Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Vilniaus g. rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Tai jūs su dviračiais ir judėkit Karaliaus Mindaugo pr., tuo labiau, kad ten ir dviračių takas yra iki pat Santakos. Kame problemos? Kas jums sakė, kad Vilniaus gatvė yra vienintelis kelias pasiekti dviračiu Santaką? Pagrindinė arterija dar nereiškia, kad ji turi būti skirta ratuotiems.
    Nuo Šančių tai taip, bet nuo Laisvės al. kaip siūlote nuvažiuoti? Važiuoju važiuoju laisve ir žiūriu jau Vilniaus g.

    P.S. Suprantu, kad dviračiai trukdys Vilniaus g., o paspirtukai iš vis vos ne maras būtų tokiai gatvei.

    Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

      Nuo Šančių tai taip, bet nuo Laisvės al. kaip siūlote nuvažiuoti? Važiuoju važiuoju laisve ir žiūriu jau Vilniaus g.

      P.S. Suprantu, kad dviračiai trukdys Vilniaus g., o paspirtukai iš vis vos ne maras būtų tokiai gatvei.
      O jei neįgalieji ar dviratininkai būtų LGBTQ+, tai jie būtų maras ar ne?
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
        Nuo Šančių tai taip, bet nuo Laisvės al. kaip siūlote nuvažiuoti? Važiuoju važiuoju laisve ir žiūriu jau Vilniaus g.
        P.S. Suprantu, kad dviračiai trukdys Vilniaus g., o paspirtukai iš vis vos ne maras būtų tokiai gatvei.
        Nu va, suprantat Nuo Laisvės al. yra Kanto g., tikrai ne akligatvis ties Vilniaus g.

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą

          O jei neįgalieji ar dviratininkai būtų LGBTQ+, tai jie būtų maras ar ne?
          Na su LGBTQ+ tai daugiau apie lygias teises, o ne apie privilegijas, o KET šiaip galioja vienodai, kad jei š mali su paspirtuku ar dviračiu Vilniaus g. tai nelabai turėtų būti pasiteisinimų, netgi jei kalbam apie pakaltinamas, nepakaltinamas. Aišku, jei nueinama iki biurokratizuoto totalitarizmo, tai čia jau biurokratizuotas totalitarizmas kaltas, o ne feminizmas ar homoseksualizmas iš savęs

          Comment


            Parašė ernissss Rodyti pranešimą

            Nu va, suprantat Nuo Laisvės al. yra Kanto g., tikrai ne akligatvis ties Vilniaus g.
            Bėda yra visokie laiptai dėl požeminių perėjų. Aišku, sutvarkys ties Kanto g. perėją, tai gal ir ok bus, jei nekalbėtume, kad yra bėdų su pačiu KM pr. pločiu

            Comment


              Kaip žmogus, kliuvęs, kritęs, ir petį susiknisęs Vilniaus g. dėka tų akmenų, esu šališkas – bet velniop tuos akmenis. Gatvės skirtos žmonėms.

              O dviračiai ar paspirtukai Vilniaus g. ir taip važiavo, ir toliau važiuos. Jeigu norite gatvę padaryti kuo labiau neprieinamą ir nepraeinamą tik dėl tokių nuomonių…Ačiū Dievui, kad nedirbate darbų, kuriuose galite priimti šitus sprendimus, o tik daužote varpus internete.

              Comment




                Graži man šita Kopenhagos nuotrauka (paimta iš https://www.bikecitizens.net/copenhagen-bike-retreat/)​

                p.s. čia apie dviračius, o ne grindinį , gal sprendimas kavinių sezono metu https://commons.wikimedia.org/wiki/F...y-sign-20a.jpg
                Paskutinis taisė Julijus; 2021.11.19, 16:03.

                Comment


                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                  Kaip žmogus, kliuvęs, kritęs, ir petį susiknisęs Vilniaus g. dėka tų akmenų, esu šališkas – bet velniop tuos akmenis. Gatvės skirtos žmonėms.

                  O dviračiai ar paspirtukai Vilniaus g. ir taip važiavo, ir toliau važiuos. Jeigu norite gatvę padaryti kuo labiau neprieinamą ir nepraeinamą tik dėl tokių nuomonių…Ačiū Dievui, kad nedirbate darbų, kuriuose galite priimti šitus sprendimus, o tik daužote varpus internete.
                  Mano mama griuvo ir riešą ten susilaužė, teko daryt operaciją, dėt vidun metalo plokštelę. Bet čia buvo tada, kai tie akmenys buvo visur iškilnoti kaip kurmiarausiai.
                  ПТН ПНХ
                  «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                  Comment


                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                    Kaip žmogus, kliuvęs, kritęs, ir petį susiknisęs Vilniaus g. dėka tų akmenų, esu šališkas .
                    Dėka akmenų, ar visgi dėka netvarkingai ir apleistai iškilnotų akmenų, kas būtų panaikinta tvarkingai sudedant juos?

