Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji Laisvės alėjos šviestuvai. Balsavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kaip Jums visai be šviestuvų?

    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
      sena ir nauja.
      Patinka man tas abupusis apsvietimas. Jei ateityje sviestuvai bus keiciami, noreciau, kad si koncepcija isliktu. Kaip sake PukiS, viduryje islieka maloni ir intymi prieblanda, beto apsvieciamos liepos, kurios kaip ir pastatai yra vienas is pagrindiniu LA akcentu. Tai puikiai matosi ir graziai atrodo antroje nuotraukoje.

      Comment


        Man patiko Kema ++ ir = ,na gal 7 variajantas butu geriauses ,nu cia visiems neitiksi,bet elektros dauk sunaudos, kaip Kaunui pastoviai neturincem pinigu tai bus sunku islaikyt.Gaila man tu senu sviestuvu bus ,tik is nuotrauku ziuresim.

        Comment


          Viena galetu palikti, geriausiai issilaikiusi, ir prikabint kokia lentele

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Viena galetu palikti, geriausiai issilaikiusi, ir prikabint kokia lentele
            Galėtų kokiose apleistose priemiesčių (sodų bendrijų) gatvelėse išstatyti vietoj daug kur esančių medinių
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
              Man patiko Kema ++ ir = ,na gal 7 variajantas butu geriauses ,nu cia visiems neitiksi,bet elektros dauk sunaudos, kaip Kaunui pastoviai neturincem pinigu tai bus sunku islaikyt.Gaila man tu senu sviestuvu bus ,tik is nuotrauku ziuresim.
              Kalbi kaip pensininkė. Manau naujieji šviestuvai ir šviečia ryškiau, ir elektros ima mažiau. Į naujus šviestuvus paprastai dedamos elektrą taupančios lempos.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                Man patiko Kema ++ ir = ,na gal 7 variajantas butu geriauses ,nu cia visiems neitiksi,bet elektros dauk sunaudos, kaip Kaunui pastoviai neturincem pinigu tai bus sunku islaikyt.Gaila man tu senu sviestuvu bus ,tik is nuotrauku ziuresim.

                O ar įsivaizduoji kokie šviestuvai buvo iki sovietmečio?

                Comment


                  jRamke, gal gali įdėt pora ?
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    Šiąnakt eilinį kartą prakulniavau beveik visą LA. Įdomus efektas - naujai apšviestoje dalyje tylu ramu, visos įtartinos pagėrusių studentų ir šiaip rėksnių kompanijos susikoncentravusios tamsiojoje pusėje.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Va va taip bus kol baigs įrenginėt šviestuvus

                      Comment


                        ne nu būtų tiesiog idealu - kovok prieš budulius su šviesa galbūt šviesa juos išgrūs velniop iš centro pagaliau

                        Comment


                          Pasirodo buduliai šviesos bijo... Visai kaip vampyrai
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                            jRamke, gal gali įdėt pora ?
                            Atsiprašau, kad susivėlinau su atsakymu.
                            Čia tarpukario Laisvės al. šviestuvas turėtų matytis:

                            Comment


                              Kol neveiks fototerpė, man su fotkėm bus problema.

                              Comment


                                Kažkodėl tie naujieji šviestuvai nuo apačios pradėjo luptis ir geltonuoti
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  jRamke,nu grazus buvo tie sviestuvai ir tais laikais,man klasikinei graziausi sviestuvai ,kaip senamiesti pvz.Vilniaus Gedimino prospekte ,kad ir nauji pastatyti sviestuvai,bet jie klasikiniai grazus,o Laisves aleja ir yra senamiestis ,o ne Sovietmetis ar naujas rajonas.

                                  Comment


                                    /\ šiaip tai naujamiestis laisvė skaitosi jau

                                    Comment


                                      Daktaras,kur jau ten naujamiestis ,jei pilna nuotrauku temoje Smetoninis Kaunas su jos nuotraukomis ,tik pavadinimas Laisves aleja Sovietmeciu buvo sugalvotas,idomu kaip pries tai ji vadinosi,gal kas zinote?

                                      Comment


                                        Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                                        Daktaras,kur jau ten naujamiestis ,jei pilna nuotrauku temoje Smetoninis Kaunas su jos nuotraukomis ,tik pavadinimas Laisves aleja Sovietmeciu buvo sugalvotas,idomu kaip pries tai ji vadinosi,gal kas zinote?

                                        sorry, prajuokinai totaliai. pradžiai gal užteks ir šios info : http://lt.wikipedia.org/wiki/Laisv%C4%97s_al%C4%97ja

                                        Comment


                                          Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                                          Daktaras,kur jau ten naujamiestis ,jei pilna nuotrauku temoje Smetoninis Kaunas su jos nuotraukomis ,tik pavadinimas Laisves aleja Sovietmeciu buvo sugalvotas,idomu kaip pries tai ji vadinosi,gal kas zinote?
                                          Tai yra šio forumo šedevras iš tiesų. Visi amą prarado, nesugalvodami nuo ko pradėti atsakymą.
                                          Toshas respect. Dar senelis Niutonas sakė:
                                          -Nežinai nuo ko pradėt? Pradėk nuo Wikipedijos"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X