Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasiūlymai, idėjos Kaunui.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Kita vertus, kauniečiai irgi savo miestą myli .
    Jei žmogus nemyli miesto, kuriame gimęs ir augęs tai man jo truputį gaila. Jei tokio dalyko kaip meilė savo gimtinei žmogus išvis nesupranta, tai man jo dar labiau gaila...

    Comment


      #42
      Kaune fontanų beveik nėra, o tie kurie yra nekokie.;
      Reik jų daugiau.

      Comment


        #43
        Galėtų Kaune pagaliau bent kelis dangoraižius kas nors pastatyti. Jug buvo patvirtintas planas kur galima juos statyti, o kur ne. Man keista, kodėl tarkim Savanorių pr. naujus verso centrus stato, bet tokius žemus, galėtų jug dangoraižius statyti. Alpamai įvažiavimas į Kauną nuo Muravos pusės toks nykus, stato visokiausius šikinykus. O galėtų miesto vartai būti užstatyti dangoraižiais, ar bent kažkokias gražesniais pastatais.

        Comment


          #44
          Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
          Galėtų Kaune pagaliau bent kelis dangoraižius kas nors pastatyti. Jug buvo patvirtintas planas kur galima juos statyti, o kur ne. Man keista, kodėl tarkim Savanorių pr. naujus verso centrus stato, bet tokius žemus, galėtų jug dangoraižius statyti. Alpamai įvažiavimas į Kauną nuo Muravos pusės toks nykus, stato visokiausius šikinykus. O galėtų miesto vartai būti užstatyti dangoraižiais, ar bent kažkokias gražesniais pastatais.
          Deja dar nėra pakankamai investuotojų bei prestižinės vietos Kaune, kur dabar žemės kaina būtu pakankamai aukšta, kad tik dangoraižius apsimokėtu statyti.

          Comment


            #45
            Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
            Galėtų Kaune pagaliau bent kelis dangoraižius kas nors pastatyti. Jug buvo patvirtintas planas kur galima juos statyti, o kur ne. Man keista, kodėl tarkim Savanorių pr. naujus verso centrus stato, bet tokius žemus, galėtų jug dangoraižius statyti. Alpamai įvažiavimas į Kauną nuo Muravos pusės toks nykus, stato visokiausius šikinykus. O galėtų miesto vartai būti užstatyti dangoraižiais, ar bent kažkokias gražesniais pastatais.
            Na, Magnumas ne toks ir žemas bus.
            Kaune nematau nei vienos tinkamos vietos aukštuminiams pastatams, o Klaipėdos pavyzdys "pamėtyti belenkur" yra bloga idėja.
            Laukuose statyti irgi nekažkas, jei stovi tarp stiklinių pastatų, o fone šikinykai.

            Comment


              #46
              Pergales teritorija

              Comment


                #47
                Parašė justinas adam Rodyti pranešimą

                Na, Magnumas ne toks ir žemas bus.
                .
                1 aukštu net žemesnis nei pramprojektas vienybės gatvėj, nemanau, kad kažkam net menkiausia mintis asocijuot itai su dangoraižiu kyla

                Comment


                  #48
                  Mano svajone matyt tokius sviestuvus Laisves alejoje,foto skolinta

                  Comment


                    #49
                    Parašė elwwwis Rodyti pranešimą
                    Mano svajone matyt tokius sviestuvus Laisves alejoje,foto skolinta
                    Tokie stulpai labiau derėtų prie prašmatnesnių pastatų, tokių kaip art deco, o Laisvės al. pastatai gana paprasti, nėra labai puošnūs. Dabartinio dizaino (tiek atnaujintos, tiek neatnaujintos dalies) stulpai sueina su aplinka gerai, manau

                    Comment


                      #50
                      Parašė elwwwis Rodyti pranešimą
                      Mano svajone matyt tokius sviestuvus Laisves alejoje,foto skolinta
                      Tokie šviestuvai labiau primena britų imperinį stilių. Laisvės Alėjoje dabartiniai pakankamai geri, nors norėtųsi kažko lengvesnio.

                      Comment


                        #51
                        Mano nuomone Savanoriuose š.m. nauji pastatai geriausiai žiūrėtųsi tie, kurie nėra aukštesni nei dabar esantys aukščiausi (pvz Cube, Žaliakalnio terasos, ar tie 16aukščiai daugiabučiai) ar aukštesni 2-3 aukštais. Manau geriausia vieta moderniems aukštybiniams pastatams Kaune būtų pietinis Nemuno krantas ties gerai sutvarkyta Minkovskių gatve išsikrausčius Kauno Grūdams. Dėl aukštingumo ten būt galima diskutuoti. Manau ne aukštesni ne pvz Vilniaus trečia burė. Taip pat norėčiau paminėti, kad tokioje vietoje būtų įdomu matyti ne tik stiklinius kubikus, ką nors įdomesnio.

                        Comment


                          #52
                          Svajonė dangoraižių mylėtojams.

                          Comment


                            #53
                            Šlienava - Žiegždriai City

                            Comment


                              #54
                              Būtų tikrai įspūdinga. Galima būtų kiek supaprastinti ir laisvai statyti.

                              Comment


                                #55
                                Nu tai prie to paties tada




                                Arba šitas



                                Paskutinis taisė Efka_01; 2018.07.19, 13:15.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                                  Nu tai prie to paties tada




                                  Arba šitas


                                  Štai koki puikūs projektai su puikiomis idėjomis Kaunui. Tik gaila, kad niekas Kaune tokių nepastatys. Puikus pavyzdys buvo su Mokslų ir inovacijų centru, taip pat su būsimu M. K. Čiurlionio koncertų centru. Buvo tiek gražių, pristatyta architektūrinių projektų, bet išrinko nepabijokime to žodžio šūdą. Norisi, kad Kaunas turėtų kažką išskirtinio, visos Europos, o gal net pasaulio kontekste, bet deja to nėra ir ilgai dar nebus.
                                  Paskutinis taisė kesukazzz; 2018.07.21, 00:33.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą

                                    Štai koki puikūs projektai su puikiomis idėjomis Kaunui. Tik gaila, kad niekas Kaune tokių nepastatys. Puikus pavyzdys buvo su Mokslų ir inovacijų centru, taip pat su būsimu M. K. Čiurlionio koncertų centru. Buvo tiek gražių, pristatyta architektūrinių projektų, bet išrinko nepabijokime to žodžio šūdą. Norisi, kad Kaunas turėtų kažką išskirtinio, visos Europos, o gal net pasaulio kontekste, bet deja to nėra ir ilgai dar nebus.
                                    Čia pradėt turbūt būtų galima nuo ledkalnio arenos ir užbaigti būsimu Kedainių tiltu per Nemuną už santakos. Kai ateina laikas skaičiuoti pinigus visada gaunasi biudžetinis variantas. Pinigų neskaičiuoja tik naftos pritvinkę arabai.
                                    Paskutinis taisė skyrma; 2018.07.21, 14:48.

                                    Comment


                                      #58
                                      Man Čiurlionio koncertų salė iš vizulkės - puse velnio, su mokslo muziejumi išvis neaišku kaip jis atrodys, o taip tai su viskuo kitu sutinku.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                        Man Čiurlionio koncertų salė iš vizulkės - puse velnio, su mokslo muziejumi išvis neaišku kaip jis atrodys, o taip tai su viskuo kitu sutinku.
                                        Tai jau buvo pateikta muziejaus temoje tikslesnių duomenų, kad nebus taip giliai po žeme ir t.t. Iš esmės, panašu, kad atrodys gana panašiai, kaip vizualizacijose.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X