Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo buvau centre, kazkaip zvilgt i Baznycia, o ten kranas belekokio dydzio , kas ten statoma???

    Comment


      kazkaip man atrodo kad kazka ant boksto kels :>
      I love INNUENDO!

      Comment


        "Atgims senoji Kauno miesto siena ir Malūnininko bokštas"
        dar pridesiu sio projekto nuotrauku
        is karto atsiprasau uz kokybe cia daryti screenshootai per tv5 kauno naujienas


        Malunininko bokstas


        Cia jau isore



        I love INNUENDO!

        Comment


          Siandien kauno Dienoje ideta vizualizacija, tai jinai skiriasi nuo musu matytu. Jei spesiu, idesiu scana

          Comment


            Parašė Vilius
            kazkaip man atrodo kad kazka ant boksto kels :>
            Kiek įžiūrėjau, tai darbininkai bokštą dažė
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Panasu, kad daze.

              Comment


                Parašė liutass
                Siandien kauno Dienoje ideta vizualizacija, tai jinai skiriasi nuo musu matytu. Jei spesiu, idesiu scana
                labai laukiu
                I love INNUENDO!

                Comment


                  aciu liutai
                  Gal sitas man labiau patinka uz ana
                  I love INNUENDO!

                  Comment


                    Parašė Vilius
                    aciu liutai
                    Gal sitas man labiau patinka uz ana
                    Cia toks gana prastas, daugiau vizija, erdves. Reikia sulaukti konmkretaus projekto.

                    Comment


                      Šitas man visai nieko
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Labai puikiai atrodo, seniai reikejo tokio pastato miesto centre.

                        Comment


                          na, man asmeniskai, anas projektas toks teisingesnis. idomu, kas realiai gausis. is vienos puses natkevicium pasitiket galima del orginalumo, bet kiek leis sau to originalumo uzsakovas, tai siek tiek nezinoma...

                          Comment


                            labai geras pastatas. Gaila kad KVAD'as gesina kitu verslininku ambicijas sutvarkyti mieste stovincius apleistus pastatus. Reik griauti sovietines rusijos palikima(Kauno gelezinkelio stotis ir t.t)
                            Kaunas yra Kaunas

                            Comment


                              Jau stoties tai griauti nereikia. Būk ramus.

                              Comment




                                Šio pastato vietoje šiandien pastebėjau išlyginta žemę, galbūt ji ruošiama statyboms. Tik nesuprantu vieno, kas noretu keltis į tokia vietą gyvent? Bazė, gamyklos...

                                Beto nematau vietos parkingui juk sklypas tik 4000m2

                                Comment


                                  Būktai pirmi 2 ar kažkiek aukštų bus parkingas.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Buktai po žeme ? Jis man visai patinka, bet tik ne šitoj vietoj

                                    Comment


                                      O ar zinoma tiksliai, kur sis pastatas stoves? Nes prie bazes vietoje senojo administracinio pastato (neseniai nugriauto) stoves smelio laikrodzio formos daugiaaukstis verslo pastatas.

                                      Comment


                                        Liutai, jis stoves visai šalia Bazes verslacentrio, prie pat "Kraft Foods", bent aš taip manau

                                        Comment


                                          Parašė liutass
                                          O ar zinoma tiksliai, kur sis pastatas stoves? Nes prie bazes vietoje senojo administracinio pastato (neseniai nugriauto) stoves smelio laikrodzio formos daugiaaukstis verslo pastatas.
                                          o kada tas laikrodis namas stoves?
                                          I love INNUENDO!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X