Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ jeigu tu kalbi apie tą viešbutį kurpių gatvėje, tai biesatis sakė, kad tie šonai neįkandami jiems finansiškai... bet netikiu, kad ilgai jie stovės tokie, kai šalia kažkas įsikurs rimto...

    Comment


      Šitam pastatui remontuos tik stogą

      Comment


        /\ ir vėl fake rekonstrukcija.. bet ir stogas gerai, pats pastatas dar pusiau su bėda...

        Comment


          Tai kad ten reikėtų tik ketvirtį pastato nudažyti. Negi tai jau taip sunku?

          Comment


            Mane taip pat lb nervina tie "šikniojimai" su pastatų atnaujinimais Arba daro normaliai arba parduoda pastatus kurie padarytų normaliai. Gal reiktų įvesti kitų miestų praktiką, kur ypač miestų centruose esantys pastatai turi rūpintis savo pastatų eksterjeru, jei to nesugeba yra apkraunami mokesčiais dideliais ir pasirenka, ar turėti prestižinėje vietoje pastatą ir juo rūpintis ar keltis kažkur atokiau nuo miesto centro ir mažiau sukti sau galvą, bet atitinkamai ir verslui/gyvenimo kokybei tai atsiliepia. Na bet iš kitos pusės čia mirštantis Kauno senamiestis, kurį kad ir po mažais žingsniukais bet būtina gaivinti. Na kitaip sakant - užburtas ratas.

            Comment


              Traford rase:
              Mane taip pat lb nervina tie "šikniojimai" su pastatų atnaujinimais Arba daro normaliai arba parduoda pastatus kurie padarytų normaliai. Gal reiktų įvesti kitų miestų praktiką, kur ypač miestų centruose esantys pastatai turi rūpintis savo pastatų eksterjeru, jei to nesugeba yra apkraunami mokesčiais dideliais ir pasirenka, ar turėti prestižinėje vietoje pastatą ir juo rūpintis ar keltis kažkur atokiau nuo miesto centro ir mažiau sukti sau galvą, bet atitinkamai ir verslui/gyvenimo kokybei tai atsiliepia. Na bet iš kitos pusės čia mirštantis Kauno senamiestis, kurį kad ir po mažais žingsniukais bet būtina gaivinti. Na kitaip sakant - užburtas ratas


              Pritarčiau, bet jeigu sugalvotum kaip remiantis LR įstatymais tai padaryti, galėtum idėją patentuoti ir kitiems siūlyti.
              Per metus laiko susidūriau su bandymu du daugiabučius renovuoti. Be šansų. Pusė už, pusė prieš. Ką ten daugiabučius - įvažiavimų į garažų boksą išasfaltuoti neįmanoma (po 400 lt surinkti reikia nuo garažo, duobės baisios). Pusės atsakymas - a man ir taip gerai. Beje ne visada vyresni atsisako, dažnai iš jaunų, dirbančių ir neblogai uždirbančių tokį atsakymą girdi (nors teisybės dėlei iš vyresnių dažniau).
              Problemos atsirado namus privatizavus po atskirą butą, dabar šaukštai po pietų. O įstatymai nenumato galimybių kažkaip papildomai už namo nesitvarkymą apmokestinti. Galima padidinti žemės mokestį , tačiau tai padidins įmokas už butą kokia 10 lt per mėnesį, tuo tarpu už remontą reikės paskolas gražinti - įmokos padidės kokia 50- 100 lt per mėnesį.

              Comment


                Pas mane (Jablonskio) nesenai buvo namo gyventoju apklausa del stogo remonto. Planuojama kad 100% islaidu padengs gyventojai. Paskaiciavo proporcionaliai, tai 50 m2 butas tures atiduoti 10 kilolitu... o mano name daugiau nei puse - pensininkai. Spekite is triju kartu, koks buvo apklausos rezultatas...

                Comment



                  Parduokite palėpę.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    /\ buvo ir tokia apklausa... as asmeniškai už, bet be mano balso buvo daug kitu...

                    Comment


                      Pradejo remontuoti Soboro fasada...

                      Comment


                        /\ kažkaip netikiu savo akimis, ką čia ką tik perskaičiau... o tas remontas koks - tekšt plekšt, ar pagaliau jis pataps vėl gražus ir baltas???

                        Comment


                          negaliu pasakyti ant kiek ten rimtai, maciau tik aptraukta apsauginiu tinkleliu pagrindinio kupolo pagrinda... jei pavyks nufotkinti - parodysiu..

                          Comment


                            tai už poros val ir aš centre būsiu, pažiūrėsiu, kas vyksta... tikėkimės, kad PAGALIAU!

                            Comment


                              /\ tai tada paziurek is pietines puses... is kitu pusiu nemaciau/nebuvau..

                              Comment


                                pavyko nufotkinti:

                                Comment


                                  ir mano tokia pat nuotrauka... grauduma kol kas, matyt, kažkoks kosmetinis avarinės būklės šalinimas, ir tiek...

                                  Comment


                                    galėjot ir nerašyt net...susinervinau pamatęs,o tikėjaus

                                    Comment


                                      niekaip nerandu ar yra ar ne tema tokia, bet delfyje ( http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=16631225 ) perskaiciau, kad renovuotas gelezinkelio stoties pastatas. Gal kokiu nuotrauku yra ar ko ?
                                      Studentas

                                      Comment


                                        Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
                                        niekaip nerandu ar yra ar ne tema tokia, bet delfyje ( http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=16631225 ) perskaiciau, kad renovuotas gelezinkelio stoties pastatas. Gal kokiu nuotrauku yra ar ko ?
                                        Vaziavau pro sali siandien. Kelios melynu ir baltu balionu grandines ir tiek. Siaip fasadas atrodo tvarkingai. Viskass grazu. Tik dabar ten nera zmoniu, ir taip bus dar metus. Tik gaila niekas nevalo pozeminiu pereju stiklu. Nekaip atrodo

                                        Comment


                                          tai turbut isvalys, nes delfyje raso , kad viska neskubedami tvarko
                                          Studentas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X