Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nemuno gatvėje



    kurpių gatvėje berods





    gražinama katedros tvora



    kažka gamina su namu daukšos gatvėje





    dailės mokykla





    ir buvusi skalsa jau be tvorų

    Comment


      siaučia chebra prie jėzuitų gimnazijos

      Comment


        Ačiū, Daktare, už visas nuotraukas

        Comment


          Man skalsa truputį per šalta. Galėjo dažyti labai artimomis spalvomis kokios buvo anksčiau, tai yra žalia jei neklystu.... Šiaip tai aišku, kad geriau nei buvo, tik daugiau tokių atnaujinimų ir bus žymiai smagiau vaikščioti Kauno centrinėmis gatvėmis....

          Ir aišku dėkui Daktarui
          Paskutinis taisė fredis; 2007.11.15, 07:28.
          You've got one life! Live it!

          Comment


            visada prašom, mėgstu laisvadienius

            Comment


              aciu uz foto, kazkaip man nelabai tas pirmas aukstas skalsos. Atrodo, kad grziau butu vienspalvis

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Man skalsa truputį per šalta.
                Palauk pavasario, vasaros, šilčiau bus Ir čia rimtai yra dalis tiesos, tiesiog aplinka taps šiltesnė - žaluma, jokių balų, jokio sniego, atitinkamai paveiks ir pastatą.

                P.S. Man labai gražu

                Comment


                  Tvarkingai skalsa atrodo, nei atimsi, nei pridėsi.
                  Architektas - ne žmogus

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    siaučia chebra prie jėzuitų gimnazijos

                    Teko šneketis su ten dirbančiais darbininkais. Atkasti rūsiai šalia Jėzuitų gimnazijos, tęsiasi dar apie porą metrų po asfaltu, link Perkūno namo, o kita naujiena, kad šalia esančio, buv. identiško perkūno namui pastato vietoje, rastas autentiškas grindinys, kuris bus tyrinėjamas.

                    Comment


                      /\ dėl šių statybų gan smarkiai skilinėja jėzuitų gimnazijos sienos. Pasakojo brolis, kad vėjas košia Phantomlord, gal žinai, ar jie tuos pamatus tikėjosi rast? Nes man pasirodė, kad juos atkasus darbai buvo sustoję.

                      Comment


                        sutvarkyta salvija sukilėlių prospekte



                        Comment


                          Kęstučio g. priešais VST rekonstruojamas pastatas.

                          Comment


                            /\ koks adresas? bus patikrinta fasadas į gatvę? yra pastoliai? didelis?

                            Comment


                              dar mačiau Savanoriuose kažkur daugiabutį su pastoliais pravažiuodamas...tik db nebeatsimenu kurioj vietoj

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                /\ koks adresas? bus patikrinta fasadas į gatvę? yra pastoliai? didelis?
                                Yra pastoliai, fasadas į gatvę. Šalia Tele2 atstovybės.

                                Comment


                                  /\ taip ir maniau bet spėju ten tik stogą pakeis...

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Yra pastoliai, fasadas į gatvę. Šalia Tele2 atstovybės.
                                    Ten kažkokia valstybinė įstaiga. Beje atnaujinamas Lietuvos dujų Kauno filialo pastatas Chemijos pr.
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      /\ ir aš pastebėjau. bet juk jis buvo sąlyginai visai gražiai sutvarkytas, kaži kodėl vėl pertvarko, neturi dujininkai kur pinigų dėt?

                                      Comment


                                        Ta Salvija Sukileliu prospekte kurioj vietoj mazdaug stovi? Jei atvaziuojant nuo kalnieciu puses, ten toli uz topolio po desine? Ar maisau kazka

                                        Comment


                                          ji stovi prie žeimenos gatvės stotelės nuo topolio link klinikų pora šimtų metrų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X