Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas ketina statyti didelę krepšinio areną

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiekvieną šeštadienį po naują Rakausko straipsniuką:
    http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=27743
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      Kaip pagalvojau normaliau apie transporto kamscius, tai prie Megos jie butu dvigubai didesni, nes privaziavimas prie VIENINTELES eiksteles arba per viaduka, arba per ivaziavima tiesiai nuo autostrados. Labai noreciau pamatyt vaizdeli kaip tos masinos ten paisosi, ir tuo labiau iesko vietos toje eiksteleje ;]]] Juk atvaziaves is Alytaus pvz. nepaliksi masinos Silainiuose kazkur daugiabucio kieme ir neisi ir arena kazin kiek kelio ;] O centre visai kas kita... Eiksteliu daug, gali kad ir pasivaiksciodamas ateiti is dideles eiksteles kuri yra prie pilies, arba palikti kurnors centre, i arena vistiek papulsi nes LA pasiklysti manau butu sunkoka... Tai va tokie pamastymai mano, ir Rakausko siuloma arena neva tai geresne transportu kamsciu atzvilgiu tai tikrai nesutinku ir nesutiksiu.

      Comment


        Na gan juokingai skamba tokie "daugelis miesto gyventoju stebisi" ir pan..
        Na o bendrai susidariau nuomone, kad didziauisa problema - galimas teroristinis aktas

        Comment


          keisk avataro paveiksleli nekalbejes


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            Kada Vyriausybe zada ta sprendima priimti?

            Comment


              Tada kai Brazas gris is atostogu. Beje kada jis grista?

              Comment


                Parašė Alchemic
                Tada kai Brazas gris is atostogu. Beje kada jis grista?
                Skelbt zadejo siandien...
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Pasirodo, kad teks dar palaukti treciadienio, neseniai per 5 kanala taip pasake. Navikauskas dar prie visko pridejo, kad Rakausko projektas netenkina Eurolygos ir Kaunas kaip miestas taip pat turi pletoti infrastruktura, o Mega prie to neprisideda

                  Comment


                    Siandien per zinias sake kad nacionalines svarbos statuso igijimas arenoms nukeliamas dar pusei metu iki lapkricio. cia man atrodo viskas tam kad butu spetas parenkt rakauskio projektas.be to brazauskas suinteresuotas tai daryti ,nes kiek girdejau jam priklauso senukai ar kazkas panasaus.
                    Alternative

                    Comment


                      Parašė Neformalas
                      Siandien per zinias sake kad nacionalines svarbos statuso igijimas arenoms nukeliamas dar pusei metu iki lapkricio. cia man atrodo viskas tam kad butu spetas parenkt rakauskio projektas.be to brazauskas suinteresuotas tai daryti ,nes kiek girdejau jam priklauso senukai ar kazkas panasaus.
                      Per kokias zinias tu cia taip girdejai? Po 4 menesiu jau savivaldybe ketina statyti arena, todel tas atidejimas visiskai butu neparemtas jokia logika.

                      Comment


                        na nežinau...
                        jei jau taip įvyks, tai bus grynas apsurdas. Juk negali kiekvienas aukšto rango "KOMUNISTAS" lenkti į sau palankia pusę. Beto žiniasklaida iškart butų sureagavusi, kad ir pvz delfi; omni ir t.t.

                        Comment


                          cia rimtai nesamone, kad puse metu reiks laukti. kazkas labai riebiai nuvaziavo i lankas..


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            kas nors paklausykit vakaro žinių. Gal ka išsamiau pakomentuos

                            Comment


                              Jie tikrai negalejo taip sakyti, nes anksciau sake, jog lauks griztancio Braziaus.

                              Comment


                                Nu siandien per Kauno zinias taip girdejau.
                                Alternative

                                Comment


                                  turbut, kad zalieji uzgrobe Kauno radija..


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    Kuo toliau, tuo labiau kranu burzgimo nemuno saloje pradzia, ima atrodyti kaip utopija

                                    Comment


                                      Siulau atidet iki kokiu 2010 metu.
                                      Bo kauno vandalai iki Kasio cempinato viska sugadins ir apspjaudys, tai ir nebus ko parodyt komisijai.

                                      Comment


                                        Taip mastant reiktu baigti Siauliu arena likus savaitei iki EC 2011

                                        Comment


                                          Parašė Neformalas
                                          Nu siandien per Kauno zinias taip girdejau.
                                          Jeigu taip sake, tai kas ir kokiu pagrindu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X