Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] PC "Prisma" statybos Jonavos gatvėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš iš tikrujų nesuvokiu kam antrają PRISMĄ reikėjo statyti, nes Pramonės g. Prismoje žmonių nėra tiek kiek pvz šalia esančioje Maximoje.
    Beto atkreipiau dėmėsį, kad susisiekimas su Prismom(abejom) yra prastas neturint automobilio. Į prismą varau kai tyngiu eilėse Maximoje stovėti
    Neskubėk ir nespėsi.

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      As ir nesakau, kad blogai. Sakau, kad viskas tam Kaune normaliai. Bet vadovautis logika viskas arba nieko, kas isvertus gautusi: arba statom brangu koki verslo ar siuolaikinio meno centra(cia pavyzdys) yra nerealu arba paliekam pusiau apgriuvusius fabriko sandelius..
      Nereikia taip siaurai mąstyti. Būdų pritraukti investuotojus yra n, bet kaip jau sakiau niekas negimsta be iniciatyvos.
      Nesutinku su tokia "logika", pagal kurią yra tik 3 variantai: modernus meno centras, prekybcentris ar apgriuvę fabrikai. Kodėl gi negalėtų būti - modernus meno centras sovietinio fabriko konversijoje.
      Ne tik Prisma, bet ir visokie Akropoliai ir Bokstai nepatinka. Bet ka tuomet atsakyt i uzsienieciu klausimus, kai rodo pirstu i buv."Lituanica", "Pergale", "Kauka", galu gale "Respublika" ir "Britanika"...?
      Ir prekybcentriai nevisada yra blogis. Štai akropolis pasiteisino su kaupu. Užsieniečiai, uždavinėjantys klausimus gali eiti velniop, nes niekas kitas jei ne patys kauniečiai gali atgaivinti tavo minėtus, vertingus statinius.

      Comment


        /\ Patinka rožiniai akiniai?
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
          Aš iš tikrujų nesuvokiu kam antrają PRISMĄ reikėjo statyti, nes Pramonės g. Prismoje žmonių nėra tiek kiek pvz šalia esančioje Maximoje.
          Beto atkreipiau dėmėsį, kad susisiekimas su Prismom(abejom) yra prastas neturint automobilio. Į prismą varau kai tyngiu eilėse Maximoje stovėti
          kad tu nesuvoki, tai dar nereiškia, kad visi tokie nenuovokos kas darėsi nuolaidų savaitgalį prismoje, ar matei? vakar vėl pilna aikštelė mašinų, eilės didelės, net susinervinau, kad turiu prismoje laukti eilėje kaip jau esu ne kartą sakęs - na maximos kontingentui suprasti, kas ta prisma, ir kodėl ji sėkmingai gyvuoja bei plečia veiklą (nenoriu nieko įžeisti, todėl prašau sureaguoti adekvačiai). mūsiškiai ant tiek pripratę prie tų baisių maximų, kad nėra pratę prie normalaus vakarietiško (nors tiksliau netgi skandinaviško) prekybcentrio

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            /\ Patinka rožiniai akiniai?
            Nepatinka siauro mąstymo žmonės.

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              kad tu nesuvoki, tai dar nereiškia, kad visi tokie nenuovokos kas darėsi nuolaidų savaitgalį prismoje, ar matei? vakar vėl pilna aikštelė mašinų, eilės didelės, net susinervinau, kad turiu prismoje laukti eilėje kaip jau esu ne kartą sakęs - na maximos kontingentui suprasti, kas ta prisma, ir kodėl ji sėkmingai gyvuoja bei plečia veiklą (nenoriu nieko įžeisti, todėl prašau sureaguoti adekvačiai). mūsiškiai ant tiek pripratę prie tų baisių maximų, kad nėra pratę prie normalaus vakarietiško (nors tiksliau netgi skandinaviško) prekybcentrio
              Hm, kažkaip kiek tai esu buvęs Prismoje Oze, tai tas pats kaip ir kokioje maximoje. Iš esmės jokio skirtumo nepastebėjau. Tik tiek, kad pvz. Akropolio maximoje eilės nežmoniškos, o Ozo prismoje girdi kaip musės skraido.

