Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Lietuvos“ viešbučio rekonstrukcija į gyvenamą namą Laisvės al.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tikėkimės šį viešbutuką atstos Respublikos naujasis viešbutis išvis,kas nors girdėt apie jį? gal laikas jau butų...nebūtina gi laukt kol pastatys areną

    Comment


      parašiau vienam iš AAA grupės žmonių laišką, sakė persiųs reikiamies žmonėms mano klausimą, bet atsakymo laukiu jau ilgai, taip kad neaišku niekas... cechas čia toks naujienų duodavo, bet ir jis jau senokai nebesirodo...

      Comment


        Visgi pastatukas 7 aukštų. Ryt poryt turėtų ir fasado stiklinimo darbai prasidėt.
        Kaunas yra Kaunas

        Comment


          Iš kiemo pusės:


          Kaunas yra Kaunas

          Comment


            o aš iš lauko pusės jau tuoj tuoj dės stiklus

            Comment


              iš laisvės lyg ir nieko naujo per mėnesį... kieme - duobė, galbūt požeminiam parkingui?



              Comment


                Išsigandau, ką šiandien pamačiau. Deda tokius metalinius balkonų karkasus, kurie labai primena "Akropolio" garažo apdailą. Nuraminkite mane, kad tai kokios nors laikinos konstrukcijos

                Comment


                  /\ kur deda? iš laisvės pusės?

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    /\ kur deda? iš laisvės pusės?
                    na, taip.

                    Comment


                      invalidai...

                      Comment


                        Comment


                          kažko man tie stiklainiai Laisvės alejoje visai nepatinka... koloritas dingsta... arba as senstu...

                          Comment


                            Parašė x21 Rodyti pranešimą
                            kažko man tie stiklainiai Laisvės alejoje visai nepatinka... koloritas dingsta... arba as senstu...
                            Aš tai nesuprantu, kaip tokius leidžia statyti...

                            Comment


                              /\ ko negalima padaryti už pinigus, galima padaryti už didelius pinigus...

                              Comment


                                Realybej dar baisiau atrodo

                                Comment


                                  /\ zinau, kiekviena diena eidamas i darba, ties to padaro atsiranda noras vemti...

                                  Comment


                                    Bus dar vienas kandidatas čia:

                                    http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=2807&page=6
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Palaukim galutinio vaizdo.
                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                                        Palaukim galutinio vaizdo.
                                        Gaila, kad iki šiol visuomenė nebuvo supažindinta su šiuo projektu.

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Gaila, kad iki šiol visuomenė nebuvo supažindinta su šiuo projektu.
                                          kad to projekto ir nebuvo. Dar straipsnis kauno dienoje buvo apie tai. Kai jau buvo pastatytas pirmas aukstas, darbininkai tvirtino kad jie nezino nei kas cia bus, nei kiek aukstu.
                                          Absoliuti nesamone nes statybos leidimas isduodamas kai yra detalusis planas ir patvirtintas projektas.
                                          Laisves alejoje darom absoliuciai ka norim, o i uzmiesto esancias teritorijas investuotoju is vis neisileidziam...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X