Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Bokštas" - gyvenamas namas Kęstučio g./Kanto g. Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prieš patį pastatą aš nieko blogo neturiu, bet kontekstas jam išties ne pats geriausias...

    Comment


      ta prasme sakai, kad jis aplinkoj neįsipiešia? tuomet, mano nuomone, tu klysti

      Comment


        Mano kuklia nuomone jis ten įsipaišo panašiai kaip Novotelis Gedimino prospekte...

        Comment


          nu čia aišku kiekvienas gali turėti skirtingą nuomonę šiuo klausimu tačiau tą pastatą visai neseniai apžiūrėjau iš kelių vietų ir man jis atrodo kaip tik vietoje labai gražiai užbaigia kęstučio gatvę

          Comment


            Sutinku su Dariaus nuomone - man jis atrodo labai egoistiskai - niekaip neitelpa jam tenkanciam sklype: nei per auksti, nei per ploti Truputi situacija gelbsti uzapvalinti kampai (aliuzija i smetonine architektura?). Na, bet palaukime galutinio rezultato

            Comment


              2006 07 25








              Comment


                Yra Vilniaus forume tokia tema "Nevykę projektai".Reikėtų ir Kaunui tokią susikurti.

                Comment


                  Parašė D.C.
                  Yra Vilniaus forume tokia tema "Nevykę projektai".Reikėtų ir Kaunui tokią susikurti.
                  Nu, kad Kaune kol kas tokiu nera

                  Comment


                    Man atrodo, kad jis cia puikiai tinka. Bet turbut reikia palaukt galutinio rezultato.

                    Dekui Liutass uz atnaujinima
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      Pastato vieta mieste (S_P nuotrauka)

                      Comment


                        Na is oro atrodo, kad pastatas tikrai savo vietoje.
                        Te visad šviečia saulė...

                        Comment


                          Bet iš žmogaus akių lygio atrodo kaip dramblys tarp trapių istorinių eksponatų...Tiesiog ne tas mastelis.

                          Comment


                            Kai pabaigs, sutvarkys boksteli, gynybine siena, apsvietima, bus matyt. Dabar vien betoniniai griauciai, todel ir atrodo keistai

                            Comment


                              Šiandie pravažiavau pro tą vietą. Pastatas aiškiai per didelis. Nežinau kaip jis atrodys "įaugęs" po 5 ar 10 -ties metų. Gal ir kitaip matysis. Bet geriau, kad nebūtų Kaunui taip, kaip 1977-1981 su A.Keturkos "šedevru".

                              Comment


                                Šiandien devintame aukšte ant vieno statybininko užkrito betoninis blokas, sulaužė galūnes. Ištraukė ir į ligoninę nuvežė atvykę gelbėtojai.

                                Comment


                                  Tikrai savo vietoj. Kažkas sakė, kad pastatas 'vidury senamiesčio', nuotraukoj iš oro puikiai galima matyti, kad taip nėra Ačiū liūtui ir S_P!

                                  Comment


                                    Savo vietoje yra naujas viešbutis Kauno senamiestyje,kurio nuotraukas mačiau Kauno forume ir viename žurnale(neatsimenu viešbučio pavadinimo ir gatvės)Oksiduotų vario ploksčių apdaila,madingai nuo stogo pereinanti ant sienų-šiuolaikiškas,bet neišsišokantis sprendimas.O šioje vietoje projektuotojams,manau, pritrūko išsilavinimo, saiko ,vietos pojūčio ,o gal ir kūrybinių gabumų.

                                    Comment


                                      Pritariu kad reikia pamatyti galutini ispildyma tada bus aisku kam grazu o kam ne.
                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        kas suvoktum pastato tūrį, šiuo atveju, nebūtina laukti galutinio rezultato...
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Problema ne tame, kad namas per didelis. Jo kaimynai per maži.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X