Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno aukštybinių pastatų specialusis planas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rodyti pranešimą
    Kad pati bažnyčia yra graži, aš pritariu. Nors man būtų smalsu sužinoti realią miesto svečių nuomonę ir tai, kiek realiai ji jiems yra svarbi (žinoma, mieste gyvename mes, ne svečiai, bet įdomu tiesiog išgirsti objektyvią nuomonę). Nes dauguma iš mūsų šią bažnyčią vertina kaip simbolį, tačiau ne visiems ji yra simboliu.
    Na jei klausi nuomones, tai pasakysiu, kam man ji visiskai negrazi (gal per daug griozdiska, agresyvi). Kauno simboliu galetu buti vadinama rotuse, kuri tikrai yra labai graksti
    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

    Comment


      Parašė Andrew Rodyti pranešimą
      Na jei klausi nuomones, tai pasakysiu, kam man ji visiskai negrazi (gal per daug griozdiska, agresyvi). Kauno simboliu galetu buti vadinama rotuse, kuri tikrai yra labai graksti
      Kauno rotušė gal ir graži, bet kad ją pamatytum vakare - turi pasilipti kur aukščiau, arba prieiti iš arčiau. Tuo tarpu, kaip jau minėjau, prisikėlimo bažnyčia matosi iš visur - nuo mano darbovietės, važiuojant namo nuo mano draugės, nuo Nemuno salos, nuo Akropolio, dar galėčiau vardinti ir vardinti.
      Be to, tas dalykas turi ir savo istoriją. Ir jei po rekonstrukcijos, kurią parėmė dauguma Kauniečių (tame tarpe ir aš - lipdamas už pinigus į terasą), kažkas sugalvos visą tą grožį uždengti - jausiuosi apvogtas

      Comment


        Tai jau tikrai Kauno simboliu niekada nepavadinciau prisikelimo baznycios.

        Comment


          Šiandien važiavau Vilniuj, pažiūrėjau ir pagalvojau - kaip gerai, kad Vilniuj niekas nesugalvojo riboti aukštingumo bijant, kad neduokdie, kas nors atitrauks dėmesį nuo Gedimino pilies...

          Comment


            o aš pakartosiu tai, ką jau esu sakęs - iš kur toks noras turėt dangoraižių? man Prisikėlimo bažnyčia yra šimtąkart išskirtinesnė nei bet kuris Vilniaus aukštaūgis. nes kaip minėjo somis, ją matai vos ne iš visur. ir visiškai teisingai daro, kad riboja aukštingumą aplink ją.

            Comment


              Tegul riboja ta aukstinguma aplink prisiklimo baznycia, bet tegul neriboja aukstingumo iki savo kvailu kazkiek ten mazai metru gel. stoties rajone ar vilijampoleje tiesiai uz tilto, ten kur parengtas planas. Ten galima koncentruoti aukstus pastatus

              Comment


                Parašė caaprius Rodyti pranešimą
                o aš pakartosiu tai, ką jau esu sakęs - iš kur toks noras turėt dangoraižių? man Prisikėlimo bažnyčia yra šimtąkart išskirtinesnė nei bet kuris Vilniaus aukštaūgis. nes kaip minėjo somis, ją matai vos ne iš visur. ir visiškai teisingai daro, kad riboja aukštingumą aplink ją.
                Man irgi vienas iš gražiausių Kauno pastatų yra Prisikėlimo bažnyčia. Ją galima drasiai laikyti ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos simboliu.
                Parašas :)

                Comment


                  Dangoraižiai ramybės nedrumsčia

                  Comment


                    Kauno miesto pastatų aukštingumas

                    Sveiki visi, gal galėtumėte padėti, ieškau informacijos apie Kauno miesto pastatų aukštingumą. Tai jei žinote kur rasti informacijos tikslesnes šia tema, parašykit. Bučiau labai dėkingas.

                    Comment


                      /\ Tokia tema jau yra sukurta.

                      Comment


                        Bendrovės KRS užsakymu architektai parengė viziją, kaip būtų galima užstatyti ne tik jų valdomą teritoriją ties Kalniečių parku.





                        Daugiau:
                        http://kauno.diena.lt/vaizdai/albuma...uno-vizija-350

                        Comment


                          Labai gera vieta parinkta ir šiaip gražiai atrodo

                          Comment


                            Gal ir neblogai butu. Tiesiai man pro langus skylainas atsivertu

                            Comment


                              Kažin "Kauno vartai" galutinai numarintas jau projektas

                              Comment


                                Ši projekta zinau. Kaunas ir taip dangoraižius žada statyti, bet investuotoju mažai. Jai Kaunas toliau sulauks didesni susidomejimą investuotojais, tai tikrai pilnu tempu dasivis Vilnių ir bus tada tikra konkurencija.

                                Comment


                                  Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                  Ši projekta zinau. Kaunas ir taip dangoraižius žada statyti, bet investuotoju mažai. Jai Kaunas toliau sulauks didesni susidomejimą investuotojais, tai tikrai pilnu tempu dasivis Vilnių ir bus tada tikra konkurencija.

                                  Comment


                                    Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                    Ši projekta zinau. Kaunas ir taip dangoraižius žada statyti, bet investuotoju mažai. Jai Kaunas toliau sulauks didesni susidomejimą investuotojais, tai tikrai pilnu tempu dasivis Vilnių ir bus tada tikra konkurencija.
                                    Siųlyčiau šitą nominuot į metų pasisakymo konkursą (kodėl tokio neturime?)

                                    Comment


                                      Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                      Ši projekta zinau. Kaunas ir taip dangoraižius žada statyti, bet investuotoju mažai. Jai Kaunas toliau sulauks didesni susidomejimą investuotojais, tai tikrai pilnu tempu dasivis Vilnių ir bus tada tikra konkurencija.
                                      Nepyk,bet tas "dasivis" tikrai šlykščiai skamba.

                                      Comment


                                        Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                        Nepyk,bet tas "dasivis" tikrai šlykščiai skamba.
                                        O tu nori pasakyti, kad Kaunas jau pilnai vilnių davijo ?? Nepik, bet Kaune ir toliau mažėja gyventojų skaičius ir investuotojų nedaugiau atsirado kiek prieš metus. Todėl nepyk už mano nuomonę, jai kažkas ne taip tai pagarbiai atsiprašau nenorėjau suteikt nepatogumų.
                                        Paskutinis taisė aviDer; 2008.12.02, 13:51.

                                        Comment


                                          išmok rašyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X