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Dėka akmenų, ar visgi dėka netvarkingai ir apleistai iškilnotų akmenų, kas būtų panaikinta tvarkingai sudedant juos?
                      ai dauguma nesivargina vingius pajudint, akmenys kalti ir tiek. Esu ir aš vaizdų matęs: eina japonų porelė palei 90 metų, žiūri į padangęs, grožisi architektūra, senelis tik tėkšt kakta į žemę - vaizdas net supūrtė.

                      Comment


                        Kritikos balsai netyla: išlaikyti Vilniaus gatvės grindinį Kaunui yra garbės reikalas (video)
                        https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/11/...eikalas-video/

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Kritikos balsai netyla: išlaikyti Vilniaus gatvės grindinį Kaunui yra garbės reikalas (video)
                          https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/11/...eikalas-video/
                          Smagiausia, kai KTU specas lengvu judesiu išsikelia akmenį ir pasakoja apie sukibimą .

                          Comment


                            Taip ir nesupratau ką ir nuo ko ruošiamasi saugoti. Jei tuos pačius akmenis nušlifuoja, tai tik valio. Net jei ir pakeis kitais tokio pačio dydžio, juk saugotinas grindinio dangos tipas o ne konkretūs fiziškai gulintys akmenys.

                            Comment


                              Iš savivaldybės FB paskyros.
                              Click image for larger version

Name:	259987171_261197642702240_2766121950771494143_n.jpg
Views:	716
Size:	393,9 kB
ID:	1930688

                              Comment


                                Kauno savivaldybei – dar daugiau kritikos strėlių dėl planuojamo akmenų pjaustymo
                                https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/11/...austymo-video/

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Kritikos balsai netyla: išlaikyti Vilniaus gatvės grindinį Kaunui yra garbės reikalas (video)
                                  https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/11/...eikalas-video/
                                  Kokybiškas video.
                                  Geriau Autokausta išsiųstų darbuotojus pasimokyt, o neaiškintų kaip nevykėliai kad neįmanoma sudėt. Bet kokiu atveju patiesus lietaus kanalizaciją reikalai turėtų pagerėt iš esmės. Labai įdomu kada sulauks dėmesio Daukšos gatvė su tom pačiom problemom. 15 metų laužomas kiekvienas pravažiuojantis automobilis nors atrodo tereikia dienos darbo išlyginti pagrindą kritinėse vietose. Tikriausiai kol nebus milijono kapitaliniam remontui tol reikalai nejudės.

                                  Comment


                                    Mano kuklia nuomone, čia akmenys buvo nutašyti kiek įmanoma lygiau. Kodėl tai atkartoti, tik naujų laikų technika yra blogai, aš nesuprantu. Nuotrauka yra iš šio forumo. Skilties apie smetoninį Kauną.

                                    Comment


                                      Parašė Sivde Rodyti pranešimą
                                      Mano kuklia nuomone, čia akmenys buvo nutašyti kiek įmanoma lygiau. Kodėl tai atkartoti, tik naujų laikų technika yra blogai, aš nesuprantu. Nuotrauka yra iš šio forumo. Skilties apie smetoninį Kauną.
                                      Čia jūs matot ir aptarinėjat tik viršutinį paviršių. Autokausta nori labai daug akmens nupjauti iš apačios. Jis bus daug plonesnis ir, matyt silpnesnis, kai nupjaus.
                                      ПТН ПНХ
                                      «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                      Comment


                                        Tada kyla klausymas, kodėl tuo metu akmenys buvo rašomi būtent taip? Dėl tuo metu vyravusių technologinių galimybių? Del to, kad taip yra geriau, nepaisant kokie yra laikai ir kokios technologijos? Gal ir tokio storio koks bus pilnai užtenka atlaikyti visas įmanomas apkrovas? Bet tiesiog technologiskai bus lengviau sudėti ir esant reikalui pataisyti?
                                        Aš noriu pabrėžti, kad esu už paveldo išsaugojimą. Bet visais laikais viskas buvo tobulinama pagal esamas naujas galimybes. Gal visais laikais tai keldavo diskusijų. Bet praėjus daugeliui metų, niekas to neprisimena. Tik džiaugiasi kaip čia gerai, gražu, kokybiška buvo... Ir tada vėl reikia tvarkyti ir vėl istorija iš pradžių... Gal perdaug kreipiam dėmesį ten kur nereikia?

                                        Comment


                                          Kas liečia požeminę akmenų dalį, tai akivaizdu, kad ant pagrindo kokybiškai sukloti nenupjauto akmens tikrai nepavyktų, todėl diskusijų iš vis neturėtų būti, juolab, kad tos dalies niekas nematys.
                                          Bet man rūpi žymiai svarbesnis klausimas: Vilniaus gatvės tąsa po Birštono gatve ir sujungimas su LA. Juk ne tik mamos su vežimėliais ir žmonės su negalia norės patekti į Vilniaus gatvę. Dabar ten yra išlikęs tarybinis reliktas: laiptai žemyn ir laiptai aukštyn. Nejaugi XXI amžiuje nebus pereita prie pandusinio pėsčiųjų alėjos sprendimo? Nejaugi dar turėsime žemyn aukštyn laipioti laiptais, juk čia ne Gedimino pilis (nors ir ten jau funikulierių pastatė)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X