Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žemųjų Šančių kareivinių konversijos projektas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    dar jus cia ta nesamone giriat Lubos aukstos o tu man paaiskink kam man ta ora sildyt ir uz tai pinigus moketi? Kkiiam cia senos statybos daugiauaukstyje lubos ranka pasiekiamos? Butai isparduoti...... pasiziurejau kad gal kokia 20% ir parduota, bet neiasku ar cia tik ne specialiai kaip dabar megstama "normalesnius butus pasilikti paciam galui"

    Dziaugiasi zmogus kad brokuotam name gyuvena ir kuris dar per kazkiek metu tures isdziuti. Topas
    Paskutinis taisė 99; 2007.11.29, 15:56. Priežastis: Kalbos kultūra

    Comment


      Parašė paulyz Rodyti pranešimą
      dar jus cia ta nesamone giriat Lubos aukstos o tu man paaiskink kam man ta ora sildyt ir uz tai pinigus moketi? Kkiiam cia senos statybos daugiauaukstyje lubos ranka pasiekiamos? Butai isparduoti...... pasiziurejau kad gal kokia 20% ir parduota, bet neiasku ar cia tik ne specialiai kaip dabar megstama "normalesnius butus pasilikti paciam galui"

      Dziaugiasi zmogus kad brokuotam name gyuvena ir kuris dar per kazkiek metu tures isdziuti. Topas
      del tos pacios dregmes. paskaiciuokim:
      jus, kaip galintis sau leisti, statotes sau nama, arba planuojate gyventi naujai statytame name. cia yra realybe, o ne pasaka apie 3 parselius, ir nestato namu is siaudu. stato is muro. muro sudetis- skiedinys. norint gauti 1 kibira skiedinio, jums prireiks 4-5l vandens. pastatyti nama, jums reikes ne 10 ir ne 50 kibiru skiedinio. vidu tinkuosite? be abejo. glaisto bus? be abejo. zinai, gudruti, kad vidutiniam 3k butui iseina geras 1-3 kub.m. vandens? o kur jis dingsta? ant naujos statybos namu nelyja turbut, taip? vot tam, mielas drauge, yra reikalingi dregmes surinkejai, sildymas-vedinimas. taip ir isdziusta visi namai. o jei nedziovinsi ir nevedinsi- tai ir naujoj statyboj pelesis isimes.
      Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

      Comment


        Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
        del tos pacios dregmes. paskaiciuokim:
        jus, kaip galintis sau leisti, statotes sau nama, arba planuojate gyventi naujai statytame name. cia yra realybe, o ne pasaka apie 3 parselius, ir nestato namu is siaudu. stato is muro. muro sudetis- skiedinys. norint gauti 1 kibira skiedinio, jums prireiks 4-5l vandens. pastatyti nama, jums reikes ne 10 ir ne 50 kibiru skiedinio. vidu tinkuosite? be abejo. glaisto bus? be abejo. zinai, gudruti, kad vidutiniam 3k butui iseina geras 1-3 kub.m. vandens? o kur jis dingsta? ant naujos statybos namu nelyja turbut, taip? vot tam, mielas drauge, yra reikalingi dregmes surinkejai, sildymas-vedinimas. taip ir isdziusta visi namai. o jei nedziovinsi ir nevedinsi- tai ir naujoj statyboj pelesis isimes.
        taigi tesiam kalba sekanciai........ statausi nama sau........per pavasari/vasara isilieju pamatus, susimurinu sienas, uzsidengiu stoga, susidedu langus, duris, grindu betonavimas, kabeliu tasymas ir t.t. Namas toliau palienkamas susitoveti per ziema. Atejus pavasariui toliau jau daroma apdaila, tinkuojama ir t.t. Po to namas dziovinimas (jau stovi name pecius ir t.t.) Galiausiai dazoma ir pabaiginejama tiktai treciais metais. Cia yra statyba sau, o ne pardavimui. Tuomet jei tvarkingai pamurinta, tai nei sienos skilinaja nei dar kas vyksta.

