Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno LEZ

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čikupakas
    replied
    Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
    Kol tas LEZ'as ten išsistatys ką nors tai daug metų praeis Per tą laiką ir pamatysim reikia Oro uostui plėstis ar ne, čia jau Susisiekimo ministerijos reikalas kur plėstis
    Nebūčiau toks tikras. Kauno LEZas plečias ganėtinai neblogu pagreičiu. Investuotojams ta teritorija itin patraukli. Lietuvos ekonomikos kilimas euro krizės akivaizdoje yra nereali reklama. Nieko negali žinoti kaip atrodys Kauno LEZas po 5 metų.

    Komentuoti:


  • NAVY
    replied
    Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
    Manau turėtų kilti diskusijų, ar sklypo sprendiniai neuždaro galimybių oro uostui plėstis ateityje. Ypač matant šią vizualizacija:

    Atvaizdas
    Beje,puse to, kas pavaizduota vizualizacijoje,priklauso oro uostui (raudona linija uz pirmos pastatu eiles).

    Komentuoti:


  • rimantasg
    replied
    Kol tas LEZ'as ten išsistatys ką nors tai daug metų praeis Per tą laiką ir pamatysim reikia Oro uostui plėstis ar ne, čia jau Susisiekimo ministerijos reikalas kur plėstis

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Jei kalbat apie kilimo takų plėtrą, vietos kaip ir nebelieka.
    Aikštelėse prie projektuojamų pastatų pridėliota lėktuvų. Gal paskaičiuuota, kad vieno tako pakaks, todėl pripompavo teritoriją statinių

    Komentuoti:


  • miurdock
    replied
    Oro uosto plėtra numatoma į kitą pusę šiek tiek, jei kalbant apie pastatus. O jei apie pakilimo taką taip, tiesos yra

    Komentuoti:


  • GYARD-P
    replied
    Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
    Taip, žiūrint nuo kelio į dešinę nuo Ryternos veidrodinio pastato

    Šiek tiek naujos info apie LEZ'ą ir skaičiukų bei foto ir vizualizacijų

    Atvaizdas


    Atvaizdas


    http://www.verslosavaite.lt/index.ph...netu-foto.html
    Manau turėtų kilti diskusijų, ar sklypo sprendiniai neuždaro galimybių oro uostui plėstis ateityje. Ypač matant šią vizualizacija:

    Komentuoti:


  • rimantasg
    replied
    Taip, žiūrint nuo kelio į dešinę nuo Ryternos veidrodinio pastato

    Šiek tiek naujos info apie LEZ'ą ir skaičiukų bei foto ir vizualizacijų





    http://www.verslosavaite.lt/index.ph...netu-foto.html

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied
    kaip suprantu viciunu pastatas arciausiai plento bus?

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė Luigi Rodyti pranešimą
    "PST" LEZ'e pradeda statybas "Vičiūnų" žuvies perdirbimo gamykloje.
    Objekto plotas apie 9-10 tūkst. m2.
    Kas daugiau jei ne PST...

    Komentuoti:


  • Luigi
    replied
    "PST" LEZ'e pradeda statybas "Vičiūnų" žuvies perdirbimo gamykloje.
    Objekto plotas apie 9-10 tūkst. m2.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Kolegos, trumpai atsakysiu taip:
    To Zasciurinskp ar koks jis ten, visai nepazystu, idejau nuoroda i jo straipsni del bendros temos. Del rinkimu temos tai galiu pasakyti tiek, kad i juos neinu, kadangi neleidzia mano zmogiskas orumas balsuoti uz tuos, kurie labai nori valdzios. Toliau, esu energetikas profesionalas, zinau ka sakau ir kas mane neramina. Ir galiausiai, esu tik uz Kauna, uz jo gerove, ir mane neramina tai , kas vyksta mano mieste su energetikos sektorium. Noreciau tiketi, kad viskas tik i nauda, bet profesionalo statusas kolkas neleidzia nusiraminti matan musu vietiniu"politikieriu" veiksmus.
    Tai, kad sis biokuro statinys ir yra butent tai kas prisides prie Kauno energetines geroves - alternatyva dujoms.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Viskas bus gerai stai ka tik grizau is Kauno senamiescio. Zmoniu pilna, lauke atsisesti sunku rasti vieta, Kleiza su biciuliais sedi, Ginevicius su vaiku praeina, uzsienieciu, gerianciu pilstoma Kauno alu pilna, saule sviecia, merginos trumpais sijonais ir aukstais kulnais tudy siudy zuja, kam pergyvent del kazkieno geroves? Svarbu tau gerai

