Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir as buvau sestadieni apie 17 val. Zmoniu vis dar buvo minios. Paliko gera ispudi.
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass
      Ir as buvau sestadieni apie 17 val. Zmoniu vis dar buvo minios. Paliko gera ispudi.
      Man taip pat patiko. Aisku, dar daug kur irenginejama, bet bendras vaizdas labai labai neblogas.

      Comment


        Šeštadienį ir aš ten užbėgau, deja, prekybcentrį galima pavadinti nykoku. Tarp parduotuvių kažko naujo neatrasta, interjeras dailus, bet nuobodokas. O kai reikėjo susiplanuoti kelionę į centrą ir traukiniu į Vilnių, išaiškėjo, kad visame centre nėra nė vienos pasinaudojimo Internetu galimybės
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Pasak sios dienos "Lietuvos ryto" priedo "Vartai", per pirmas tris dienas "Megoje" apsilanke 250.000 lankytoju, o per darbo dienas apsilanko apie 30-35 tukst. lankytoju.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė Mantaz
            Šeštadienį ir aš ten užbėgau, deja, prekybcentrį galima pavadinti nykoku. Tarp parduotuvių kažko naujo neatrasta, interjeras dailus, bet nuobodokas. O kai reikėjo susiplanuoti kelionę į centrą ir traukiniu į Vilnių, išaiškėjo, kad visame centre nėra nė vienos pasinaudojimo Internetu galimybės
            Jo, vaizdas nykokas. Apskritai atrodo, kad tos MEGOS tik puse pastate is to kas planuota buvo. Didele parduotuve ir tiek.

            Comment


              Atsiprašau, o ko tamsta tikėjosi?
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Ziuriu jau abi cenas isarde vadinasi daugiau renginiu pastaruoju metu nezada daryt
                :buksvx:

                Comment


                  seniai jas isarde, kai viska normaliai uzbaigs gales dar viena atidaryma daryt...

                  Comment


                    Nesuprantu as jusu kaikuriu . Kas Megoi nepadaryta veidai antram aukste bet cia nera esme . Juk viskas ant delno yra parasyta kad viska pabaigs daryt tuomet kai atvez ryklius tuomet bus viskas baigta net ir gatves pavadinimus tures beje tie statybininkai man visai nemaiso kai buvau ne viena kart Megoj nei vienas statybininkas man nepasimaise po kojom tad galima isivazduot kad viskas baigta . Beje je butu gal atidare ir tuomet Sausio vidury kai atves ryklius bet jus pagalvokit jei nebutu atidaryta Mega iki Kaledu tai galima sakyt butu savininkams nuostolis patikekit nes pries sventes zmones perka viska kaip niekad .
                    :buksvx:

                    Comment


                      Gražu

                      Comment


                        Jo žavėkites prekybcentriais

                        Comment


                          Bėk iš kur atklydęs

                          Comment


                            Gal teko kam matyt Megoi nara Aqvariume ? Man teko matyt tik naro iranga ant Aqvariumo stogo padeta o kaip jis vidui atrodo neteko matyt
                            :buksvx:

                            Comment


                              /

                              Kaip šaunu

                              Comment


                                Audriau, tau Megos manija

                                Comment


                                  Parašė moo
                                  Andriau, tau Megos manija


                                  Kada isiminsit mano varda !!! As ne Andrius !!! Jau kelintoj temoi is visu forumo taip visi raso negi nemokat skaityt ?
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    Prekybos aukos

                                    Comment


                                      Parašė farbrom
                                      Prekybos aukos
                                      Nenori savo nuomonės sau pasilaikyt ?

                                      Comment


                                        Seip man ar nauji tiltai ar nauji prekybos centai yra vienodai idomu !!!
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          Parašė Nedas
                                          Nenori savo nuomonės sau pasilaikyt ?
                                          Nenori eit pamokų ruošt?
                                          ..Arba..
                                          Bėgt į parduotuvę..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X