        O vat jei statomas karkasas, tuomet jau greitai gali statyti, nes ten apart pamatu ir grindu nera kam susistoveti ir isdziuti

        Comment


          Parašė paulyz Rodyti pranešimą
          taigi tesiam kalba sekanciai........ statausi nama sau........per pavasari/vasara isilieju pamatus, susimurinu sienas, uzsidengiu stoga, susidedu langus, duris, grindu betonavimas, kabeliu tasymas ir t.t. Namas toliau palienkamas susitoveti per ziema. Atejus pavasariui toliau jau daroma apdaila, tinkuojama ir t.t. Po to namas dziovinimas (jau stovi name pecius ir t.t.) Galiausiai dazoma ir pabaiginejama tiktai treciais metais. Cia yra statyba sau, o ne pardavimui. Tuomet jei tvarkingai pamurinta, tai nei sienos skilinaja nei dar kas vyksta.

          O vat jei statomas karkasas, tuomet jau greitai gali statyti, nes ten apart pamatu ir grindu nera kam susistoveti ir isdziuti
          Seki pasakas man atrodo
          Aš išviso nematau dalykų dėl kurių čia reiktų diskutuoti. Jūs šnekat apie drėgmę dar kašką, jeigu žmogus jaučiasi laimingas gyvendamas tokiam ar kitokiam name tai koks jums skirtumas? visi čia vaidina kokie yra žinovai ir panašiai nors turbūt didžioji dalis nėra net buvusių tuose kareivinėse Aš asmeniškai randu prie ko galima būtų prisikabinti, bet tai tokie dalykai prie kurių galėčiau prisikabinti bet kuriame name (nesvarbu naujos ar senos statybos ar rekonstruoto) mano manymu reiktų tik džiaugtis, kad tokie pastatai išvis yra rekonstruojami. Visgi juk tia paveldas (kad ir koks jis būtų bet yra)

          Comment


            Parašė paulyz Rodyti pranešimą
            taigi tesiam kalba sekanciai........ statausi nama sau........per pavasari/vasara isilieju pamatus, susimurinu sienas, uzsidengiu stoga, susidedu langus, duris, grindu betonavimas, kabeliu tasymas ir t.t. Namas toliau palienkamas susitoveti per ziema. Atejus pavasariui toliau jau daroma apdaila, tinkuojama ir t.t. Po to namas dziovinimas (jau stovi name pecius ir t.t.) Galiausiai dazoma ir pabaiginejama tiktai treciais metais. Cia yra statyba sau, o ne pardavimui. Tuomet jei tvarkingai pamurinta, tai nei sienos skilinaja nei dar kas vyksta.

            O vat jei statomas karkasas, tuomet jau greitai gali statyti, nes ten apart pamatu ir grindu nera kam susistoveti ir isdziuti
            pas tamsta technologijos pasenusios. prie peciaus dar yra ir dregmes surinkejas, kuris pvz is mano buto (senos statybos) po remonto, surinko per para turbut apie kibiriuka vandens. va taip dziovinasi patalpos.
            Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

            Comment


              Parašė player Rodyti pranešimą
              Seki pasakas man atrodo
              Aš išviso nematau dalykų dėl kurių čia reiktų diskutuoti. Jūs šnekat apie drėgmę dar kašką, jeigu žmogus jaučiasi laimingas gyvendamas tokiam ar kitokiam name tai koks jums skirtumas? visi čia vaidina kokie yra žinovai ir panašiai nors turbūt didžioji dalis nėra net buvusių tuose kareivinėse Aš asmeniškai randu prie ko galima būtų prisikabinti, bet tai tokie dalykai prie kurių galėčiau prisikabinti bet kuriame name (nesvarbu naujos ar senos statybos ar rekonstruoto) mano manymu reiktų tik džiaugtis, kad tokie pastatai išvis yra rekonstruojami. Visgi juk tia paveldas (kad ir koks jis būtų bet yra)
              na as tikrai buvau. bunu beveik kasdien.
              Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

