juk nieko jau nepakeisi, tik va verkt reikia..

                            Comment


                              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                              nesuprantamas man šios ponios amžinas diejavimas dėl griaunamo merkurijaus. Juk nieko jau nepakeisi, tik va verkt reikia..
                              Čia yra pusės lietuvių moterų veidrodis
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Čia yra pusės lietuvių moterų veidrodis
                                labai gražiai pasakei. jei žmogui kažkiek gaila dalies mūsų architektūros istorijos, tai nieko blogo. man taip pat neretai keistas žmonių požiūris į Merkurijų, kaip į prastos architektūros kūrinį. todėl neretai gaila ne vien tik paties pastato, jo materialumo, bet ir to tokio mūsų kaimiško požiūrio, kad sovietinis tapatu prastam, neįdomiam. dabar tenorėčiau, kad vietoj Merkurijaus iškilsiantis pastatas būtų aukštos kokybės, tačiau ir šį Merkurijų nuotraukose bus kada nors verta parodyt vaikams, anūkams....
                                Paskutinis taisė 99; 2009.07.05, 19:33.
                                Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                Comment


                                  Manau, kad daugeliui Merkurijus nepatinka ne dėl to, kad jis sovietinis, o dėl to, kad taip ir liko neprigijusiu svetimkūniu.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    daugelyje Europos miestų centruose yra panašių reiškinių. o šiaip nemanau, kad jis labai jau daug kam nepatiko
                                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                    Comment


                                      Man irgi gaila kad jo nebebus.
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                        daugelyje Europos miestų centruose yra panašių reiškinių. o šiaip nemanau, kad jis labai jau daug kam nepatiko
                                        Na "Merkurijus" neišlaikė išbandymo laiku. Turbūt pagrindinė jo blogybė buvo ta, kad tai buvo grynai prekybos paskirties pastatas, labai sunkiai pritaikomas kitai funkcijai. Žodžiu ta aklina betoninė dėžė buvo užprogramuotas žlugęs reikalas.

                                        Dauguma kitų senamiesčio ar naujamiesčio pastatų iš principo daugiafunkciniai. Jų patalpos su minimaliomis investicijomis pertvarkomis iš butų į prekybines, iš prekybinių į biurus, iš biurų vėl į gyvenamasias. Dėl to jie ir išliko ir dar matyt ilgai išliks - nes jų visada kažkam reikės. O Merkurijaus nebereikia.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          tai čia faktas, kad jo nebereikia. kitaip negriautų
                                          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X