Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Marijos radijo" pastatas Vilniaus g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą

    Aš sutinku kad fasadas visai nieko, bet juk visiškai neįsipaišo į aplinką ir gadina bendrą vaizdą.

    Kaip ir kiti panašūs eksperimentai:


    O čia jau priklauso nuo požiūrio. Aš pats iki galo nežinau ar gražesnis stilistiškai vienodas senamiestis ar maišytas su įvairia sena ir modernia architektūra.

    Ir šiaip, Kaune jau įprasta statyti modernius pastatus senamiestyje, tai dar vienas iš tikro nebeišsišoka.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      #42
      Kai kur maišymas gana gerai gaunasi, pvz Hagoje man patinka



      Nežinau, tas Marijos radijas labai jau "Eyy, look at me!"

      Comment


        #43
        Tai taip. Jis tikrai išsišokėliškas ir kontraversiškas, bet pats savaime nėra blogas ar baisus.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          #44
          Čia gal šitą diskusiją reikia kelti į miestų palyginimų temą?

          Comment


            #45
            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
            Čia gal šitą diskusiją reikia kelti į miestų palyginimų temą?
            Kodėl? Čia diskusija apie konkretų pastatą. Nebent jam išvis atskirą temą padaryti.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              #46
              Click image for larger version  Name:	75.jpg Views:	0 Size:	174,9 kB ID:	1878641
              Parašė index Rodyti pranešimą

              Kodėl? Čia diskusija apie konkretų pastatą. Nebent jam išvis atskirą temą padaryti.
              Pagal mane galėtu būti tokia architektūra skirtingose centrinėse miestų dalyse:
              VVV SENAMIESČIO naujoji architektūra
              XIX a. - tarpukarinio NAUJAMIESČIO <...>
              Click image for larger version  Name:	02_TVA_Steinstr20_Anklam_by_Daniel-Sumesgutner_full.jpg Views:	0 Size:	404,2 kB ID:	1878640

              Comment


                #47
                Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
                Kai kur maišymas gana gerai gaunasi, pvz Hagoje man patinka



                Nežinau, tas Marijos radijas labai jau "Eyy, look at me!"
                Nematau aš čia iššokančio pastato toje eilėje.
                Ar tu čia visai kitą dangoraižių rajonėlį rodai, kuris matosi toliau?
                Tai būtų visai ne į temą.

                Comment


                  #48
                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  O ne pilkoji gal galėtų apšviest pilkąją? Man asmeniškai tas fasadas visai neblogai žiūrisi, tik langų asimetrijos turbūt dar neperpratau
                  Na, čia idėja tikriausiai buvo padaryti nekrintantį į akis pastatą. Jis pilkesnis net už gatvės grindinį. Bet modernių, madingų ramių spalvų ir nėra visai neįdomus, apdailos plytos skirtingos. Jis primena vizualizacijose piešiamus foninius pastatus. Bet kadangi čia tikras pastatas, tai jam reikėjo tikrų langų. Kodėl jie tokie chaotiški, nežinau. Gal iš vidaus geriau suprantama motyvacija.
                  ПТН ПНХ
                  «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                  Comment


                    #49
                    Jeigu tiek daug diskusijų apie šį pastatą (Marijos radiją) ir yra netgi siūlymas jį išskirti į atskirą temą - reiškia architektų tikslas pasiektas

                    Comment


                      #50
                      Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                      Jeigu tiek daug diskusijų apie šį pastatą (Marijos radiją) ir yra netgi siūlymas jį išskirti į atskirą temą - reiškia architektų tikslas pasiektas
                      Pagal kokią čia logiką?
                      Pasiektas būtų jei diskusijos dėl geros kokybės. O būtent tą ir dar kolkas tik bandome išssiaiškinti.
                      Jei bet kokios diskusijos jau yra tikslas, tai galima ten chruščiovkę ar alytnamį pastatyt ir kalbų dar daugiau būtų. Bet tikslas turbūt nepasiektas būtų.

