Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...#axzz29P3fjRUL - 4% mokestis uz apleistus pastatus nepatinka ju savininkams, reikia tiketis paspartins apleistu pastatu atnaujinima sis istatymas

    Comment


      Atidengta ir paskutinė Senamiesčio pašto restauracijos siena...iš rotušės pusės. (jaučiu vėl visi sakys kičas)

      1.



      2. O čia, naujas restauruojamas namas Vilniaus g. priešais Katedra.





      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

      Comment


        Labai gražu
        Words in English always mean something...

        Comment


          raeli, turbūt kai kurių kauniečių akys taip atprato nuo restauracijų, kad dabar pamačius tokias ryškias spalvas tas žodis kičas gal net netyčia veliasi ant liežuvio galo labai gražiai atnaujintas svarbus ir matomas senamiesčio kampas, gražu!!!

          Comment


            Nieko, apart daug gražių spalvelių, gero. Ir nuotraukose trūksta informatyvumo.
            Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.10.21, 13:37.

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Nieko, apart daug gražių spalvelių, gero. Ir nuotraukose trūksta informatyvumo.
              Tai kokio tau informatyvumo reikia? Kada namas statytas, kas jame gyvena, gyveno ir gyvens ir ką apie restauraciją kalba restauratoriai? Mano mielas, ne aš vienas Kauno gyveno, yra ir kitų, jeigu tau trūksta informacijos niekas netrukdo nueit ir paklaust.
              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

              Comment


                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Tvarko dar namą Donelaičio gatvėj priešais Lydos g.

                  Comment


                    Taut., Vytauto pr. ir kieno kampas?

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                      Taut., Vytauto pr. ir kieno kampas?
                      Miško g.
                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                      Comment


                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                        ...jaučiu vėl visi sakys kičas)...
                        Aš tikrai pasakysiu. Tokiam pastatui skardinis stogas vietoj čarpių, kas čia? Ne kičas?
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                          Taut., Vytauto pr. ir kieno kampas?
                          Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Gireno gimnazija
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                            Tai kokio tau informatyvumo reikia? Kada namas statytas, kas jame gyvena, gyveno ir gyvens ir ką apie restauraciją kalba restauratoriai? Mano mielas, ne aš vienas Kauno gyveno, yra ir kitų, jeigu tau trūksta informacijos niekas netrukdo nueit ir paklaust.
                            Nei aš mielas, nei teksto suvokimas tavo stiprioji pusė.
                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            Aš tikrai pasakysiu. Tokiam pastatui skardinis stogas vietoj čarpių, kas čia? Ne kičas?
                            Pinigų taupymas.

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Aš tikrai pasakysiu. Tokiam pastatui skardinis stogas vietoj čarpių, kas čia? Ne kičas?
                              Nu, kad lyg cerpes???

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Nu, kad lyg cerpes???
                                Va butent, lyg čerpės, o tūri buti čerpės.
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                  Va butent, lyg čerpės, o tūri buti čerpės.
                                  Bet pala, senamiestyje, bet kokia rekonstrukcija turi buti dengiama cerpiniais stogais. Kazkas cia ne to....

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Bet pala, senamiestyje, bet kokia rekonstrukcija turi buti dengiama cerpiniais stogais. Kazkas cia ne to....
                                    Net gi Jablonskio namas su skardiniu stogu, o objektas saugomas valstybes. Ir tokiu stogu pilnas senamiestis. As cia gyvenu ir matau kas ir kaip daroma. Be to buvo nemazai susirinkimu del mano namo stogo renovacijos.... deja bevaises...
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Na, kazkada kai mes keitem senamiesty stoga, tai buvo kalba grieztai tik apie cerpini. Dar del plastikiniu langu kaimynai gavo p**duliai. Turbut dvigubi istatymai taikomi..

                                      Comment


                                        O šiaip, koks skirtumas ar skardinis ar čerpinis stogas?

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          ...Turbut dvigubi istatymai taikomi..
                                          Patikek... net gi trigubi...
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X