Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos miestelis „URMAS“ Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip būna sunku vietą rast, dabar dar nesamonių prigalvojo..

    Comment


      Oficialu: Kaune duris atvėrė nauji prekybiniai pastatai (foto)

      Kaune, Dainavos mikrorajone, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, neseniai duris atvėrė naujas istorizmo stiliaus pastatas. Pastato architektas Ričardas Stulpinas sako, kad šis statinys sužmogins ir sušvelnins šios Kauno dalies pramoninį charakterį.
      http://www.verslosavaite.lt/index.ph...litu-foto.html

      Comment


        Man tai patinka, nes gana jaukiai atrodo. Šaunu, kad nebuvo bijoma to didžiojo "čia kičas" baubo.

        Comment


          Man atrodo kicas, bet kokiu atveju bazei nesilankau, tai nemaiso

          Comment


            Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
            Oficialu: Kaune duris atvėrė nauji prekybiniai pastatai (foto)

            http://www.verslosavaite.lt/index.ph...litu-foto.html

            Atvaizdas
            WEMEU KOKE WALANDA. Optimizuota 90ųjų pradžios dvimpenkmečio turgelio/talkučkės tikslinei grupei.

            Comment


              Man tai gaila tokį požiūrį turinčių žmonių. Jums ne kičas tai arba plynas laukas, arba sovietiniai komiblokai. Va čia tai vertybės.
              Parašė r08n Rodyti pranešimą
              WEMEU KOKE WALANDA. Optimizuota 90ųjų pradžios dvimpenkmečio turgelio/talkučkės tikslinei grupei.

              Comment


                Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                Jums ne kičas tai arba plynas laukas, arba sovietiniai komiblokai.
                Arba-Arba, nes nieko geresnio žmonija nesugalvojo. A, tiesa, dabar jau sugalojo.

                Comment


                  Nesiruošiu veržtis į beprasmes ir betiksles diskusijas, tačiau noriu pasakyt, jog dėkui visatos jėgoms už tokį "kičą" ir trokštu, jog jo būtų kuo daugiau.
                  Parašė r08n Rodyti pranešimą
                  Arba-Arba, nes nieko geresnio žmonija nesugalvojo. A, tiesa, dabar jau sugalojo.

                  Comment


                    Man tai visai padoriai atrodo ir tinka i ta stilistika, kuria bando islauzti tenais

                    Comment


                      O kas gero jų viduje? Patogus vaikščiojimas? geriau kokio maisto ten būtų galima įsigyt, na kavinių daugiau toj pusėj

                      Comment


                        Nesuprantu reikalo ir prasmės šių pastatų

                        Comment






                          Comment


                            Tiek kiek jau stovi pastoliai ties ta siena, jau turbūt nuomuotojam atsipirko vien tik šitam objekte Nes stovi jei gerai pamenu apie metus laiko..

                            Comment


                              Šiandien nuo ryto buvau "Urme" , vežioja tas "Urmas bus" , ar jam apsimoka? Mačiau viena - dvi "bobeles" jame. Kursuoja nuo 9 iki 18 h.
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Faktas, kad grynai materialiai tai neapsimoka. Tai yra Urmo miestelio šiuolaikiškas požiūris į klientus, o ne tipo "Ai dzin paeis pėsčiom". Manau, tai sveikintina. Teritorija juk didelė. Kad ir viena bobutė nuvežama nuo statoil iki turgaus ir atgal. Žmonėms reikia priprasti, kad toks nemokamas transportas kursuoja.
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                  Faktas, kad grynai materialiai tai neapsimoka. Tai yra Urmo miestelio šiuolaikiškas požiūris į klientus, o ne tipo "Ai dzin paeis pėsčiom". Manau, tai sveikintina. Teritorija juk didelė. Kad ir viena bobutė nuvežama nuo statoil iki turgaus ir atgal. Žmonėms reikia priprasti, kad toks nemokamas transportas kursuoja.
                                  Man labiau patiktų, kad lėšas, skirtas tam mikriukui, skirtų tūlikams ir padarytų juos nemokamus. Bando laužt ale normalų prekybos centrą, tai modernūs nemokami tualetai būtų didelis žingsnis to link. O dabar dažnas pirkėjas važiuoja namo spaudžiamas gamtinių reikalų, vietoj to, kad pasivaikščiotų tiesiog šiaip sau ir gal ką nors nusipirktų.

                                  Comment


                                    Koks pirkėjų kontingentas šiais laikas URME dominuoja?

                                    Comment


                                      Parašė disident Rodyti pranešimą
                                      Man labiau patiktų, kad lėšas, skirtas tam mikriukui, skirtų tūlikams ir padarytų juos nemokamus. Bando laužt ale normalų prekybos centrą, tai modernūs nemokami tualetai būtų didelis žingsnis to link. O dabar dažnas pirkėjas važiuoja namo spaudžiamas gamtinių reikalų, vietoj to, kad pasivaikščiotų tiesiog šiaip sau ir gal ką nors nusipirktų.
                                      Pritariu, WC galėtų normalizuoti.
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Koks pirkėjų kontingentas šiais laikas URME dominuoja?
                                        Gana įvairus. Yra prekių ir aukštesnėmis kainomis, ir keletas žinomų ženklų prekėmis prekiaujančių parduotuvių. Sakyčiau mažesnės ir vidutinės klasės pajamų pirkėjų prekybcentras. Kaip ir visi kiti Kauno prekybcentriai, beje.

                                        Comment


                                          Kas dėl transporto tai jis turėtų išpopuliarėt kai prasidės vėsesni orai ir srautai atsigaus, nes kol kas ramuma visose prekybvietėse tad anšlago nereik norėt.

                                          O grafitis, mano žiniomis, turėtų būt baigtas artimiausiu metu, mat kita piešėjų komanda buvo pasamdyta piešiniui pabaigt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X