                      Comment


                        #51
                        Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                        Jeigu tiek daug diskusijų apie šį pastatą (Marijos radiją) ir yra netgi siūlymas jį išskirti į atskirą temą - reiškia architektų tikslas pasiektas
                        Nežinau ar yra tema ''Projektai senamiestyje'' arba ''Vilniaus g. projektai'', bet manau, kad vertetų ją turėti ir visus šiuos postus perkelti į ten. Dėl architektų tikslo pasiekimo, tai suabejočiau, nes čia labiau primena bumbėjimą, o ne žmonių daug nusimanančių apie architektūrą diskusijas paremtas argumentais.
                        Paskutinis taisė Čikupakas; 2021.04.18, 19:38.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Pagal kokią čia logiką?
                          Čia iš serijos, kad bloga reklama irgi reklama
                          Žalgirio arenos fasadai irgi toli gražu ne visiems patinka , o autoriai kaip ir tie patys

                          Comment


                            #53
                            Būtų įdomu pamatyti daugiau foto iš įvairių kampų. Nufotkinčiau ir aš, bet ne Lietuvoj esu šiuo metu

                            Comment


                              #54
                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Būtų įdomu pamatyti daugiau foto iš įvairių kampų. Nufotkinčiau ir aš, bet ne Lietuvoj esu šiuo metu
                              Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                              "Marijos radijas" 2020-05-20 / https://citify.eu/marijos-radijas/

                              Click image for larger version  Name:	1.jpg Views:	274 Size:	377,3 kB ID:	1803140
                              Click image for larger version  Name:	2.jpg Views:	268 Size:	386,3 kB ID:	1803141
                              Click image for larger version  Name:	3.jpg Views:	271 Size:	366,7 kB ID:	1803139

                              Comment


                                #55
                                jeigu tos močiutės sužinotų, kurios suaukojo savo pencijas šio pastato statybai, kiek čia buvo ištaškyta pinigų... aš nešneku gražu - negražu, aš turiu omenį kad čia yra pasitaškyta pinigais.. tiesiog.. aš suprantu, kad kai turi pinigų gali juos taškyti, bet kai prašai paaukoti piniggų iš pačių neturtingiausių žmonių tam, kad galėtum nusipirkti rankų darbo betonines plyteles ir t.t. tai man yra žiauru.. Architektas bandė pasistatyti sau paminklą už močiučių pinigus, marijos radijas - statėsi, kad galėtų pasipuikuoti..

                                Comment


                                  #56
                                  Nereikia galvot, kad tos betoninės rankų darbo plytelės (plytos) yra kažkoks baisinis ekskliuzyvas.

                                  Comment


                                    #57
                                    Norėtųsi pamatyti gatvės išklotėje, kad matyti bendram kontekste, bet man patikti. Ultra modernu.
                                    Išskyrus šitą kliurką.

                                    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-04-19 at 23.32.23.png
Views:	505
Size:	179,7 kB
ID:	1878929

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                      Norėtųsi pamatyti gatvės išklotėje, kad matyti bendram kontekste, bet man patikti. Ultra modernu.
                                      Išskyrus šitą kliurką.
                                      Čia yra ultra moderni kliurka.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                        Čia yra ultra moderni kliurka.
                                        Cia ultra POSTMODERNU. Be to, sita diskusija atspindi postmodernuma, nes pagal sia teorija - vienos tiesos nera.

                                        Click image for larger version

Name:	tumblr_o1obahIluj1uotgxio1_1280.jpg
Views:	475
Size:	363,4 kB
ID:	1878956

                                        Comment


                                          #60
                                          Ultra modernu ir senamiestis man kiek nedera viename sakinyje...
                                          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                          - Rusija su Amerika kariauja.
                                          - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                          - O amerikiečiai?
                                          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X