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    Liūte, tik Jūs nesinervuokite, Čikupakas truputį paerzino;
    geriau pasiklausom Livetos tirlirlirlir bumčikibum tirlilirlirlirlir bum

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied
    OT: neit ir nebalsuot, o keikt valdzia yra blogiau nei balsuos uz paksiu, uspaski ar komuniagas Nebalsuodamas ponuli neturi jokios teises keikt valdzios, nes nei pirsto nepajudinai, kad ateitu kita, kuri geriau atstovautu tavo norus

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kolegos, trumpai atsakysiu taip:
    To Zasciurinskp ar koks jis ten, visai nepazystu, idejau nuoroda i jo straipsni del bendros temos. Del rinkimu temos tai galiu pasakyti tiek, kad i juos neinu, kadangi neleidzia mano zmogiskas orumas balsuoti uz tuos, kurie labai nori valdzios. Toliau, esu energetikas profesionalas, zinau ka sakau ir kas mane neramina. Ir galiausiai, esu tik uz Kauna, uz jo gerove, ir mane neramina tai , kas vyksta mano mieste su energetikos sektorium. Noreciau tiketi, kad viskas tik i nauda, bet profesionalo statusas kolkas neleidzia nusiraminti matan musu vietiniu"politikieriu" veiksmus.
    Paskutinis taisė liutass; 2012.05.08, 20:50.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    O ką galvotat tokios pievos žmonių nepaveikia? Štai liūtas pasiskaito panašių „straipsnių” ir po eina balsuot už paksių su Kazlauskiene priešaky..

    Komentuoti:


  • Cezaris
    replied
    Viena švedų bendrovė pateikė pasiūlymą Neapoliui, kad pirks šiukšles po 90 dol. už toną + patys transportuosis ir pas save degins. Aaa, kaip baisu, vargšai švedai... Šiukšlės = dujos. 3 mln. tonų šiukšlių = 1 mlrd. kub. met. dujų sukūriamos energijos. Bent jau taip "Valstybėi" rašė. Taip, kad nereik pasikabinti ant tuščio ir net kenksmingo PR

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied
    Tamstos... Gi rinkimai ant nosies

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    tam pačiam straipsnyje Žaščiurinskas meluoja specialiai painiodamas bendrą atliekų skaičių su buitinių atliekų skaičiumi. Štai prašom:

    "Klaipėdoje statomas atliekų deginimo fabrikas per metus sukūrens 250 tūkst. tonų šiukšlių"
    - sako Zaščiurinskas, tuo būdu implikuodamas, jog neva visas tas skaičius nurodo į buitines atliekas. O juk mažiau nei prieš mėnesį duotame intervių "Fortum" detalizavo:
    "Apskaičiuota, kad per metus elektrinėje bus sudeginta 115–130 tūkstančių tonų komunalinių ir 50 tūkstančių tonų pramoninių atliekų.".
    savo melą Zaščiurinskas pagrindžia akivaizdžia tiesa:
    nors Klaipėdos regione susikaupiančių atliekų kiekis yra ne daugiau 130 tūkst. tonų kasmet.
    tai bet juk būtent tiek komunalinių atliekų ir ruošiasi sudeginti Klaipėdos "Fortum" elektrinė per metus.

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    /\

    tiesiog labai keista jog Jūs jau kelintą kartą užkimbat ant tokių kaip Mečislavas Zaščiurinskas. Ko vertas vien to Zaščiurinsko melas apie "laivais plukdomas šiukšles" į statomą Klaipėdos elektrinę (kiek žinau, atliekos laivais gabenamos tik Venecijoje dėl visiems suprantamų priežasčių). O juk šitas melas Zaščiurinsko sakomas nepraėjus net mėnesiui po to, kai V. Žuta Lietryčio interviu paaiškino, jog Lietuvoje biokuras brangus ir jo trūksta, todėl įvež iš kaimyninių šalių.

    Komentuoti:

Working...
X