Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    sveiki, ar nenugriovė dar senojo Merkurijaus?

    Comment


      /\
      na ne ir kiek suprantu dar greitu metu ir nesiruosiama to daryti..

      Comment


        svarbiausia buvo isvaryti parduotuves is jo, o poto galima ramiai tyliai dirbti

        Comment


          Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
          svarbiausia buvo isvaryti parduotuves is jo, o poto galima ramiai tyliai dirbti


          pagal šios dienos kaunodienos straipsnį griovimas vėluoja dar tik vienu mėnesiu, manau, kad šiais laikais tai pakankamai normalu, todėl tikrai dar per anksti ironizuoti.

          Comment


            o kiek veluoti turi kad butu jau nenormalu ? gal investuotojai bijo kišti daugiau pinigų į projektą kuris šiomis dienomis financiškai neatsipirks

            Comment


              Lietuvoj viskas normalu. Korupcija - normalu, įvairios machinacijos irgi normalu.

              Comment


                Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                o kiek veluoti turi kad butu jau nenormalu ? gal investuotojai bijo kišti daugiau pinigų į projektą kuris šiomis dienomis financiškai neatsipirks
                Greičiausiai tu teisus, investuotojai nelabai nori rizikuoti,arba bankai nenori finansuoti, tačiau pulti panikuoti nereikėtų, nebent turi konkrečių faktų.
                o del vėlavimo pasakyk nors vieną didesnį projektą Lietuvoje, kuris nestrigo arba ne vėlavo su pradžia.

                Comment


                  Ką tik praėjau pro "Merkurijų". Pastata aptvėrė. Gal pradės jau griaut? O.o

                  Comment


                    Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                    Ką tik praėjau pro "Merkurijų". Pastata aptvėrė. Gal pradės jau griaut? O.o
                    Jooo, nuo vasaros taip niekas ten ir nepasikeitė...
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      /\ tai vienas sako, kad aptvėrė, kitas, kad nieko nepasikeitė kaip yra iš tiesų?

                      Comment


                        Aptvėrė aptvėrė, mačiau kaip tvoreles krovė ir statė (iš kiemo pusės) ir vartus atrakino nuo požeminio garažo, ko gero, darbai jau po truputį juda

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          /\ tai vienas sako, kad aptvėrė, kitas, kad nieko nepasikeitė kaip yra iš tiesų?
                          Aš turėjau omenyje, kad nepasikeitė dėl to, jog nepradėtos jokios statybos, jokie griovimai, nors jie turėjo prasidėti dar praėjusią vasarą. O dėl tvorelių nesiginčiju, matau čia kai kam jos labai svarbios Manau jos ten prastovės dar kelis mėnesius ir realių darbų nebus pradėta.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            o aš tikiuosi, kad būsi labai neteisus

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Aš turėjau omenyje, kad nepasikeitė dėl to, jog nepradėtos jokios statybos, jokie griovimai, nors jie turėjo prasidėti dar praėjusią vasarą. O dėl tvorelių nesiginčiju, matau čia kai kam jos labai svarbios Manau jos ten prastovės dar kelis mėnesius ir realių darbų nebus pradėta.
                              na dabar jei tu butum verslininkas ir net nezadetum su pastatu nieko daryti ar ji bereikalingai aptverinetum o paskui po poros menesiu tvoreles nuiminetum..? na jai tvoreles deda vadinasi yra pasitvirtine kaskokia tai dali darbu, kaskoki tai finansavima.. kokiu tempu vyks darbai ir isviso kokie ji bus vykdomi, mes nezinom.. bet neseipsau manau tas tvoras stato..

                              Comment


                                Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                na dabar jei tu butum verslininkas ir net nezadetum su pastatu nieko daryti ar ji bereikalingai aptverinetum o paskui po poros menesiu tvoreles nuiminetum..? na jai tvoreles deda vadinasi yra pasitvirtine kaskokia tai dali darbu, kaskoki tai finansavima.. kokiu tempu vyks darbai ir isviso kokie ji bus vykdomi, mes nezinom.. bet neseipsau manau tas tvoras stato..
                                O aš ir nesakiau, kad jas šiaip sau ten deda Aš sakiau, kad po tvorelių pastatymo, neaišku kiek dar turės praeiti laiko, kad prasidėtų realūs darbai.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  /\
                                  na seip mano nuomone jei nebutu pasitvirtine darbu bei finansavimo net netvertu o kurio spejimai pasitvirtins galesim isitikinti manau jau po menesio

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    /\
                                    na seip mano nuomone jei nebutu pasitvirtine darbu bei finansavimo net netvertu o kurio spejimai pasitvirtins galesim isitikinti manau jau po menesio
                                    Žinodamas, kaip įgyvendinami kai kurie projektai, šiuo esu smarkiai nusivylęs dėl lėto tempo. Todėl ir nuomonė mano turbūt tokia pesimistinė. Būtų džiugu, jei bus tavo tiesa.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Jie privalo aptverti net jei nieko ir neatlieka fizine prasme.
                                      N N N

                                      Comment


                                        "Merkurijus" netrukus išnyks http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...-isnyks-213432

                                        Comment


                                          as tik baiminuosi, jog nebutu taip kaip su kepyklos pastatais. nugriove, ir zioji dabar belekokia duobe miesto centre.
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X