Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Tai ten ir yra automobilis. Tai ka? Mano komentaras ir klausimas lieka visiskai toks pat
    O kas gali uzdraust tam automobiliui vazinet po Megos aikstele?

    Comment


      Prie ko cia uzdrausti, as nesakiau, kad tai nelegalu. As sakiau, kad tai yra neetiska. Ir esme mano klausime ar tai naudinga? Visi pinigus leidziantys megos klientai zino, kad yra toks akropolis ir ejo i mega ne del to, kad pamirso akropoli

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Prie ko cia uzdrausti, as nesakiau, kad tai nelegalu. As sakiau, kad tai yra neetiska. Ir esme mano klausime ar tai naudinga? Visi pinigus leidziantys megos klientai zino, kad yra toks akropolis ir ejo i mega ne del to, kad pamirso akropoli
        Visi praktiškai žino tuos didžiuosius PC, bet jų reklamos pilna visur - spaudoje, per TV, pakelėse. Nesuprantu, kuo tau taip užkliuvo ta reklama ant ratų? Reklama kaip ir kitos...
        Parašas :)

        Comment


          Uzkliuvo, nes tai neetiska reklama. Mano akyse tai yra antireklama, todel ir uzkliuvo. Kiekvienam pagal savo poziuri spresti aisku.

          Comment


            Kuo daugiau reklamos, tuo geriau pasamoneje isiraso tas vardas, ir kita kart gali nesamoningai uzsimanyti vaziuoti i akropoli, o ne i mega...

            Comment


              O man pasamoneje puikiai isiraso pilkosios reklamos technologijos, todel kaskart pagalvojes apie akropoli dar bent metus kitus prisiminsiu sia reklama ir ten nevyksiu

              Comment


                /\ oho koks principingas man kaip tik dabar akropolis aukso gysla, galim su broliu dažniau susitikt ir į kiną nueit, nebereikia morališkai kauptis ir trenktis į tą cinamoną amžinai vėluojant

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  O man pasamoneje puikiai isiraso pilkosios reklamos technologijos, todel kaskart pagalvojes apie akropoli dar bent metus kitus prisiminsiu sia reklama ir ten nevyksiu
                  Mašina su priekaba - pilkoji reklamos technologija Idomi teorema

                  Comment


                    O kas cia idomaus? Jei pvz tu turi autoservisa ir as i tavo serviso aikstele su savo serviso reklama atlekciau Idomu kaip uzgiedotum...

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      O kas cia idomaus? Jei pvz tu turi autoservisa ir as i tavo serviso aikstele su savo serviso reklama atlekciau Idomu kaip uzgiedotum...
                      Tiesiog pakeisčiau tepalus už dyką ir iš to neblogą reklamą padaryčiau Įsivaizduok ką galvotų klientas kai mano serviso konkurentas atvažiuoja pas mane tepalus keistis

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        O kas cia idomaus? Jei pvz tu turi autoservisa ir as i tavo serviso aikstele su savo serviso reklama atlekciau Idomu kaip uzgiedotum...
                        Tiesiog esi Megos darbuotojas arba jai prijaučiantis. Kodėl čia reiktų dangstytis?

                        Comment


                          Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                          Tiesiog esi Megos darbuotojas arba jai prijaučiantis. Kodėl čia reiktų dangstytis?

                          Nuosirdziai prajuokinai

                          Comment


                            Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                            Mašina su priekaba - pilkoji reklamos technologija Idomi teorema
                            Kad ta priekaba lyg ir ne pilka buvo. Gal cia raudonosios reklamos technologijos?

                            Comment


                              "Mega" žadama plėsti už 500 mln. Lt

                              Kur arena?

                              Comment


                                Remkime sporto rumu statybas Nemuno saloje, kad neprarastume 500 mln. lt investiciju prie Megos! Kaip suprantu tokios pletros nebutu, jei ten butu statoma arena..

                                Comment


                                  /\ „Megos“ plėtra yra numatyta nepriklausomai nuo arenos. Jie, beje, planuoja įgyvendint ir tai, kas čia išdėstyta, ir areną turėt. Galima tai perskaityti ir „Megos“ internetiniame puslapyje. Nenustebčiau, jei investicijos į areną būtų įskaičiuotos į tuos 500 milijonų litų

                                  Tačiau man nebesvarbu, daugiau nebepasisakysiu šia tema. Bent jau kol nebus priimtas prancūzų arenos variantas, o jei to nebus, nepasisakysiu šia tema daugiau išvis. Jei tikrai daugiau kauniečių pageidauja turėt skardos gabalą miesto pakrašty, jei nuoširdžiai tiki, kad tai Kaunui bus naudingiau, jei Kauno valdžia nenori skatinti investicijų miesto centre, kurį gaivinti, kaip ji pati sako, yra vienas iš prioritetinių tikslų, tuomet, ką gi, tebūnie Ne gi dabar plaukus rausies. Reiks pasveikint oponentus, tik ne Kauną, su pergale

                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  <...> daugiau nebepasisakysiu šia tema.
                                  Nuo dabar.
                                  Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 21:09.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Šių metų „Megos“ planuose - intensyvi plėtra. Ketinama išplėsti ir taip erdvią automobilių stovėjimo aikštelę, joje atsiras dar 500 papildomų vietų. Taip pat planuojama didinti prekybos vietų skaičių. „Megos“ nuomininkų paklausa žymiai lenkia prekybos vietų pasiūlą, tad norėdami patenkinti augančius poreikius įgyvendiname drąsius plėtros planus“, - sakė D.Kalina.

                                    Po metų prekybinės paskirties patalpos padidės 30 tūkst. kvadratinių metrų. Taip pat bus plečiamos restoranų bei pramogų zonos. Lankytojams ir toliau bus siūloma įvairiausių akcijų, žaidimų ir teminių renginių.

                                    „Mūsų planuose ir netrukus prasidėsianti verslo centro šalia „Megos“ statyba“, - pasakojo D. Kalina. Planuojama, kad verslo centras šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ duris atvers ateinančių metų pradžioje. Jame verslininkams bus siūloma per 34 tūkst. kvadratinių metrų biurų ploto.
                                    Visas straipsnis: http://www.lrytas.lt/?id=11998695971198645995&view=4
                                    www.donatas-mazeika.lt

                                    Comment


                                      Jau senai "Seniai" kalba ir tik kalba apie tą verslo centrą...
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Turėtų būt kažkas įspūdinga - Kauno Akropolis kainavo ~ 320 Mln., o čia visi 500 Mln., be to, ne į plyną lauką, o 72 000 m2 prekybos centrą.

                                        Kaip manot, ką mes ten išvysim?
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Manau keli aukstaugiai, tiksliau ju cluster'is butu visai ne pro sali

                                          beje, Megoj tikrai reiktu irengti koki nors sporto kluba. O dar geriau vandens atrakcionu parka! Juk jie taip stengiasi ta savo marinistine tema prastumti. Lankytojai po tokiu aktyviu pramogu su malonumu uzlektu i salia esanti prekybos centra, pavalgyti, apsipirkti. Nuostabus savaitgalis seimai.

                                          Ir beje, visai nepanasu, jog Akropolis butu nukonkuraves Mega. Buvau per sventes ten apsilankes, tai net kine laisvu vietu nebuvo like


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X