              Comment


                Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
                na as tikrai buvau. bunu beveik kasdien.
                Aš turėjau galvoje kritikus

                Comment


                  Parašė player Rodyti pranešimą
                  Aš turėjau galvoje kritikus
                  jasna.
                  Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

                  Comment


                    Kadangi čia lankosi, tie kas susiję su šiuo projektu, tai gal galite pasakyti, ar pvz antram aukšte 3 kambarių bute virtuvės vietą galima padaryti ten pat kur ir trečiame aukšte 3k. bute. Nes kitu atveju kaip ir ne trijų, o dviejų kambarių butas gaunasi.
                    Ir dar. PVZ 3-iame aukšte 3k. bute (kairėj) mažiausias kambarys rodomas be lango... Čia tipo be lango ir bus jisai?..

                    Comment


                      Parašė gie Rodyti pranešimą
                      Kadangi čia lankosi, tie kas susiję su šiuo projektu, tai gal galite pasakyti, ar pvz antram aukšte 3 kambarių bute virtuvės vietą galima padaryti ten pat kur ir trečiame aukšte 3k. bute. Nes kitu atveju kaip ir ne trijų, o dviejų kambarių butas gaunasi.
                      Ir dar. PVZ 3-iame aukšte 3k. bute (kairėj) mažiausias kambarys rodomas be lango... Čia tipo be lango ir bus jisai?..
                      ten butai turi numerius. www.raudonasaule.lt paziurekit koks numeriukas buto, o tada daugiau pakomentuosiu.
                      Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

                      Comment


                        Parašė player Rodyti pranešimą
                        Seki pasakas man atrodo
                        Aš išviso nematau dalykų dėl kurių čia reiktų diskutuoti. Jūs šnekat apie drėgmę dar kašką, jeigu žmogus jaučiasi laimingas gyvendamas tokiam ar kitokiam name tai koks jums skirtumas? visi čia vaidina kokie yra žinovai ir panašiai nors turbūt didžioji dalis nėra net buvusių tuose kareivinėse Aš asmeniškai randu prie ko galima būtų prisikabinti, bet tai tokie dalykai prie kurių galėčiau prisikabinti bet kuriame name (nesvarbu naujos ar senos statybos ar rekonstruoto) mano manymu reiktų tik džiaugtis, kad tokie pastatai išvis yra rekonstruojami. Visgi juk tia paveldas (kad ir koks jis būtų bet yra)

                        pasakos buna pasaku knygutese, jei to nezinojai.
                        Jo jo znmogus jauciasi laimingas, tik biskeli problemu yra, tik biskeli smirda......... juk lietuvis niekad nepripazins kad s.... nusipirko, ypac uz tokius pinigus Ir dejau as ant to paveldo, man nuo to nei silta nei salta

                        Comment


                          Parašė Lyderis Rodyti pranešimą
                          pas tamsta technologijos pasenusios. prie peciaus dar yra ir dregmes surinkejas, kuris pvz is mano buto (senos statybos) po remonto, surinko per para turbut apie kibiriuka vandens. va taip dziovinasi patalpos.
                          ane? o kiek is sienos surenka? duok realius duomenis? O ne cia pasakok man pasakas apie kibiriuka su vandeniu

