Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Be fotiko vaikštinėjai ?

    Comment


      Parašė Nedas

      Be fotiko vaikštinėjai ?
      Deja, be. Bet keistai ten viskas atrodo, vien stovėjimo aikštelėj šiūkšlių kupstai. Už Megos, Vytėnų pusėj dar baisiau, pilna konteinerių, padėklų, statybinių medžiagų, net kelis lauko WC užmačiau. Net išorė nebaigta, dar virina kažką žmogeliai, o jau minėtų Vytėnų pusėj net sienos skarda ne visur apklijuotos

      Comment


        Tai svarbu vidus geras butu .
        :buksvx:

        Comment


          Ryt jau Megoj VIP'am banketus daro tai šiandien naktelė ilga darbininkų laukia manau

          Comment


            Dėl vip'o. Tai bus apie 2000 svečių.Taip pat sakė, kad visu restoranų nespes atidaryt

            Comment


              Pro langą vis pažiūriu, tai bent jau apšvietimas kas valanda dideja. Ką tik sujungė Rimi reklamas ir mėlynus neonus ant alėjos tarp A korpuso ir centrinio įėjimo. Senukų dalis jau senokai baigta, Rimi tik šianakt pilnai nušvito ir pastolių lyg ir nesimato, o va centrinė dalis dar visa pastoliais apkabinėta ir dar nepanašu į vienos nakties darbus. Čia įspūdžiai iš išorės.

              Comment


                Turetu but grazus vaizdas Paziurekit bendra Aqvariumo vaizda , man visai nieko
                :buksvx:

                Comment


                  Šiandien vėl ten pasivaikščiojau, vaizdas dar ne ką geresnis, bet jau šiukšklės visos išvežinėjamos. Kokio ilgio žadėjo būt tas tunelis? Teko ir juo praeit, ilgis 50m. Kas čia dar... Ai, sklinda kalbos, kad rytoj, penktadienį, atsidarys ne visa Mega, o tik Senukai, Cinamom, dar ten kažkas, viskas turėtų tik sekmadienį atsidaryt. Manau, taip ir bus.

                  Comment


                    lauksim pirmu interjero nuotrauku
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Deja fotiko aš neturiu

                      Comment


                        Parašė eNjoy
                        Deja fotiko aš neturiu
                        Tikiuosi per savaitgali kas nors sudalyvaus ir su fotikais
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Prie centrinio įėjimo jau dega laužai ir renkasi grietinėlė. Tačiau kitose vietose (Rimi, Senukai) tamsu. Matyt kai tik baigs poškėti šampano kamščiai, iš visų kampų vėl išlįs darbininkai ir bandys per paskutinę naktį pabaigti darbus. Beje, bent jau man labai nekaip atrodo įvairiaspalviai skydai prie centrinio įėjimo. Kažkaip nesiderina su bendra gan normalia apdaila. Gal jie tik laikini?

                          Comment


                            Skonio reikalas iš arčiau nemačiau, bet man patika

                            Comment


                              Idomu Topo centras bus atskira parduotuve ar integruotas i Senukus .
                              :buksvx:

                              Comment


                                kogero bus ne topo centras o topo technika
                                :buksvx:

                                Comment


                                  Vakare priekinė PC dalis atrodė jau padoriai, galinė - ne Stovėjo sunkioji technika, darbininkų būdelės, šiukšlės, nebaigta apdaila.

                                  Comment


                                    Parašė Samsung
                                    kogero bus ne topo centras o topo technika


                                    http://megoje.lt/index.php?fuseactio...9&cid=35&id=59
                                    :buksvx:

                                    Comment


                                      Tai padarys kas nors nuotraukų?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Siek tiek apie prekybos centru pletra bendrai is Verslo ziniu

                                        Prekybos centrų koncentracija Kaune gąsdina smulkiuosius
                                        VŽ 2005 m. gruodžio 1 d. 23:48

                                        Šiandien Kaune atidaromas prekybos centras "Mega", į kurį investuota apie 200 mln. Lt. Už poros savaičių "VP Market" Aleksote atidaro "Maxima bazę".

                                        Iš nemažo regiono vien tik "Megoje" įdarbinta apie 2.000 darbuotojų.

                                        Gruodžio 15 d. Kaune "VP Market" planuoja atidaryti "Maxima bazę" – antrąją tokią Lietuvoje. Šio prekybos centro bendras plotas viršys 10.000 m2, prekybos
                                        salės – sieks 5.400 m2. Prieš kelis mėnesius Kauno centre pradėta "Akropolio" statyba. "VP Market" priklauso ir sklypas prie Vilniaus–Klaipėdos greitkelio bei Kauno–Jonavos plento sankryžos, VŽ rašė, kad sklypo savininkai turi planų ten statyti prekybos centrą "Ermitažas", bet jokių konkrečių veiksmų ta linkme
                                        kol kas nesiimta.

                                        Pagal prekybos plotus šalis kol kas dvigubai atsilieka nuo ES vidurkio.

                                        Kaunas yra palankus didžiųjų prekybos centrų plėtrai, nes įsikūręs Lietuvos centre. "Megos" atvejis simptomiškas, prekybos centras prie greitkelio akivaizdžiai orientuojasi ne tik į kauniečius. O Aleksote, kur atidaryta "Maxima bazė", iki šiol nebuvo didelių prekybos centrų.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          jau centras atidarytas, o foto niekaip nesulaukiam

                                          Comment

                                          Working...
                                          X