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                kad tu nesuvoki, tai dar nereiškia, kad visi tokie nenuovokos kas darėsi nuolaidų savaitgalį prismoje, ar matei? vakar vėl pilna aikštelė mašinų, eilės didelės, net susinervinau, kad turiu prismoje laukti eilėje kaip jau esu ne kartą sakęs - na maximos kontingentui suprasti, kas ta prisma, ir kodėl ji sėkmingai gyvuoja bei plečia veiklą (nenoriu nieko įžeisti, todėl prašau sureaguoti adekvačiai). mūsiškiai ant tiek pripratę prie tų baisių maximų, kad nėra pratę prie normalaus vakarietiško (nors tiksliau netgi skandinaviško) prekybcentrio
                Viskas čia tvarkoje gaila nebuvau tada kad skandinaviško prieskonio turi, tai taip,pastebėjau tai beja ten tam skyriui kur kepa picas ( pamiršau pavadinimą ) tai šakės,už tokia kainą (4,99 Lt) taip pavalgau, kad visai dienai, žinoma ne visada picom mintu
                Bet turi dirbti tam tikras darbuotojas, tada liuks
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  /\ na va matai, kaip sutarėm

                  Comment


                    Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                    Hm, kažkaip kiek tai esu buvęs Prismoje Oze, tai tas pats kaip ir kokioje maximoje. Iš esmės jokio skirtumo nepastebėjau. Tik tiek, kad pvz. Akropolio maximoje eilės nežmoniškos, o Ozo prismoje girdi kaip musės skraido.
                    mes ne apie ozą kalbam, kuris Vilniuje, o apie Kauno prismas

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ na va matai, kaip sutarėm
                      Beabejo , yra ir gerų pliusų
                      Neskubėk ir nespėsi.

                      Comment


                        Man asmeniškai MAXIMA ar IKI interjeras daug gražiau atrodo negu Prismos. Jose man viskas per daug steriliai atrodo ir šiaip nelabai jauki man ta Prisma dėl labai didelės erdvės.

                        Comment


                          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                          Man asmeniškai MAXIMA ar IKI interjeras daug gražiau atrodo negu Prismos. Jose man viskas per daug steriliai atrodo ir šiaip nelabai jauki man ta Prisma dėl labai didelės erdvės.
                          Užtat eilių joje nebūna
                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            Pats su savimi ginčijiesi. Prismų nereikia, nors jose eilių būna mažiau?

                            Comment


                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                              Pats su savimi ginčijiesi. Prismų nereikia, nors jose eilių būna mažiau?
                              Išmok skaityti ir pakelti akis į puslapio viršų, nesikabinėk prie paveikslėlio profilio ir t.t , bei nebūtina čia man minusus dėt ant įverčio.
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Kaip cia pasakius su tuo siauru mastymu. O uzsiciklinimas, kad viskas bus gerai, reikia tik iniciatyvos tai cia jau platu?

                                Comment


                                  /\ čia man taikei?

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ čia man taikei?
                                    Nea, Cikupakui Del Prismos su tavim sutinku, nereikes trenktis i kita galo miesto

                                    Comment


                                      O gal ir nuo IKI nuims žmonių?

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Kaip cia pasakius su tuo siauru mastymu. O uzsiciklinimas, kad viskas bus gerai, reikia tik iniciatyvos tai cia jau platu?
                                        Nei platu, nei siaura. Tiesiog konstatuoju faktą, kad žvelgiant į Kauno reikalus, pastebima stagnacija ir kai kuriais atvejais net regresas.

                                        Comment


                                          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                          Aš iš tikrujų nesuvokiu kam antrają PRISMĄ reikėjo statyti, nes Pramonės g. Prismoje žmonių nėra tiek kiek pvz šalia esančioje Maximoje.
                                          Beto atkreipiau dėmėsį, kad susisiekimas su Prismom(abejom) yra prastas neturint automobilio. Į prismą varau kai tyngiu eilėse Maximoje stovėti
                                          Naujosios Prismos negalima lyginti su "senąja", čia viešasis susisiekimas tikrai geras. Palygink atstumą Pramonės pr., kurį turi nueiti iki stotelės, ir čia. Ir vieta čia tikrai patogesnė daugeliui, į Pramonės pr. reikia specialiai važiuoti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X