                          Comment


                            Parašė paulyz Rodyti pranešimą
                            pasakos buna pasaku knygutese, jei to nezinojai.
                            Jo jo znmogus jauciasi laimingas, tik biskeli problemu yra, tik biskeli smirda......... juk lietuvis niekad nepripazins kad s.... nusipirko, ypac uz tokius pinigus Ir dejau as ant to paveldo, man nuo to nei silta nei salta
                            Nu ponuli as nesigyncysiu kas kur smirda kas ne bet manau daugelyje senos statybos namuku ypac kuo daugiau butu laiptineje tu geriau bet ponas mielas jusu pavydumo lygis yra aukciau visko. Jeigu jus ateisite ir man irodysite kad smirda as jumis patikesiu Taip viename is namu buvo problemu su dregme pirmuosiuose aukstuose, bet tai laikui begant pataise. as apie problemeles snekejau tokio lygio, kuriu neimanoma isvengti bet kokioje statyboje. bet as kaip manau jum tik kritikuoti lenkgva tai net nesiruosiu diskutuoti sekmes jum ...

                            Comment


                              Parašė paulyz Rodyti pranešimą
                              ane? o kiek is sienos surenka? duok realius duomenis? O ne cia pasakok man pasakas apie kibiriuka su vandeniu
                              as truputi nesuprantu: jei nieko nerauki apie statybas, tai kam kaisioji savo nuvargusi trigrasi ir prasai informacijos? jei tau reikia realiu duomenu, tai taip iseina, kad nieko nesuvoki apie statybas, ju eiga bei dabartines technologijas. prasau, issinuomaves si aparata, tavo terminas namo statybos sumazetu dvigubai, ir nereiketu namo statyti tris metus, kaip pats sakei.
                              http://www.tebo.lt/index.php/pageid/.../productid/120
                              http://www.gotas.lt/gotas_nuom/item....em=121&lang=lt
                              stai sias aparatelis NET 40l per para renka. taip kad eik, pasitobulink savo "statybininko" zinias, ir laukiu sugriztancio.
                              Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

                              Comment


                                Ar galima pakeisti virtuvės vietą 214bute ir ar yra langas 301.4 kambaryje.

                                Comment


                                  Sveiki. Norėjau paklausti, gal žinote koks vidaus patalpų aukštis (jei įmanoma, per visus aukštus)?

                                  Comment


                                    Parašė deep house Rodyti pranešimą
                                    Sveiki. Norėjau paklausti, gal žinote koks vidaus patalpų aukštis (jei įmanoma, per visus aukštus)?
                                    Pirmam aukšte apie 3, antram ir trečiam apie 3.5 o viršutiniuose nuo projekto priklauso. Nueik pas pardavėjus paprašyk pastato pjūvio ir pamatysi viska tiksliai

                                    Comment


                                      Parašė gie Rodyti pranešimą
                                      Ar galima pakeisti virtuvės vietą 214bute ir ar yra langas 301.4 kambaryje.
                                      del virtuves- galima. tik nelabai iseitu judint vidiniu pertvaru.
                                      del lango- taip. yra.
                                      Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

                                      Comment


                                        Parašė deep house Rodyti pranešimą
                                        Sveiki. Norėjau paklausti, gal žinote koks vidaus patalpų aukštis (jei įmanoma, per visus aukštus)?
                                        1 aukstas- 3.10m
                                        2 aukstas- 3.40m
                                        3 aukstas- 3.40m
                                        4 aukstas- 2.60m
                                        5 aukstas- 2.60m

                                        yra 2 butai, turintys po patalpa, kur aukstis yra beveik 5 metrai.
                                        Noredami pakeisti zmones, ju buda, pradekime nuo saves...

                                        Comment


                                          labai geras aukštis nedidelėms studijoms įsirengti (I-III aukštai);
                                          Jei ne truputį didoka kaina, gerai šiuose aukštuose įsirengti menines dirbtuves, o mansardoje gyv.patalpas.
                                          Kaunui labai trūksta tokių menininkų kūrybinių/gyvenamųjų oazių. tokios architektūros pastatai (ir panašūs) gerai tam pasitarnautų.(kaip Vilniuje)
                                          5m. - idealus aukštis rimtai meninei dirbtuvei įsirengti (aišku, čia dar ne paskutinį vaidmenį vaidina 'plotas', natūralus apšvietimas).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X