Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Idomu dar Akropolis ir Maxima Baze nugrusta nezine kodel i toke vieta
    :buksvx:

    Comment


      Parašė samot

      Delfyje visada pjaunasi, kiek pastebejau, nesvarbu kas ir uz ka, bet pjaunasi.
      Beje matau si karta is pats isivelei i pjautynes, nieskojau ka rasei, bet is atsakymo orentuotu tau, bandau speti kad kazka su Klaipeda ar kaip minejo zveju kaimeli kelei ar kazkas panasaus Manau nera reikalo ten pjautis

      Beje vienas komentaras Delfyje man patiko, kad kazkas sulygino Mola su Mega, kad vienas jau dabar merdi, kitas veliau merdes

      Is ties kad ir kaip ten bebutu, bet Mega Kaunui tikrai i nauda, tokiu nebus per daug.

      Bet del Molo pyksta toki griozda pastate i Zalgirio stadiona, lyg nebutu tusciu vietu Kaune.
      jau seniai delfije nebesireiškiu, nes supratau, kad ten 100% beprasmiška kamnors kanors įrodyti
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        Gal kas zinot kada Kaune Maxima Baze atidaro ?
        :buksvx:

        Comment


          Parašė Audrius_17
          Gal kas zinot kada Kaune Maxima Baze atidaro ?

          gal zinai koks plotas tos statomos Maxima Bazes Kaune ?
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            Atsidaro po poros savaiciu.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              Siaip kalbant apie Mega, tai kyla klausimas: reklamose teigia kad tai pirmasis toks prekybos ir pramogu centras Pabaltyje. Bet juk pirmas, mano nuomone, tai Akropolis. Kaip jus manote?
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                Geriau maziau i reklamas kreipk demesi
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  Nu bet taip ziauriai durinti zmones...
                  Kaunas yra Kaunas

                  Comment


                    Aš irgi norėjau sužinot tikslią tos Maxima Bazės vietą Kaune? Gal adresą žino arba gali parodyt žemėlapyje kuri čia vieta?

                    O kas čia kalbėjo apie Molą, tai tikrai sūkos VP market savo šlamštą pastatė nugriovę stadioną, nesuprantu kaip tokie asilai galia būti miesto savivaldybė ir pardavinėt tokius objektus ir tokias žemes kažkokiem gobšiuoliams...

                    Comment


                      Beja mano progrnozuoti kamščiai autostradoje vakar buvo Iš Vilniaus atvažiavus jau už Neries tilto eilė rikiavosi

                      Comment


                        Mega nenuvylė. Kodėl? Gal todėl, jog nedėjau kažkokių mega-vilčių į ją. Kad ir kokios naujovės ten bebūtu, tai ir tebus tik prekybos centras. Lyginant šioje srityje, Lietuvoje jam lygių nėra. Nemanau, jog būtų pakankamai racionalu "Europai" kabinti aukštesnio lygio etiketę, taip galima būtu daryti nebent iš patriotiškų paskatų.

                        Comment


                          Parašė sanomiz
                          Nemanau, jog būtų pakankamai racionalu "Europai" kabinti aukštesnio lygio etiketę, taip galima būtu daryti nebent iš patriotiškų paskatų.
                          Europos dizainas tikrai daug geresnis, cia mano buvo asmenine nuomone ir tikrai ne del "patriotisku paskatu". Beje, prekybos centrams turbut jau laikas butu sukurti atskira tema, kur butu dedamos esamu prekybos centru nuotraukos, diskusijos apie juos ir pan., nes keliose temose apie konkrecius prekybos centrus vis nukrypstama nuo pagrindines temos.

                          Comment


                            Parašė kaunaz
                            Aš irgi norėjau sužinot tikslią tos Maxima Bazės vietą Kaune? Gal adresą žino arba gali parodyt žemėlapyje kuri čia vieta?

                            O kas čia kalbėjo apie Molą, tai tikrai sūkos VP market savo šlamštą pastatė nugriovę stadioną, nesuprantu kaip tokie asilai galia būti miesto savivaldybė ir pardavinėt tokius objektus ir tokias žemes kažkokiem gobšiuoliams...



                            VP market del Molo nieko deta jie nera savininkai Molo jie tiesiok nuomuoje patalpa Mole o savininkas net nezinau kas Senukai ir nebuvo savininkai jau dabar jie net issikele is ten .
                            :buksvx:

                            Comment


                              Parašė Audrius_17
                              VP market del Molo nieko deta jie nera savininkai Molo jie tiesiok nuomuoje patalpa Mole o savininkas net nezinau kas Senukai ir nebuvo savininkai jau dabar jie net issikele is ten .
                              savininkai jei neklystu "hanner"

                              Comment


                                Na kagi buvo sendien Gruodzio 4D dydysis Mega Lietuvos sirdis atidarimas , aisku foto gal jau kartosis bet vistiek kitaip .






                                Paskutine foto yra tiems kas gincinosi kad yra ne Topo centras o Topo Technika
                                :buksvx:

                                Comment


                                  Audriaus, butinai istaisyk nuotraukas i rezoliucija 800x600. Aciu uz nuotraukas.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė Tomkis
                                    savininkai jei neklystu "hanner"
                                    Siuo metu savininkas yra "Baltic property trust".
                                    http://www.balticpropertytrust.com/e.../bpt_optima_sa


                                    Mola pastate ir isvyste Zilevicius (BRA).
                                    nei hanneris, nei senukai, nei VPM niekada nebuvo Molo savininkais.

                                    Comment


                                      Man patinka Megos koncepcija (nors dar nebuvau):
                                      1. vieta
                                      2. Ne tik parduotuves, bet ir daug kaviniu (kol kas dauguma picerijos).
                                      3. Didizulis knygynas (ar ne didziausias Lietuvoje pagal plota?)
                                      4. Labai dideles erdves

                                      Siaip neblogai
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        per telika (as jo neturiu) kiek teko ziuret tai plysauja ir giria per reklama mega juokingi argumentai ten pas juos tiesiog
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Užtat patiko jų reklamos muzikinė dalis. Tarsi nepastebima praplaukia "žemyn upe" melodija
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X