Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OT: Čia sraigtasparnis, ne malūnsparnis

    Comment


      Parašė a'Damned Rodyti pranešimą
      OT: Čia sraigtasparnis, ne malūnsparnis
      Atleisk man seniui,mano laikais visi tokie aparatai "vertoliotais" vadinosi

      Comment


        Turim malūnbarštį o nuo šiol turėsim ir rakausparnį

        Comment


          Atsiprašau už nuomonę, bet kodėl statomas administracinis pastatas toks... baisus?

          Comment


            Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
            Atsiprašau už nuomonę, bet kodėl statomas administracinis pastatas toks... baisus?
            Kuria prasme baisus? Pastatas kaip pastatas....
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Parašė enigma Rodyti pranešimą
              Kuria prasme baisus? Pastatas kaip pastatas....
              Chruščiovkė kaip chruščiovkė...

              Comment


                Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                Atsiprašau už nuomonę, bet kodėl statomas administracinis pastatas toks... baisus?
                Yra sio pastato tema:
                http://www.miestai.net/forumas/showt...t=12461&page=6
                O atsakymas turbut butu toks - todel, kad architektas ir/ar uzsakovas mane, kad jis nera baisus.

                Comment


                  Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                  Atsiprašau už nuomonę, bet kodėl statomas administracinis pastatas toks... baisus?
                  Tai čia klausimas ar nuomonė?

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Tai čia klausimas ar nuomonė?
                    Na man tik įdomu ar tik man vienam jis atrodo "ugly"
                    Kvepia postsovietiniu modernizmu ir mažai skiriasi nuo esamo Senukų administracinio pastato pramonės pr.
                    O šalia planuojamas visai kitokio stiliaus Megos plėtinys

                    Comment


                      Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                      Na man tik įdomu ar tik man vienam jis atrodo "ugly"
                      Kvepia postsovietiniu modernizmu ir mažai skiriasi nuo esamo Senukų administracinio pastato pramonės pr.
                      O šalia planuojamas visai kitokio stiliaus Megos plėtinys
                      Man jis jau nuo pradžių nepatiko. Dabar traukinys jau nuvažiavęs. O ta teritorija virsta į kažkokią Rakausko pasamonėje gimusių monstrų realizaciją.

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Man jis jau nuo pradžių nepatiko. Dabar traukinys jau nuvažiavęs. O ta teritorija virsta į kažkokią Rakausko pasamonėje gimusių monstrų realizaciją.
                        Kas įdomiausia, kad viešieji subjektai kaip pvz arena ar pusiau viešas KTU naujas kompleksas sugebėjo išgimdyt padorius projektus.

                        Comment


                          Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                          Kas įdomiausia, kad viešieji subjektai kaip pvz arena ar pusiau viešas KTU naujas kompleksas sugebėjo išgimdyt padorius projektus.
                          Kuo esamoj stadijoj (net be fasadu) KTU santaka skiriasi estetika nuo senuku pastato? Isvis kaip tu izvelgi ta negrozi kai ten dar nieko labai nesimato.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Kuo esamoj stadijoj (net be fasadu) KTU santaka skiriasi estetika nuo senuku pastato? Isvis kaip tu izvelgi ta negrozi kai ten dar nieko labai nesimato.
                            Kolkas aš labiau vertinu tūrius ir formas. O ir iš vizualizacijų šį bei tą galima spręsti. Tiesiog tokia mano nuomonė, kad senukų pastatas yra tiesiog nesiskaitymas su pinigais. Nieko asmeniško

                            Comment


                              Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                              Tiesiog tokia mano nuomonė, kad senukų pastatas yra tiesiog nesiskaitymas su pinigais.
                              Mano nuomone priesinga - skaitymasis (taupymas) su pinigais, del to ir pastatas gan paprastas.

                              Comment


                                Pastatas kaip pastatas, tik ar Kaunui labai reikia daugiaaukščius biurų skruzdėlynus statyti už miesto ribų? Biurams reikia infrastruktūros ir kritinės masės, o ne matomumo. Toks matomumas yra daug naudingesnis prekybai, autosalonams, viešbučiams ir paslaugoms. Nors jeigu tikslas savo reikmėms išnaudoti jau turimą sklypą ir pastatyti iš statybinių medžiagų nelikvidų pastatą, tai išliekamoji vertė ar architektūrinis indėlis tikrai nėra prioritetai.
                                _______________
                                AurumApartamentai

                                Comment


                                  Manau, kad butent tavo paskutinis sakinys ir apibudina objekto vieta ir architektura Nes state ten tik del to, kad sklypas jau ir taip priklauso ± dar tikriausiai turi planu pletoti Mega teritorija, ja pleciant i pseudo prekybos-verslo miesteli

                                  Comment


                                    Kadaise Megą kūrę vokiečiai ruošėsi centrą išsukinėti per valdymą. Kai senukai perėmė su intencija blokuoti DIY konkurenciją, pastatyti per savo tiekimą ir pigiai perimti sklypą, projektas prarado sielą. Kai atsidarė Akropolis, atsirado atmazas, kodėl centras nelabai sukasi, todėl nuspręsta konkurentą įveikti dydžiu. Paprastai išplėtinėjami centrai, kai dydis nebetenkina rinkos potencialo, o ne tada kai didelė tikimybė investicijai nepasiteisinti, nes valdytojai dešimt metų nesugeba išsukti pirmosios dalies. Kol kas veiksmai visai nesiderina su pradininkų koncepcija ir ketinimais Kaune sukurti nacionalinės reikšmės traukos objektą.
                                    ________________
                                    AurumApartamentai

                                    Comment


                                      Galbūt žinote, ar čia vykstantys darbai yra susiję su "Megos" plėtra?

                                      www.kaunotvirtove.lt

                                      Comment


                                        Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
                                        Galbūt žinote, ar čia vykstantys darbai yra susiję su "Megos" plėtra?

                                        Atvaizdas
                                        Panasiau i grunto laikinaja saugykla nei i kazkokius darbus.
                                        Show must go von!

                                        Comment


                                          Kazka statys tai faktas, labai didziuli plota lygina, jau gera savaite darbai vyksta

                                          Comment

                                          Working...
                                          X