Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno LEZ

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kolegos, trumpai atsakysiu taip:
    To Zasciurinskp ar koks jis ten, visai nepazystu, idejau nuoroda i jo straipsni del bendros temos. Del rinkimu temos tai galiu pasakyti tiek, kad i juos neinu, kadangi neleidzia mano zmogiskas orumas balsuoti uz tuos, kurie labai nori valdzios. Toliau, esu energetikas profesionalas, zinau ka sakau ir kas mane neramina. Ir galiausiai, esu tik uz Kauna, uz jo gerove, ir mane neramina tai , kas vyksta mano mieste su energetikos sektorium. Noreciau tiketi, kad viskas tik i nauda, bet profesionalo statusas kolkas neleidzia nusiraminti matan musu vietiniu"politikieriu" veiksmus.
    Paskutinis taisė liutass; 2012.05.08, 20:50.

    Comment


      OT: neit ir nebalsuot, o keikt valdzia yra blogiau nei balsuos uz paksiu, uspaski ar komuniagas Nebalsuodamas ponuli neturi jokios teises keikt valdzios, nes nei pirsto nepajudinai, kad ateitu kita, kuri geriau atstovautu tavo norus

      Comment


        Liūte, tik Jūs nesinervuokite, Čikupakas truputį paerzino;
        geriau pasiklausom Livetos tirlirlirlir bumčikibum tirlilirlirlirlir bum
        blaivumas išlaisvina

        Comment


          Viskas bus gerai stai ka tik grizau is Kauno senamiescio. Zmoniu pilna, lauke atsisesti sunku rasti vieta, Kleiza su biciuliais sedi, Ginevicius su vaiku praeina, uzsienieciu, gerianciu pilstoma Kauno alu pilna, saule sviecia, merginos trumpais sijonais ir aukstais kulnais tudy siudy zuja, kam pergyvent del kazkieno geroves? Svarbu tau gerai

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Kolegos, trumpai atsakysiu taip:
            To Zasciurinskp ar koks jis ten, visai nepazystu, idejau nuoroda i jo straipsni del bendros temos. Del rinkimu temos tai galiu pasakyti tiek, kad i juos neinu, kadangi neleidzia mano zmogiskas orumas balsuoti uz tuos, kurie labai nori valdzios. Toliau, esu energetikas profesionalas, zinau ka sakau ir kas mane neramina. Ir galiausiai, esu tik uz Kauna, uz jo gerove, ir mane neramina tai , kas vyksta mano mieste su energetikos sektorium. Noreciau tiketi, kad viskas tik i nauda, bet profesionalo statusas kolkas neleidzia nusiraminti matan musu vietiniu"politikieriu" veiksmus.
            Tai, kad sis biokuro statinys ir yra butent tai kas prisides prie Kauno energetines geroves - alternatyva dujoms.

            Comment


              "PST" LEZ'e pradeda statybas "Vičiūnų" žuvies perdirbimo gamykloje.
              Objekto plotas apie 9-10 tūkst. m2.
              Who is Zaiza?

              Comment


                Parašė Luigi Rodyti pranešimą
                "PST" LEZ'e pradeda statybas "Vičiūnų" žuvies perdirbimo gamykloje.
                Objekto plotas apie 9-10 tūkst. m2.
                Kas daugiau jei ne PST...
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  kaip suprantu viciunu pastatas arciausiai plento bus?

                  Comment


                    Taip, žiūrint nuo kelio į dešinę nuo Ryternos veidrodinio pastato

                    Šiek tiek naujos info apie LEZ'ą ir skaičiukų bei foto ir vizualizacijų





                    http://www.verslosavaite.lt/index.ph...netu-foto.html

                    Comment


                      Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                      Taip, žiūrint nuo kelio į dešinę nuo Ryternos veidrodinio pastato

                      Šiek tiek naujos info apie LEZ'ą ir skaičiukų bei foto ir vizualizacijų

                      Atvaizdas


                      Atvaizdas


                      http://www.verslosavaite.lt/index.ph...netu-foto.html
                      Manau turėtų kilti diskusijų, ar sklypo sprendiniai neuždaro galimybių oro uostui plėstis ateityje. Ypač matant šią vizualizacija:

                      Comment


                        Oro uosto plėtra numatoma į kitą pusę šiek tiek, jei kalbant apie pastatus. O jei apie pakilimo taką taip, tiesos yra

                        Comment


                          Jei kalbat apie kilimo takų plėtrą, vietos kaip ir nebelieka.
                          Aikštelėse prie projektuojamų pastatų pridėliota lėktuvų. Gal paskaičiuuota, kad vieno tako pakaks, todėl pripompavo teritoriją statinių
                          N N N

                          Comment


                            Kol tas LEZ'as ten išsistatys ką nors tai daug metų praeis Per tą laiką ir pamatysim reikia Oro uostui plėstis ar ne, čia jau Susisiekimo ministerijos reikalas kur plėstis

                            Comment


                              Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                              Manau turėtų kilti diskusijų, ar sklypo sprendiniai neuždaro galimybių oro uostui plėstis ateityje. Ypač matant šią vizualizacija:

                              Atvaizdas
                              Beje,puse to, kas pavaizduota vizualizacijoje,priklauso oro uostui (raudona linija uz pirmos pastatu eiles).

                              Comment


                                Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                                Kol tas LEZ'as ten išsistatys ką nors tai daug metų praeis Per tą laiką ir pamatysim reikia Oro uostui plėstis ar ne, čia jau Susisiekimo ministerijos reikalas kur plėstis
                                Nebūčiau toks tikras. Kauno LEZas plečias ganėtinai neblogu pagreičiu. Investuotojams ta teritorija itin patraukli. Lietuvos ekonomikos kilimas euro krizės akivaizdoje yra nereali reklama. Nieko negali žinoti kaip atrodys Kauno LEZas po 5 metų.

                                Comment


                                  Kauno LEZ iškils žuvies perdirbimo fabrikas
                                  http://www.15min.lt/naujiena/pinigai...kas-194-226651

                                  Comment


                                    LEZ-e naujos statybos prasidėjo šalia Ryternos pastato, stumdo augalinį sluoksnį.

                                    Comment


                                      Kas ten bus?
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Mačiau ir aš, kad prie Ryternos kairei pusei link Ramučiu velėną stumdo, ir man įdomu, kas ten bus?

                                        Comment


                                          Duotas startas pieno perdirbimo gamyklos statybai

                                          http://verslas.delfi.lt/kaimas/duota....d?id=60903675

                                          Comment

                                          Working...
                                          X