Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

River Hall biurai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė elwwwis Rodyti pranešimą
    Nera taip blogai palyginus kokiu savanoriu pr. pristatyta
    Turbūt neteisingai supratai. Kalbėjau apie nuvylimą palyginus su vizualizacija, o ne tai, kad apskritai jis labai negražus. Apskritai tai pritariu, tikrai ne prasčiausias.

    Comment


      #62
      Gal jau vėlu ir man akys nemato taip gerai, bet papasakokite, kuom jūsų akim šis projektas taip skiriasi nuo vizualizacijos? Ta prasme langai ir rėmai (kurių išdėstymas realybėj ir vizualizacijoj iš pirmo žvilgsnio labai panašus). Apšvietimas? Palauk, dar nebaigtas pastatas. Šviesos ir stalai viduj? Palaukit, kol įsikraustys nuomininkai.

      Gal aš nematau kažko akivaizdaus ir bus paskui man gėda, kai kas nors parodys, bet bent dabar viskas su juo ok, mano akimis. Atrodo nei per daug gražiai, nei per daug baisiai, normaliai taip.

      Comment


        #63
        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
        Gal jau vėlu ir man akys nemato taip gerai, bet papasakokite, kuom jūsų akim šis projektas taip skiriasi nuo vizualizacijos? Ta prasme langai ir rėmai (kurių išdėstymas realybėj ir vizualizacijoj iš pirmo žvilgsnio labai panašus). Apšvietimas? Palauk, dar nebaigtas pastatas. Šviesos ir stalai viduj? Palaukit, kol įsikraustys nuomininkai.

        Gal aš nematau kažko akivaizdaus ir bus paskui man gėda, kai kas nors parodys, bet bent dabar viskas su juo ok, mano akimis. Atrodo nei per daug gražiai, nei per daug baisiai, normaliai taip.
        Turbūt didžiausias skirtumas, kuris suteikia tokį pigumo vaizdą, tai tarp tarp aukštų, kuris vizualizacijoje buvo mažesnis, o realybėje didesnis, dėl ko mažėja langai ir pastatas galutiniam variante atrodo kitaip nei vizualizacijoje.

        Comment


          #64
          Man dar šitos išsikišusios skardos baisiai ir pigiai, lyginant su vizualizacija, atrodo:
          Parašė Missoni Rodyti pranešimą
          Click image for larger version  Name:	DSCF2596.JPG Views:	1 Size:	121,8 kB ID:	1587059
          Gyvai jas pamatęs net pagalvojau, kad ant viršaus bus dedamas dar vienas stiklo fasadas.

          Comment


            #65
            O jum geriau kaip ikea baldai? Atrodo graziai, bet po dvieju savaiciu suluzta?

            Comment


              #66
              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              O jum geriau kaip ikea baldai? Atrodo graziai, bet po dvieju savaiciu suluzta?
              Ne į temą. Lūžtančių fasadų lyg nesiūlom


              Comment


                #67
                A taip, tarpo tarp aukštų nepastebėjau. Kas dėl skardų, kažko panašaus ir tikėjaus, bet reiktų gyvai dar pamatyt, buvau ten tik kai vienas aukštas įstiklintas buvo tai nekrito labaaai jau į akį

                Comment


                  #68
                  Click image for larger version

Name:	DSCF3480.JPG
Views:	103
Size:	77,1 kB
ID:	1604202


                  Click image for larger version

Name:	DSCF3476.JPG
Views:	91
Size:	88,5 kB
ID:	1604203


                  Click image for larger version

Name:	DSCF3472.JPG
Views:	82
Size:	85,4 kB
ID:	1604204


                  Click image for larger version

Name:	DSCF3469.JPG
Views:	70
Size:	84,9 kB
ID:	1604205


                  Click image for larger version

Name:	DSCF3467.JPG
Views:	70
Size:	87,9 kB
ID:	1604206
                  Keliauju per Lietuvą

                  Comment


                    #69
                    Puikiai! Fantastinis verslo trikampis/žiedas čia gavosi.

                    Comment


                      #70
                      Wow. Dar vietoje undinės ką nors gražaus.
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                      Comment


                        #71
                        booraz Vietoj Undinės bus gražus Lidl (http://bit.do/Lidl1, http://bit.do/Lidl2)

                        Comment


                          #72
                          Parašė москвичка Rodyti pranešimą
                          booraz Vietoj Undinės bus gražus Lidl (http://bit.do/Lidl1, http://bit.do/Lidl2)
                          Nu nelabai gražus
                          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                          Comment


                            #73
                            booraz, būtent. Aš sarkastiškai ir tikėjausi kad bus akivaizdu.

                            Comment


                              #74
                              Primena juodus kanistrus:

                              ​​​​​​​

                              Comment


                                #75
                                Dabar Prismos tas pastatas pervardintas į River Mall, žmonių savaitgalį tai labai daug buvo, nu aišku, maximos, topo centro atidarymai. Labai jauki Maxima. Manau, dabar ta vieta tikrai atsigaus, ofisiukai aplinkui. Supratau jūsų москвичка sarkazmą, Lidl'as bet kuriuo atveju geriau, negu Undinė.

                                P.S. Manau, kad dėl parkavimo bus didelė problema ten.
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                  Dabar Prismos tas pastatas pervardintas į River Mall, žmonių savaitgalį tai labai daug buvo, nu aišku, maximos, topo centro atidarymai. Labai jauki Maxima. Manau, dabar ta vieta tikrai atsigaus, ofisiukai aplinkui. Supratau jūsų москвичка sarkazmą, Lidl'as bet kuriuo atveju geriau, negu Undinė.

                                  P.S. Manau, kad dėl parkavimo bus didelė problema ten.
                                  O kame ten problema dėl parkavimo? Maxima su River Hall turi visą buvusios Prisma aikštelę, Kauno dokas turi parkavimą po pastatu ir prieš jį, bei didelę aikštelę link žiedo. Viskas ten bus gerai. Nėra tokie grandioziniai tie projektai, kad užimtų viską.

                                  Comment


                                    #77
                                    Tikiuosi nebus taip, kaip Jonavos g. gale, kad visa pirma juosta abiejomis kryptimis bus pristatyta automobilių.
                                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                      Tikiuosi nebus taip, kaip Jonavos g. gale, kad visa pirma juosta abiejomis kryptimis bus pristatyta automobilių.
                                      Vienintelė rizika, kak "Lidl" paims ir susistatys pravažiavimo kontrolę į greta "River Hall" esančia aikštelę (ta, kur duobės kaip matrioškos, vienoje - trys mažesnės).

                                      Comment


                                        #79

                                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                        Primena juodus kanistrus:

                                        ​​​​​​​
                                        Kokius dar kanistrus. Streamline moderne.


                                        Click image for larger version  Name:	Express_Building_Manchester.jpg Views:	1 Size:	206,3 kB ID:	1606728


                                        Click image for larger version  Name:	coulters-1.jpg Views:	1 Size:	58,7 kB ID:	1606729

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                                          Kokius dar kanistrus. Streamline moderne.
                                          Antras paveikslėlis taip, pirmas ir lietuviškas variantas, ypač lietuviškas - nieko gero (statmenų linijų makalynė, šio blizgaus stiklo ir juodo fasago priešprieša).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X